Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם הייתה לכם אופציה עכשיו להשתדרג ברמת הרכב, למה הייתם משדרגים?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי שמגיעה טרופי הגרסה הקיצונית בקרוב. לא יודע אם בדקת את הדגם, אולי היא לא נופלת לאפיונים הרגילים שאתה מכיר מרכב צרפתי. אין ספק שהיא מאוד יפה חיצונית, לדעתי הכי נאה בקטגוריה הזו.

אני מבין שאתה חייב כוח ככה שאופציות כמו מיאטה/ברז לא רלוונטיות עבורך.

אולי (רק הנחה, לא משהו ששמעתי כמו עם המגאן) תגיע לפה מתישהו ה i30N בגרסת האוטומט, בתקווה שהפעם התמחור לא יהיה מופרך, זה רכב שקצר שבחים (בגרסה הידנית והאוטומט)

אם לא, ומדבר אליך השדרוג באבזור וביוקרה וגם בכוח של הפורמנטור אז תלך על זה. אישית אני הייתי נשאר עם הלאון כי אני לא כזה מלטף דאשבורדים והכוח שלה בטח שמספיק עבורי וכמובן שההתנהגות שלה עדיפה אז אני לא רואה בזה שדרוג אבל שוב, יכול להיות שאתה תעריך את הדברים האלה שהפורמנטור מציעה על פני הלאון שלך. ממליץ לך לקפוץ לשם ולראות לכל הפחות את הרכב במציאות, זו כבר תהיה התחלה, אולי ידליק בך משהו - תרצה להתקדם הלאה לנסיעת מבחן ואולי לא וכבר שם תקבל את התשובה שלך ותרד ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Doron_Z כתב:

הבנתי שמגיעה טרופי הגרסה הקיצונית בקרוב. לא יודע אם בדקת את הדגם, אולי היא לא נופלת לאפיונים הרגילים שאתה מכיר מרכב צרפתי. אין ספק שהיא מאוד יפה חיצונית, לדעתי הכי נאה בקטגוריה הזו.

אני מבין שאתה חייב כוח ככה שאופציות כמו מיאטה/ברז לא רלוונטיות עבורך.

אולי (רק הנחה, לא משהו ששמעתי כמו עם המגאן) תגיע לפה מתישהו ה i30N בגרסת האוטומט, בתקווה שהפעם התמחור לא יהיה מופרך, זה רכב שקצר שבחים (בגרסה הידנית והאוטומט)

אם לא, ומדבר אליך השדרוג באבזור וביוקרה וגם בכוח של הפורמנטור אז תלך על זה. אישית אני הייתי נשאר עם הלאון כי אני לא כזה מלטף דאשבורדים והכוח שלה בטח שמספיק עבורי וכמובן שההתנהגות שלה עדיפה אז אני לא רואה בזה שדרוג אבל שוב, יכול להיות שאתה תעריך את הדברים האלה שהפורמנטור מציעה על פני הלאון שלך. ממליץ לך לקפוץ לשם ולראות לכל הפחות את הרכב במציאות, זו כבר תהיה התחלה, אולי ידליק בך משהו - תרצה להתקדם הלאה לנסיעת מבחן ואולי לא וכבר שם תקבל את התשובה שלך ותרד ממנו.

תודה, ממתין לנסיעת מבחן בכל מקרה.

נטיית הלב להשאר עם הקופרה לאון הנוכחית. קןפרה לאון החדשה אולי יותר מעוצבת ומאובזרת ומעט ארוכה יותר, אבל לא בטוח שזה שווה את המחיר, אילו הייתה במחיר הדור הקודם אולי היה יותר הגיוני. בסוף אולי אשקיע בsatge 1  על מנת לספק את הרצון ביותר ביותר כח ומומנט מבלי לוותר על השאר לטובת טכנולוגיה וגדג'טים.

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.4.2021 בשעה 01:07, zaf כתב:

זו בדיוק הדילמה, הפורמנטור לא עושה את זה ברמת הספורטיביות. אולי יותר מאשר קופרה אטקה. אבל גם הקופרה לאון החדשה משום מה הולכת אחורה עם xds במקום המכאני שיש לי היום. מה שמוביל אותי לכיוון של אולי st1 על מנת להשיג את היותר ,אולי כי מעבר לזה זו תהייה פשרה כזו או אחרת. מה כבר נותר היום ברמת המחיר של הקופרה שנותן את היותר שאני מחפש?

