Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רכב לאישה - תושב חוזר

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו, הקורונה הכריעה אותנו. אחרי 11 שנה בסינגפור, נגמר לנו האוויר לנשימה וקיבלנו החלטה (שכנראה נצטער עליה) לחזור לארץ הקודש.
מרגע שנפל דבר, מתחילים לעשות כמה שיותר הכנות ורכב זה אחד מהם.

דרישות? תקציב? - מאוד גמיש
בגדול זה רכב עבור אישתי והיא אוהבת רכבים "גבוהים" שנראים אלאקי ג'יפ. אז הונדה אקורד או יונדאי סונטה נפסלות מראש.
לא מתחשק לי לקחת חדש מהשקית, מצד שני אני מודע לכך שהשנתונים האחרונים הגיעו עם שדרוג בטיחות ככה שזה צריך להיות חדש מספיק כדי שיהיו בו מערכות בטיחות מקוריות ורצוי כמה שיותר מהן אבל לא חדש "מהשקית"

דלק וסיפורי היברידי וחשמלי זה נחמד (יש בית פרטי ככה שאין בעיה של עמדת טעינה) אבל נשמע לי מיותר לרכב שיעשה גג 10K בשנה כרכב משני. מצד שני אני לא פוסל כלום.

הנוסעים יהיו ילדים גדולים ככה שצריך להיות מרחב סביר ברכב מה שפוסל מכוניות כמו קטנות או סופר מיני שהתחפשו לג'יפונים
וטו יש על קבוצת פולסווגן, לא אצלי בבית ואם אפשר להימנע מנפלאות הגיר הרובוטי אדרבא, פלנטרי יתקבל בברכה, נסתדר גם עם רציף.
בגדול מעדיף תוצרת אסייתית, עניין של נסיון ארוך שנים עם אמינות אסייתית. אין דרישה לביצועים מסמרי שיער והנהיגה היא בעיקר במישור ובפקקים של גוש דן ואיזור השרון.

מה שעלה לי לראש היה קאיה ספורטאז, אם יש המלצה על נפח, שנתון, רמת אבזור אני אשמח לשמוע

או רכב במימדים דומים שיכול לנחם משפחה שמוותרת על סיר הבשר לטובת ארץ הקודש.

על העוזרים תשכון השכינה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שקיה נירו יכולה להתאים לכם . אמנם הגיר רובוטי אבל ישנו גם מנועע היברידי שמוריד מהעומס על הגיר בתחילת הנסיעה.

מומל   לבצע נסיעת מבחן - נוחות הישיבה\נהיגה היא דבר סובייקטיבי .
הישיבה ברכב גבוהה יחסית .

בהצלחה

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטאז' בהחלט מתאים. 

מנוע מומלץ הוא ה 2000 סמ"ק (אטמוספרי עם גיר 6 הילוכים פלנטארי). 

צריכת דלק מעט גבוהה של 1/10 (בעיר זה מגיע לכ 1/9).

הדגם קיים מ 2016 כאשר רמת הבסיס - האורבן, קיבלה תוספת אבזור מכובדת באפריל 2017 (גג, מזגן דיגיטלי, מראה נגד סנוור ועוד). 

בבעלותי רכב כזה והמחירון הבסיסי שלו הוא 100k שקל. כמובן שאם התקציב מאפשר - תתקדם עם השנתון. 

יש היצע גדול של ספורטאז'ים בלוחות ואין בעיה לצוד אחת שמורה ומטופלת. 

עלויות האחזקה סבירות כאשר הביטוח מעט יקר, הטיפולים זולים והדלק לא ממש חשוב ברכב של 10k ק"מ בשנה (כמו אצלי). 

אשמח לעזור בכל שאלה. 

אופציה שהייתי מכניס לחיפוש, אם התקציב מאפשר, היא סובארו פורסטר מהצורה החדשה. הוא מרווחת בהרבה ונוחה מאוד. תתאים יותר אם מדובר בשלושה ילדים מתבגרים במושב האחורי. 

