Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריב של אנשים בחניה בכביש הוביל לפגיעת פח ברכב שלי - מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

באמצע נסיעה התחיל ריב (ממש מכות) של מספר אנשים באמצע הכביש כנראה על חניה או על זה שמישהו חתך מישהו אחר. הכל מתועד עם המצלמת רכב.

כתוצאה מהריב אחד המעורבים הפיל את הבחור השני על הפח הקדמי של האוטו שלי וכיפף אותו.

צירפתי תמונה מהארוע ומהכיפוף.

1. האם יש מה לעשות? להגיש תלונה במשטרה יעזור?

2. כמה עולה לתקן דבר כזה?

תודה

רגע פגיעה ברכב.jpeg

PXL_20210618_193540310.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את הפרטים שלהם אתה יכול לתבוע אותם בבית משפט ( יש לך סרטון ולכן זה יקל עליך). אתה צריך לעשות שמאות לרכב לפני הגשת התביעה לרכב.

אם אין לך את הפרטים שלהם תבדוק האם ניתן לתקן זאת ע"י PDR.

אם לא ניתן אז צריך להחליף מכסה מנוע ואז לדעתי כדאי להפעיל את הביטוח שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, asix כתב:

אם יש לך את הפרטים שלהם אתה יכול לתבוע אותם בבית משפט ( יש לך סרטון ולכן זה יקל עליך). אתה צריך לעשות שמאות לרכב לפני הגשת התביעה לרכב.

אם אין לך את הפרטים שלהם תבדוק האם ניתן לתקן זאת ע"י PDR.

אם לא ניתן אז צריך להחליף מכסה מנוע ואז לדעתי כדאי להפעיל את הביטוח שלך.

תודה רבה על התשובה המהירה!

מעבר למספרי רכב אין לי כלום כי הם נסעו במהירות בסוף הארוע, ואני ראיתי רק מאוחר בערב בחושך. אז כן תלונה במשטרה ותביעה?

יש לך המלצה למקום אמין שאפשר לבדוק לגבי PDR באזור המרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהם נראים ומתנהגים, אתה בטוח שאלה האנשים שאתה רוצה להכניס לתוך החיים שלך?

לך ל PDR, בקש הצעת מחיר ל'הכי טוב שאפשר', ואז תשקול אם לתקן או לא. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר את הסצנה מהאביר האפל, שהמהנדס/מבקר מדבר עם פוקס ורוצה לסחוט את ברוס וויין...

את האנשים האלה תוכל לתבוע רק אצל בורר של העולם התחתון. בית משפט של בני אדם ומשטרה לא מזיזים להם. ואל תחשוב שזו המלצה לעשות את זה...

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלונה במשטרה תמציא לך את פרטיהם. תוכל לתבוע את שניהם יחד בבימ''ש, אם אתה מרגיש בטוח להתעסק איתם

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 21.6.2021 בשעה 23:15, Doron_Z כתב:

ממליץ על PDR של טל מליק, כשלי היתה מכה עשיתי סקר שוק והוא היה עם המחיר הכי הוגן ועשה ממש אחלה עבודה. אם אתה רוצה טלפון כתוב לי בפרטי.

היי דורון, יכול לשלוח לי פרטים בפרטי בבקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...