Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם הייתה לכם אופציה עכשיו להשתדרג ברמת הרכב, למה הייתם משדרגים?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד לא מזמן היתה לי סיוויק ספורט (1.5 ליטר 182 כ״ס)

מחפש להשתדרג מבחינת גודל, כוח ופינוק, לכן מכוון לטיגואן 2 ליטר שאמור להיכנס לארץ בקרוב .. (בתקווה... ט.ל.ח.) 🤞🏻

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, davemustaine87 כתב:

כמו בכותרת. 

רק כמה כללים:

-העניין הוא שהרכב הבא חייב להיות שדרוג מבחינת איכות(כול אחד והפרמטר שלו למה נחשב לאיכות), זאת אומרת לא לקנות רכב כי הוא חסכוני יותר בדלק, או בגלל שהוא זול יותר, או כול סיבה כספית אחרת. 

-וזה חייב להיות שדרוג ריאלי עבורכם,  לא שידרוג מאלטו ל-מרצדס AMG חדשה. 

כמו כן, אשמח אם תציינו מהו הרכב שממנו הייתם משרגים, ומה ברכב הבא עושה לכם את זה והייתם קוראים לזה שדורג. 

השאלה אגב מגיע ממקום שיש לי רכב משפחתי בן כמעט עשור, והייתה לי הזדמנות להתקדם לסופרמיני כמעט חדשה שע"פ כול הפרמטרים תהווה שדורג, עד שאתה נכנס אליה ופשוט לא בא לך. 

אז סתם מעניין אותי לראות מה אחרים חושבים. 

מבין שזכית בלוטו\ירושה\פיס\אחר והכל פתוח.

אני כיום על מיצובישי אאוטלנדר ליסינג.

יצא לי לנסוע על שברולט טראוורס. ללא ספק שדרוג משמעותי - ברמת נהיגה, משפחתי, מרווח פנימי, בטיחות, גימור, מקום אחסון ועוד ועוד.

אם הייתי משדרג למשהו אישי (ללא התחשבות באילוצי משפחה) הייתי הולך על רוביקון.

" ! The fender bender bent more than just your fender "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי פוקוס 2009 שידרגתי לאטקה חדשה מבחינת מקום ובטיחות אקטיבית. 

אחרי חצי שנה שלא הצלחתי להתחבר לרכב השתדרגתי לפיג'ו 308 sw. כביכול שנמוך אבל מבחינתי רכב הרבה יותר נוח מגיב הרבה יותר טוב ובאופן כללי מהנה יותר. 

כשהייתי עם האטקה הצטערתי מאוד שויתרתי על הפורד ובמיוחד במחיר שבה הם נמכרות. 

אם יש לך רכב ואתה מרוצה ממנו ולא צריך יותר מקום/ אין תקלות מיוחדות ממליץ לך להשאר עם הרכב שלך עד שכבר לא יהיה לך כיף להכנס אליו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיוניק להונדה סיוויק 2003.

סתם.

ממג'נטיס\פיאסטה, לג'נסיס G90.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי מחליף את הלאון שלי ברכב עם בידוד רעשים יותר טוב, פלסטיקים יותר טובים, ושתהיה לו יכולת לנסוע בפקקים על אוטו פיילוט.

ישראל 2021, כל המדינה פקקים, הכי חשוב ברכב שידע להביא אותי מנקודה א' לנקודה ב' ללא עצבים ועם נוחות מקסימלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של ג'ולייטה 1.4

והאמת עדיין לא מצאתי רכב שיהיה באמת שדרוג בשבילי (התלתן תהיה בעיקר שדרוג מבחינת הביצועים אבל העיצוב ואיכות החומרים די זהה וכוח לא חסר לי כרגע) הג'וליה והסטלביו מדהימים אבל גדולים מדי עלי אבל מהצד השני אני מאוד אוהב את אלפא אז כנראה שאצטרך לחכות או להשתדרג לתלתן

עריכה אחרונה על ידי NoKa

.Being second is to be the first of the ones who lose

(21.03.1960-1.5.1994) Ayrton Senna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דייהטסו סיריון 2007, הייתי שמח להחליף למיצובישי ספייס סטאר עם שנתון גבוה יותר.

• מצחיק 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW E34 525i

לא הייתי משדרג לשום דבר, אבל אם כבר V8 במקום 6 צילינדר. יותר כוח זה תמיד יותר טוב.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתעשע ברעיון לשדרג מפלואי ל-C5 איירקרוס דיזל. למה? נוחות ושימושיות מדורגים אצלי גבוה מאוד, ואני שמח שיש אופציה עממית שהולכת על כל הקופה בעניין הזה בלי להתבייש. למה זה לא יקרה בזמן הקרוב? כרגע אין באמת הצדקה טכנו-כלכלית, ובסופו של דבר יותר חשוב לי לשמור את הכסף לדברים אחרים.

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת מאיפה שאני נמצא אין לי ממש שדרוג ריאלי, עניין די נפוץ עם רכב כמו ברז מבחינתי שהוא די בטופ של מה שהכסף שלי יכול לקנות.

אז שדרוג לא ריאלי מבחינה כלכלית עבורי זה פורשה קיימן או אולי M2. 

כמובן שיש רכבים קרובים יותר לתקציב בין ברז לפורשה אבל אני לא רואה באף הוט האץ' ממש שדרוג כל עוד אין ילדים לגדל, מבחינת פאן כנראה יהיו שנמוך, מיאטה אולי סוג של שדרוג באספקטים מסויימים אבל לא ברמה ששווה את הטרחה ואת המחיר שמשלמים על הפרקטיות אז כן, אין לי ממש מאיפה לקפוץ מפה בתקציבים האלה. 

אם נלך אחורה טרום הברז לרנו קליאו הידנית שהיתה לי, מבחינת הצרכים שהיא ממלאת לי - אז בתכלס אם לא היה מתעורר בי ג'וק לרכב ספורטיבי הייתי יכול להשאר איתה עד שתתפגר, לצרכים של מה שאני צריך מרכב היא מינוס פלוס מילאה הכל, לא רואה טעם לא בטסלה ולא באף רכב אחר שהוא לא ספורטיבי אם כל המטרה היא נטו התניידות כמו שהקליאו מילאה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מהרכב שבחתימה הייתי משתדרג למרצדס w123 או w124, ואולי בעצם לשברולט קפריס דור שלישי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...