Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם הייתה לכם אופציה עכשיו להשתדרג ברמת הרכב, למה הייתם משדרגים?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הDS שלי הייתי רוצה להחליף בג'ימני חדשה 

את הסובארו של אשתי ללקסוס IS300H או Q50 או S60 T5 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.3.2021 בשעה 16:10, Buki כתב:

דאסטר 4X4 ידני דיזל. 

שידרוג - יכולת לטייל גם מחוץ לכבישים סלולים, מצד שני אני לא מתכוון לכבוש אתגרי עבירות ולא צריך יותר מזה. 

נוח והגיוני ביום יום, לא אוטומטי, לא מנקר עיינים. 

הבעיה היא שאת הרכב הזה אפשר לקנות רק חדש, קשה עד בלתי אפשרי למצוא משומש במצב טוב.

כבר חודשים ארוכים אנחנו מחפשים כזה לחבר טוב, החבר התייאש והזמין חדש מהחברה.

גם אני חיפשתי לעצמי בתקציב מוגבל ובסוף קניתי פורסטר ישנה כי פשוט אין למצוא.

אין אותם בלוחות, נראה שהם נמכרים מפה לאוזן. מה שכן מופיע בלוחות הוא עם קילומטראז' של מונית.

מי היה מאמין שלדאצ'יה יהיה שוק כזה חם 😁

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיהיה התקציב הדרוש (עובד על זה :)) ארצה להחליף את הספארק שלי באיזה ג'יפ נחמד ממשפחת טויוטה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, RBRB כתב:

הבעיה היא שאת הרכב הזה אפשר לקנות רק חדש, קשה עד בלתי אפשרי למצוא משומש במצב טוב

כמובן לא מתחייב אבל השאיפה שלי לא לקנות יותר מכוניות משומשות. מעדיף הלוואה ותשלומיום ולהחזיק 10 או 15 שנה אבל לא לקנות יותר שום דבר משומש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכלית זה הדבר הכי משתלם(בהנחה ורוצים רכב חדיש ומודרני), אבל לא הכל מסתכם בהגיון כלכלי

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, RBRB כתב:

זה כבר דיון אחר, אבל מה רע בלקנות רכב שנמצא שנה - שנתיים על הכביש?

אין בזה דבר רע אבל אישית לא רוצה את זה יותר ומעדיף לשלם את ההפרש הלא כזה גדול לחדש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה כלכלית זה נכון שעדיף לקנות מכונית חדשה ולהחזיק בה הרבה שנים.

הבעיה שכמעט לא נשארו מכוניות חדשות נורמליות.

הגולף לדוגמה, שלאורך דורות היתה רכב no nonsense קלאסי שמתאים כמעט לכל נהג. עכשיו בדור 8 יצאה עם ממשק משתמש מסך מגע נוראי, שקיבלה ציון נכשל במבחן מערכות תפעול שנערך בAuto Motor und Sport. 

גם הרבה דגמים אחרים לא ניתן לקנות ללא מערכת היברידית, לוח מחוונים דיגיטלי או מסכי מגע.

טוב שעדיין יש לנו את שוק המשומשות.

• אהבתי 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, amosbmw כתב:

מבחינה כלכלית זה נכון שעדיף לקנות מכונית חדשה ולהחזיק בה הרבה שנים.

הבעיה שכמעט לא נשארו מכוניות חדשות נורמליות.

הגולף לדוגמה, שלאורך דורות היתה רכב no nonsense קלאסי שמתאים כמעט לכל נהג. עכשיו בדור 8 יצאה עם ממשק משתמש מסך מגע נוראי, שקיבלה ציון נכשל במבחן מערכות תפעול שנערך בAuto Motor und Sport. 

גם הרבה דגמים אחרים לא ניתן לקנות ללא מערכת היברידית, לוח מחוונים דיגיטלי או מסכי מגע.

טוב שעדיין יש לנו את שוק המשומשות.

שלא לדבר גם על מערכות סטארט סטופ שאי אפשר לנתק. 

מצברים, אלטרנטורים, סטרטרים שעולים הון קטן הודות לכך. 

כל שדרוג חיצוני שאתה רוצה להוסיף לרכב כמו מערכת סטריאו למשל צריכה להיות מסוגלת לקבל כוח בזמן שהרכב מדומם מנוע. 

מערכות בטיחות אקטיביות שלא מפסיקות לצפצף, מראות צד עם חיוויים בפנים שעולות הון עם נשברות ושיפורים שאתה פשוט לא יכול לבצע ברכבים אם אין פתרון שמתאים את מערכות הרכב לשינוי (לדוגמא פורסטר מהדור האחרון עם EYE SIGHT - אין אפשרות לבצע הגבהה נורמאלית) 

ילדים קטנים שלא יכולים להרדם בשקט בזמן נסיעה כי מיליון דברים מצפצפים לך וכך הלאה. 

כמו שהעתיד נראה - חובב רכב גם יהיה חבר פורום אספנות כזה או אחר. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, הרקוליטו כתב:

את הfk8 שלי ל m2 cs סטיישן ידני אם יש דבר כזה .

אין

M2CS זו מכונה עם יכולות מרשימות במיוחד, למה להרוס את זה עם מרכב סטיישן?🤨

במיוחד בהתחשב בזה שחלק גדול מהסיבה שהיא כלכך מעניינת זה מהיותה קטנה קומפקטית וחדה- מרכב סטיישן בוודאות יפגע באיכויות האלו

עריכה אחרונה על ידי ik3
  • רעיון טוב! 1

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ik3 כתב:

אין

M2CS זו מכונה עם יכולות מרשימות במיוחד, למה להרוס את זה עם מרכב סטיישן?🤨

במיוחד בהתחשב בזה שחלק גדול מהסיבה שהיא כלכך מעניינת זה מהיותה קטנה קומפקטית וחדה- מרכב סטיישן בוודאות יפגע באיכויות האלו

כי זה מה שבא לי , אחרת אפשר ללכת על rs4 .

אבל אם אין אז rs2 פורשה כמו של מר אלבג .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...