Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם הייתה לכם אופציה עכשיו להשתדרג ברמת הרכב, למה הייתם משדרגים?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 23.3.2021 בשעה 20:46, Alf3 כתב:

היתי מחליף את הלאון שלי ברכב עם בידוד רעשים יותר טוב, פלסטיקים יותר טובים, ושתהיה לו יכולת לנסוע בפקקים על אוטו פיילוט.

ישראל 2021, כל המדינה פקקים, הכי חשוב ברכב שידע להביא אותי מנקודה א' לנקודה ב' ללא עצבים ועם נוחות מקסימלית.

בדיוק מה שעשיתי.

מהלאון עברתי לסונטה עם בקרת שיוט אדפטיבית וגם שמירה על מרכז הנתיב אוטומטית, אמנם זה לא עובד 100% מהזמן, אבל לפקקים בארץ - תענוג.

מרגיש הרבה יותר איכותי, יותר מרווח ויותר נוח.

מה שכן כנראה ירגיש פחות זריז, למרות שכוח לא חסר, אבל זה כבר פחות היה שיקול בשבילי.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, lanosforce כתב:

ושיפורים שאתה פשוט לא יכול לבצע ברכבים אם אין פתרון שמתאים את מערכות הרכב לשינוי (לדוגמא פורסטר מהדור האחרון עם EYE SIGHT - אין אפשרות לבצע הגבהה נורמאלית)

בקבוצות סובארו השונות יש מס' אנשים שביצעו הגבהה למרות האיסור. הם מספרים שמערכת הeye sight ממשיכה לעבוד ללא שום בעיה.

אני בכלל עם מודל 2009, אבל סתם לידיעה... 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כבר ראיתי גם כמה סרטוני יוטיוב עם פורסטר מהדור האחרון עם שיפורים מפה ועד הודעה חדשה - אני לא נכנס לממלכת ה"לא חוקי" וגם לא לממלכת ה"לא מומלץ אבל עובד". 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאת הרכב הזה אפשר לקנות רק חדש, קשה עד בלתי אפשרי למצוא משומש במצב טוב.

כבר חודשים ארוכים אנחנו מחפשים כזה לחבר טוב, החבר התייאש והזמין חדש מהחברה.
גם אני חיפשתי לעצמי בתקציב מוגבל ובסוף קניתי פורסטר ישנה כי פשוט אין למצוא.

אין אותם בלוחות, נראה שהם נמכרים מפה לאוזן. מה שכן מופיע בלוחות הוא עם קילומטראז' של מונית.

מי היה מאמין שלדאצ'יה יהיה שוק כזה חם [emoji16]
לפני כמה שבועות עברתי לדאסטר דיזל 4*4 ידני חדש אחרי שהקודם (2015 ג"כ ידני דיזל 4*4) הושבת בתאונה. אין משומש ובמצב השוק, עדיף באמת לקנות חדש.
כבר עכשיו ברור לי שזו פסגת האבולוציה מבחינתי. מפה אפשר רק לרדת.
ביחס לדאסטר הקודם, היתרון היחיד הוא בידוד רעשים. מכל בחינה אחרת מדובר בדידרוג.
הרכב עם מובאון (תואם מובילאיי) , מולטימדיה חצי אפויה, תוסף אוריאה למנוע, ומע' בטיחות מקוריות זולות (מרעישות ללא תועלת).
בדאסטר הקודם הרעש בנסיעה היה רעשי רוח ומנוע. בנוכחי, צילצולים וציפצופים סתמיים. העיקר שזה עובר טסט:(

שידרוג מכאן יהיה רק לרכב חשמלי.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

• מעניין 1

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מאזדה 3 עם מנוע 1.5, הייתי מחליף ללאון/אוקטביה עם מנוע 1.8.

או ממש יתחשק לי להיות הרפתקן ולא אסע הרבה אז לאינפיניטי G37.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.3.2021 בשעה 16:56, RBRB כתב:

הבעיה היא שאת הרכב הזה אפשר לקנות רק חדש, קשה עד בלתי אפשרי למצוא משומש במצב טוב.

כבר חודשים ארוכים אנחנו מחפשים כזה לחבר טוב, החבר התייאש והזמין חדש מהחברה.