ותתן לך אופציה לטיולים בארץ ישראל היפה בסופי שבוע. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מתחשק לכם קצת מעבר לספורטאז' אז מאזדה CX5 מעוצב ואיכותי יותר, הנסיעה בו נוחה ושקטה יותר. הוא מגיע עם ריפודי עור בכל רמות האבזור ובדגמים המאובזרים עם מושב נהג חשמלי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט חובב מאזדה ידוע, אני לא חושב שאנחנו דריכים רכב שני יקר כמו CX5

סובארו, אני מאוד בעד אבל אשתי פחות התחברה. היתה לנו למספר ימים כרכב חליפי והיא לא אהבה. הוא מבחינתה יותר סטיישן ופחות ג'יפ

סביב ה 100K בהחלט נשמע לי סביר לאיזה ספורטאז - אם איזה מערכות בטיחות מגיעה הספורטאז 2.0 המפוארת?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול גם מאזדה CX30, לא ציינת תקציב והוא דגם חדש יחסית. CX3 יהיה צפוף מדי עם מתבגרים.

קיה ספורטאז' מ-2016 הגיעה בכל הדגמים עם מערכת בלימה אוטונומית, תיקון סטייה מנתיב הנסיעה ושליטה באורות הגבוהים.

הטורבו פרימיום מ-2019 והלאה הוסיף בקרת שיוט אדפטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תקציב מוגדר, אין לי בעיה עם 50K עד 200K זה רק צריך לעשות לי שכל מה שנקרא VFM

הרכב צריך לשרת את האישה ולא להפך. שלא יתקלקל שיהיה אמין ושהמחיר שלו יהיה מוצדק. לעניות דעתי מאזדה סובלת מתמחור יתר. היא יותר מידי יקרה ביחס לתמורה ומה גם שאישתי לא רוצה או צריכה רכב פרימיום אלא רכב סבבה.

אם סביב ה 100K אפשר למצוא איזה קאיה יד ראשונה מרופא פרוקטולוג, עם כל מערכות הבטיחות, עם גיר פלנטרי רגיל בלי טורבו ובלי חידושים טכנולוגים... אז נראה לי שזה צריך להיות הכיוון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומנם לא פרוקטולוג... 

אבל יתכן והרכב שלנו יוחלף בחודשים הקרובים (יד ראשונה 36000 ק"מ 2017).

צור קשר כשתתחיל לחפש. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.4.2021 בשעה 05:26, סולל הדרך כתב:

וקיבלנו החלטה (שכנראה נצטער עליה)

בין השורות אני מבין שההחלטה התקבלה בדרג ההנהלה ללא הסכמת העובדים? 😉

עכשיו יש לכם אאוטלנדר, לא? אז למה לא עוד אאוטלנדר? (יש גם phev אם זה מעניין).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישתי כן מעוניינת בספורטאז אבל ביקשה לקבל חלופות נוספות.
אוטלנדר פחות אטרקטיבי לדעתי. הוא נורא סתמי ואנאמי. חוץ מזה שהוא גדול מידי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים השווים, אולי סוזוקי כמו זה יכול להתאים לאישה?

https://www.yad2.co.il/s/c/lr7q77i8

בהצלחה בהתאקלמות בארץ ובעיקר בצורת הנהיגה שטיפה שונה מסינגפור 😃

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אופציה מעניינת,
פחות מתחבר לקונספט של מנוע קטן עם טורבו 
לדעתי הם הגיעו גם עם מנוע 1.4 עדיף ובלי 4X4 שלצורך העניין במקרה שלנו מיותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.4.2021 בשעה 13:22, סולל הדרך כתב:

אישתי כן מעוניינת בספורטאז אבל ביקשה לקבל חלופות נוספות.

שתי אלטרנטיבות לספורטאז' הן הפז'ו 3008 ואחותה הזולה יותר האופל גרנדלנד X.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...