Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מזעזעת ברכישת רכב משומש.

yo12
שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ייאמן! עכשיו המוכר/בעליו של חברת הליסינג מנסה להציג את העיסקה כך שהוא רק המתווך ואני כביכול קניתי את הרכב מהלקוח שעשה אצלו ליסינג. 

מעולם לא ראיתי את אותו לקוח וגם לא דיברתי איתו. וכמובן שאת השיק מסרתי לפקודת חברת הליסינג.

להזכיר לכם שבפגישה הראשונה נאמר לנו שהרכב היה ברשותה של העובדת שלהם...

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הזיגזוג שלו - משחק לטובתך, ומראה על חוסר תום לב בעסקה.

2. אתה יכול לתקן לפני, קח בחשבון שלמרות שמצבך נראה טוב - יתכן שלא תקבל את מלוא הסכום.

3. אני לא חושב שהמוסך המרכזי הוא המקום המתאים והנכון לתקן את המושבים, רפד או מקום המתמחה בייצור מושבים - יעשה את זה כנראה הרבה יותר בזול.

4. נסה למצוא את השלדה הזאת מפירוק יש כבר כמה עשרות מהדגם הזה שירדו מהכביש.

4. אצל @EliC25  כבר היית?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושבים תקינים. הבעיה היא במסגרת המתכתית, בצירים-גלגלי שיניים ובמסילות. כמובן שאעדיף מסילות משומשות, אבל אני זקוק להצעת מחיר ממוסך עבור התביעה.

חיפשתי באתרי חלפים ולא מצאתי.

אשמח להראות את הנזק ל-eluc25@ מקווה שבסופש.

האם האבזם-נקבה של חגורת הבטיחות, זה מוצר גנרי? איפה ניתן לקנות כזה? אני מאמין שקל להרכיב את זה.

ושוב, המון תודה לכם חברי פורום יקרים על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סיטרואן פיקאסו או פיג'ו 5008 משומשת תתאים.המסילות האלה לא השתנו גם בין דורות.  

ניסית במושב מצליח ?

https://www.galgalim.co.il/אינדקס/חלפי_המהיר

ניסית באתר גלגלים לשים בקשה ?

במקרה הגרוע ביותר ניתן לפנות לפולני שישלח חלף חדש.

עריכה אחרונה על ידי save
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לנושא השרשור - הנה עוד "חלק" הוצאה קטנה שמתקלקל יותר מהר מהצפוי בסיטרואן הזו,

ברנו לוגאן שהייתה לי קיפלנו את הספסלים האחורים מאות פעמים, (גם לחצנו ולא בדיוק ישר וכו') ואף פעם לא שמעתי על תקלה כזו,

כנ"ל בטויוטה וורסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמעט אוטו בלי נקודת תורפה כלשהי. באחת זה משאבת מים, בשניה מערכת חשמל, בשלישית מנגנון כיסא והרביעית נוסעת ככה שהיית מת שתשבוק. אז פה זה כיסאות אחוריים רגישים ומי שקונה אותו מודע לזה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, llaavvii כתב:

ללא קשר לנושא השרשור - הנה עוד "חלק" הוצאה קטנה שמתקלקל יותר מהר מהצפוי בסיטרואן הזו,

ברנו לוגאן שהייתה לי קיפלנו את הספסלים האחורים מאות פעמים, (גם לחצנו ולא בדיוק ישר וכו') ואף פעם לא שמעתי על תקלה כזו,

כנ"ל בטויוטה וורסו.

הסיטרואן הזו היא פיזו 5008 ...

הקילקול הוא בעיקר עקב אופי השימוש ברכב , למותג (למרות שאתה מנסה לייצר קשר ישיר) אין שום נגיעה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.7.2021 בשעה 18:10, save כתב:

זה נכון. רק החגורה זה ₪2500 במחירון . ואם גם האבזם מקולקל אז עוד יותר. 

אלו כמובן מחירים לחברות הביטוח .

בפירוקייה תמצא את זה בהרבה פחות ויש מבחר גם מסיטרואן גם משנת 2008 כי תכלס לא שינו את הכסאות האחוריים בדגמי 7 מושבים כל השנים. 