גם אני חיפשתי לעצמי בתקציב מוגבל ובסוף קניתי פורסטר ישנה כי פשוט אין למצוא.

אין אותם בלוחות, נראה שהם נמכרים מפה לאוזן. מה שכן מופיע בלוחות הוא עם קילומטראז' של מונית.

מי היה מאמין שלדאצ'יה יהיה שוק כזה חם 😁

אני חושב שבגלל שדאצ׳יה זה רכב יחסית זול, אז מתייחסים אליו בהתאם, בתור רכב חד פעמי, להשתמש ולזרוק, לכן אפשר מצד אחד להשיג בגרושים (למשל סנדרו בת 3-4 ב20 ומשהו אש"ח), אבל זה יהיה שחוט, כי הבעלים לא בדיוק שמר את הפנינה המוטורית לנכדים.

קונים בזול, משתמשים, ומעיפים בזול.

בתאריך 25.3.2021 בשעה 13:59, BeBest כתב:

בדיוק מה שעשיתי.

מהלאון עברתי לסונטה עם בקרת שיוט אדפטיבית וגם שמירה על מרכז הנתיב אוטומטית, אמנם זה לא עובד 100% מהזמן, אבל לפקקים בארץ - תענוג.

מרגיש הרבה יותר איכותי, יותר מרווח ויותר נוח.

מה שכן כנראה ירגיש פחות זריז, למרות שכוח לא חסר, אבל זה כבר פחות היה שיקול בשבילי.

יצא לי לנסוע בלאון מ2013, וגם אחת דור אחרי. ממה שאני זוכר - קורולה 2013 שהייתה לי, הרגישה הרבה יותר נעימה ואיכותית, למרות כל הקרקושים של הפלסטיקים של טויוטה (אני חושב שהבעיה טופלה, בקורולה 2015 כבר לא היה את הבעיה הזאת).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שידרגתי מסיוויק 5 דלתות 2011 לאוקטביה RS חדשה

יותר מערכות בטיחות

יותר מפנקת

ספורטיבית (ולא רק נראית)

תחת אחריות

ואם תהייה אמינה כמו ההונדה (ספק), זה יהייה השדרוג המושלם בשבילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

אני חושב שבגלל שדאצ׳יה זה רכב יחסית זול, אז מתייחסים אליו בהתאם, בתור רכב חד פעמי, להשתמש ולזרוק, לכן אפשר מצד אחד להשיג בגרושים (למשל סנדרו בת 3-4 ב20 ומשהו אש"ח), אבל זה יהיה שחוט, כי הבעלים לא בדיוק שמר את הפנינה המוטורית לנכדים.

קונים בזול, משתמשים, ומעיפים בזול.

אז זהו שבמקרה של הדאסטר זה בכלל לא המקרה.

לא תמצא אותו בלוחות כי זה רכב מוצלח ואנשים לא מוכרים אותו. מה שיוצא למכירה נמכר ברגע.

כיום אין תחליף לרכב הזה, לא תמצא רכב חסכוני עם יכולות שטח אמיתיות ובנוסף יכול לשמש אותך הרכב יומיומי.

כל הנאמר מתייחס לדגם הדיזל 4X4.

עריכה אחרונה על ידי RBRB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Potato כתב:

או ממש יתחשק לי להיות הרפתקן ולא אסע הרבה אז לאינפיניטי G37.

אם לא תסע הרבה, גם לא תשתמש באינפיניטי ואז תרגיש שזה מטופש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, EliC25 כתב:

אם לא תסע הרבה, גם לא תשתמש באינפיניטי ואז תרגיש שזה מטופש

לא לסוע הרבה הכוונה שמקום העבודה נמצא במרחק של 15-20 קמ מהבית ולא 70-80.

מה מטופש בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא הבנתי את ההגדרה שלך ל'לא נוסע הרבה'

כי בנסועה כזו, אתה נוסע מעל 1000 קמ בחודש, שזה לא מעט..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, EliC25 כתב:

אז לא הבנתי את ההגדרה שלך ל'לא נוסע הרבה'

כי בנסועה כזו, אתה נוסע מעל 1000 קמ בחודש, שזה לא מעט..

הרבה אצלי נחשב ל30-35 בשנה וצפונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...