Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה החדשה 2021 סטייל 1.5

eidcom7
שימו לב! השרשור הזה בן 897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

קניתי סקודה אוקטביה 2021 מנוע 1.5 בגימור סטייל, רכב מהמם אני מרוצה ממנו.

אבל יש משהו מוזר, בהתקרבות לרכב ממולי אני לא מקבל התראה קולית... התראה שמזהירה אותי שאני מתקרב לרכב ושזה מסוכן!

למרות שיש מכ"ם ומצלמה מקדימה של מערכות הבטיחות.

אגב גם בקארוק 2021 סטייל אני לא מקבל התראות.

מישהו בבקשה יכול לעזור? ליעץ?

או לאמת שאין את זה בסקודה!

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון רב בקארוק, זה קורה שאתה ממש ממש בקרבה מסוכנת לרכב ממולך ושהמערכת ברכב מזהה מצב שייתכן שלא תבלום. אצלי זה התריע ובלם מספר פעמים למרות שאני הייתי מסוגל בעצמי למנוע פגיעה. בנוסף, יש כיוון רגישות של המערכת דרך מסך המולטימדיה. יתכן שאצלך זה על רגישות נמוכה. תבדוק מה נקבע שם. המלצתי לשים רגישות נורמלית או בינונית (לא זוכר את ההגדרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הי, אשמח לדעת האם הסתדר לך, זה נושא שחשוב לי ואחד הדברים שאני בודק. כי אני מתלבט אם לקנות את אוקטביה החדשה (גם 1.5 סטייל) ובכלל האם אתה מרוצה ממערכת המולטימדיה שהבנתי שהיא ממש בעייתית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג באוקטביה 2020 דור 3,

יש חיווי בלוח השעונים כאשר אני מתקרב לרכב שלפניי והתראה קולית כאשר כאשר אני ממש מתקרב לרכב שלפניי במהירות גבוהה (כאשר הרכב שלפניי בלם בפתאומיות או לקראת תנועה שנעצרה בכביש מהיר).

בשנה וארבעה חודשים בהם גמעתי למעלה מ-40k ק"מ לא "זכיתי" להתנסות בבלימת החירום האוטונומית (וטוב שכך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מצטרף בערך לשאלה

סקודה אוקטביה 1.0 שקיבלתי בינואר 2021

שמירת מרחק אדפטיבי-בהתחלה זה עבד חלק

לאחרונה הרכב בולם אותי בחוזקה בלי קשר למציאות

(שיניתי את ההגדרות מרחק(2-5 קווים) ללא שינוי

לפעמים זה בולם בחוזקה ולפעמים מאיץ במהירות בפקק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...