הכיסאות האלו מבוקשים מאוד. בהרבה פיקאסו הם מתעקמים וכמעטו לא ניתן להשיג בפירוקיות

PSA....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת זו פעם ראשונה שאני שומע על מנגנון כזה שנתקע בפיג'ו או סיטרואן.גם בפורומים בחו"ל לא מצאתי כמעט אזכור לתופעה כזו.  אבל אולי הראיה שלי צרה. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, save כתב:

האמת זו פעם ראשונה שאני שומע על מנגנון כזה שנתקע בפיג'ו או סיטרואן.גם בפורומים בחו"ל לא מצאתי כמעט אזכור לתופעה כזו.  אבל אולי הראיה שלי צרה. 

תחפש בצרפתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש מוזמן לעדכן בתהליך שעברנו היום🥲

20210708_194037.jpg

IMG-20210706-WA0015.jpg

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • אהבתי 9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הייתי אצל elic25. הבין בזמן קצר איך פועל מנגנון הקיפול ומה ניתן אולי לעשות על מנת להשמיש את המושבים. לצערי הייתי מוגבל בזמן וניסיון התיקון לא הסתיים. כפי שאתם רואים בתמונה, elic25 הצליח להביא את המושב השמאלי למצב שטוח, אבל כרגע הוא לא יכול להפתח למצב ישיבה. 

בתאריך 6.7.2021 בשעה 13:22, edward כתב:

דעתי על בסיס נסיון עבר בתביעות קטנות מול סלקום:

אין מה להפסיד. זה עולה כ-50 שקל אגרה להגיש תביעה קטנה ומותר עד 5 תביעות בשנה. 

חבל על עורך הדין אלא אם זה חבר.

אין פה איזו סוגיה משפטית מורכבת - קנה רכב עם פגם נסתר, השופט מצידו יחליט מה שיחליט, אבל -

ברגע שמגישים תביעה קטנה לבית המשפט, יוצאת אוטומטית התראה לנתבע. בכמעט כל המקרים, אותו נתבע שיקבל את הזימון למשפט, ויש לציין שהוא מחוייב להגיע אישית (אסור לשלוח עוכרי דין בתביעה קטנה), המשמעות היא שכל אדם שפוי יתחיל לחשוש וינסה להגיע איתך לפשרה. ואז הכוח בידיים שלך כי אתה היחיד שיכול להסיר את התביעה.

אז לדעתי זה ייגמר הרבה לפני הדיון, אבל מקסימום השופט יעשה בשבילך את העבודה. 

האם לתקן לפני המשפט ואז להציג קבלות, או להציג הערכת מחיר לפני תיקון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפרט

אכן המסילות עקומות, ו2 גלגלי פלסטיק שבורים. הסיבה לכך ברורה - המסילות לא כוסו בפלסטיקים המתאימים להן וכנראה העמיסו ציוד שעיקם את המסילות.

מה שקורה הוא שהגלגלים יצאו מהמסילות שלהם, אז יישרתי עד כמה שניתן את המסילות שאוכל להכניס את הגלגלים. בצד שמאל זה עבד עד גבול מסויים, כאשר המושב נפתח למצב ישיבה, הגלגל לא יכןל להמשיך במסילה כי היא מתעקלת ומסובבת.

אז המצב שנוצר הוא שמושב ימני יכול להפתח למצב ישיבה ולהנעל בו, אך לא להתקפל לרצפה, ומושב שמאלי יכול להתקפל לרצפה אך לא להפתח למצב ישיבה.

אני מאמין שזה בר תיקון, רק צריך סבלנות, כלים נכינים וידע.

• אהבתי 5
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני רואה שמדובר בכסא 6,7 . חשבתי על כסאות 3-5 .

בדרך כלל בכסא 6,7 שמים גומי בצד המסילה (בין מסילה לשטיח צד) בצד הקרוב לטמבון, ככה שחלק המתגלגל לא יוכל "לברוח" ולצאת כפי שקרה פה.

מסכים שהמנגנון של כסא 6,7 הוא חרא. במקרה כזה: לפרק את הכסא +מנגנון  החוצה. פטיש איזמל + פלייר וליישר עד אשר זה נסגר בחוץ יפה.

כבר ראיתי כסאות כאלו בפירוקיות. כסא כזה עולה 1200 ש"ח כולל הכל. או 5000 חדש מהניילון. הכל בכפוף לזמינות כמובן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...