Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקעה בגינה בדירה שכורה

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני ובת זוגתי שוכרים דירה ובה שתי גינות, מקדימה ומאחורה. 

חשבנו בראש ובראשונה לשלם לגנן כדי לכסח את הדשא הקיים ואת העשבים היבשים ולשטח את הגינה. 

בת זוגתי אומרת שחבל על ההשקעה (מעבר לכיסוח דשא) כי בכל זאת זו דירה שכורה ומי יודע עד מתי נהיה כאן. 

אני פונה אליכם כדי לקבל עצות מה כן אפשר לעשות כדי שכן יהיה נעים להיכנס לבית דרך הגינה במינימום השקעה. (למשל הוספת תאורה, צמחייה וכו׳)

אודה לתשובתכם 😃

מצרף סרטונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת עבודה עצמית , כיסוח הדשא, וניקוי באמצעות מגרפה/מסרק. בית פרטי עם גינה מוזנחת מעניק מחסה להפתעות שמסתתרות בין הצמחים. המידה וצריך קצת מיכון, קחו גנן שינקה עבורכם חד-פעמי ואחר כך שימרו על הניקיון לבד.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יודע לעבוד עם חרמש 

תשאיל מחבר/אח/בנדוד/ שכן.

לכמה שעות.

אני אישית הייתי קונה דשא סינטטי הכי פשוט.

יש כאלה זולים ב15-20 שח למטר.

סביב 20 מטר רבוע.

מחפש ריהוט גן למסירה (או יד שניה)

כל העסק יעלה לך לדעתי פחות מ1000 ₪

אבל תקבל שדרוג של הגינה.

במיוחד עכשיו שמתחילה תקופה נעימה בחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תמונות? בכל מקרה - אני הייתי משקיע בדברים שניתן לפרק ולקחת. כמו פינת ישיבה, מנגל, מטבח חוץ, מקלחת חוץ.

בגינה הקדמית צד אחד אפשר לעשות דשא סינטטי הכי פשוט שיש במקס סטוק, צד שני חצץ הכי פשוט שיש, אפילו אספלט שגירדו מהכביש יהיה בסדר.

על הדרך בודק שהניקוז שנמצא ליד הכביש בסדר גמור ואין בעיות בניקוז שם. למרות שזה אמורה להיות בעיה כבר של המושב\יישוב

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...