ברמת המחיר של הקופרה כנראה שאין כרגע כלום (בהנחה שאתה מכוון לרכב חדש).
ביד2 יש rs3.
בעתיד תגיע הגולף R. לפי מרוץ הדראג של carwow היא כנראה ממש מהירה:

אגב, הביקורת של mat על הרכב ממש חיובית:

עריכה אחרונה על ידי mcshmupi

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שדרוג מבחינתי היום זה שדרוג בנוחות ברכב הדיילי אז משהו שיהיה נוח יותר בפקקים ובשיוט

כנראה אטקה / קארוק / גולף או כל רכב חזק ונוח אחר (לא איוניק) שבא עם זחילת פקקים אמיתית

מקווה שזה יקרה השנה

אחרי הדיילי משהו מעניין לסופ"שים / שטח קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"השתדרגתי" מקיה פורטה 2011 לניסאן סנטרה 2017.

בפועל לא הרגשתי שדרוג מהותי, אולי רק ברמת האבזור והמרווח.

כמה חודשים אחרי אבא שלי קנה יונדאי טוסון 2017, זה בעיני השדרוג שהייתי צריך ולא עשיתי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.4.2021 בשעה 14:30, zaf כתב:

תודה, ממתין לנסיעת מבחן בכל מקרה.

נטיית הלב להשאר עם הקופרה לאון הנוכחית. קןפרה לאון החדשה אולי יותר מעוצבת ומאובזרת ומעט ארוכה יותר, אבל לא בטוח שזה שווה את המחיר, אילו הייתה במחיר הדור הקודם אולי היה יותר הגיוני. בסוף אולי אשקיע בsatge 1  על מנת לספק את הרצון ביותר ביותר כח ומומנט מבלי לוותר על השאר לטובת טכנולוגיה וגדג'טים.

לדעתי אתה נמצא באזור הכייף עם הקופרה הנוכחית.. למדתה את הרכב וזה הזמן להוסיף..
הייתי משפר ומוסיף כוח ונהנה מהרכב , לפחות לעוד שנתיים..
רכב חדש צריך ללמוד, וחוששים לשפר כי אנו במסגרת האחריות..
צריך לטפל במוסך מורשה יבואן, כי לך ותדע איזה מחלות ילדות קטנות יצוצו.. והבילבול מוח מסביב
שפר ותהנה..

אייל.

• אהבתי 1

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@בנצי מה עם המתחרות שלה, זה משהו שבכלל שוקלים?
אם הבנתי נכון, רוב רוכשי S בעולם לא כל כך מתלבטים

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'נסיס G90 ממש השאירה עלי רושם טוב אבל נכון להרגע מול הS החדשה היא מיושנת, נראה איך הדגם הבא יהיה.
יש שם תמורה נהדרת לכסף.

המתחרות מגרמניה מאבדות בערך 50% מהערך בשנתיים הראשונות בזמן שהמרצדס שומרת על המחיר טוב מאוד.

מדי פעם אני פוזל לכיוון הבנטלי, מאוד אוהב את המולסאן אבל אני נוהג כל כך הרבה שבאמת יהיה חבל לקנות רכב כזה.

טל"ח

• מעניין 1

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שוקל אינפיניטי Q50 או M37, או לקסוס IS250 במקום הסיטרואן C4 פיקאסו.
יש לי אותה שנתיים ואני לא צריך כל כך הרבה מקום, במיוחד כשיש רכב נוסף בבית.

אני רוצה רכב עם הנעה אחורית ומספיק כוח כדי להוציא טיפה את התחת, לא בשביל להתפרע ולדפוק דריפטים.

את ה107 אולי לשדרג ליאריס חדשה או קורולה סטיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקל אינפיניטי Q50 או M37, או לקסוס IS250 במקום הסיטרואן C4 פיקאסו.
יש לי אותה שנתיים ואני לא צריך כל כך הרבה מקום, במיוחד כשיש רכב נוסף בבית.
אני רוצה רכב עם הנעה אחורית ומספיק כוח כדי להוציא טיפה את התחת, לא בשביל להתפרע ולדפוק דריפטים.

את ה107 אולי לשדרג ליאריס חדשה או קורולה סטיישן.
האינפינטי Q/G תתן לך יותר מהלקסוס בכל מה שקשור לכוח, תקשור וכד', הM היא כבר קטגוריה אחת מעל, אותה מערכת הנעה רק אקסטרא אורך ומשקל.

טל"ח

• רעיון טוב! 1

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...