Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מישהו צבר ניסיון עם חברת הביטוח ליברה?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן לחדש ביטוח רכב וההצעת מחיר שלהם היא הכי זולה, וזולה ב15% מהמחיר שאני כרגע משלם לביטוח ישיר.

שאלתי את אותה השאלה לפני שנה או שנתיים, ובסוף החלטתי להתרחק מחברת הביטוח החדשה ולהשאר עם ביטוח ישיר.
כרגע אני שוב עומד בפני חידוש ביטוח הרכב וביטוח ישיר הם ההצעה הכי יקרה שקיבלתי בשוק והם לא מוכנים להוריד שקל מהמחיר גם אם אני מאיים לעזוב.
ההצעה הכי זולה היא מליברה, 15% זולה יותר מביטוח ישיר.
ביטוח ישיר כמובן ממשיכים לספר לי סיפורים שמה שליברה מציע זה לא ביטוח טוב, זאת פוליסת "LOW COST" שלא מכסה הרבה דברים, אבל מהשוואת שתי הפוליסות הן די זהות.

האם יש למישהו ניסיון עם ליברה? האם מישהו תבע אותם? איך התנהל הטיפול איתם?

תודה מראש

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לטבוע אותם אבל אני כן מבוטח אצלהם גם בגלל הצעה מאוד זולה שהם נתנו לי.

על פי מדד השירותי הם מנצאים במקום מאוד גבוהה.
https://www.gov.il/he/Departments/General/madad2019_rehush

אם אתה מודאג מהמחיר הזול אז ליברה כרגע "מדממים כסף" העניין שהם מציבים את עצמם כסטארט-אפ ובונים על LTV (לקוחות חוזרים) שיחזיר להם את ההשקעה בעתיד, לכן הם יכולים להרשות לעצמם לקנות לקוחות בהצעות זולות ומי שמסבסד לך את הביטוח אלו בעצם המשקיעים של ליברה.

אגב אני ממליץ לך לבדוק דרך COMPI הם הוזילו לי את ההצעה בליברה עוד יותר אם תרצה אוכל לשלוח לך מספר של סוכן שלהם.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם הראל?

אני גם עתיד לחדש את ביטוח הרכב שלי והם נתנו את ההצעה הכי טובה עד עכשיו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ דוקא על סוכנות ביטוח ולא אחד מהביטוחים הישירים, מבטח אצלהם משנת 2019 ארבעה רכבים, ההצעות שהם תמיד משיגים לי הם הכי זולות גם ביחס לביטוחים הישירים, האמת שהשרות לא היה מציאה אבל לא  שונה מאף אחד אחר עד שבוע שעבר שקיבלתי ליווי ושרות עד קניית הרכב, מניח שמדובר על עובדת ספציפית אבל בכל זאת היתי המום מהשרות שלה, סוכנות הביטוח נקראת גולדן פלטינום ולדעתי שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער חברים, יכול מאוד להיות שאני טועה, אבל מניסיון עבר לפני עולם הדיגיטל בכל פעם שאני שומע סוכן ביטוח אישי אני מקבל טיקים בכל הגוף.
בכל מקרה כדי לעדכן, ביטוח ישיר כשאמרתי להם שאני עוזב לטובת חברה אחרת, נתנו לי את אותם התנאים בדיוק.
הוזלה של 20% בפוליסה ולכן נשארתי אצלהם עד לשנה הבאה.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני בשנים האחרונות הזולים ביותר הינם הכשרה GO ו- WESURE.

הביטוח שאני מבצע הוא לכל נהג בגילאי 30 ומעלה. ליברה דווקא היו יקרים משמעותית.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עשיתי סקר שוק לפני כשנה לפני חידוש הביטוח והתרשמתי מליברה לטובה גם מבחינת שירות וגם מבחינת מחירים. במהלך השנה נזקקתי לשירות שלהם פעמיים-שלוש ולא איכזבו, קיבלתי מענה מהיר ולעניין. בסה"כ אני מרוצה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק כמוך אחי, לא מבין למה היום צריך לשלם לצד שלישי שיטפל לי בדברים שזה לא כזה מסובך (בלי להעליב אף אחד כן). 
לגביי מה ששאלת, אני מבוטח אצלם ויצא לי לתבוע רק פעם אחת. האמת שאני מבסוט עליהם, אני הכנסתי את הרכב למוסך הסדר והם דאגו לכל השאר, אבל הכל כולל הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ההצעות קיבלת באתר או בטלפון? הניסיון שלי הוא שההפרש בין האתר לנצג הטלפוני גדול מאד.

עד לפני כשנה ביטחתי את המכוניות שלי בסוכנות "רגילה" - לאחר שנבדק ההפרש מול הצעות אחרות, וההפרש היה זעום.  אבל בשנה האחרונה בדקתי שוב, ההפרשים בין הצעות שונות הגיע ל-1000-2000 ש"ח. בחידוש האחרון - לפני כחודש - הזול ביותר היה ביטוח ישיר (קצת פחות מליברה) וביטחתי אצלם. אבל, כאמור, ההפרש היה בהצעה טלפונית, לא באתר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה משווה בכלל ..ביטוח ישיר חברה ותיקה עם נסיון עם גב (יש להם כמה חברות) עם שירות יוצא מהכלל 15 % אחוז זה מה שישבור אותך?.

תאמין לי שתיהיה חס וחלילה במצב לא נעים אתה תרצה לקבל את השירות הכי טוב. 

כשאני עשיתי תאונה הייתי מבוטח בAIG למרות שהיא הייתה יקרה יותר אבל השירות שקיבלתי לעילה ולעילה . בבית משפט לתביעות קטנות הביאו לי בחור מקצועי שליווה אותי לכל אורך הדרך וגם לאחריה למרות שהם לא היו צריכים.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קישקוש ... נראה לי שיש פה מגיבים מטעם..

חברות הביטוח (לא סוכנויות. חברות) מפוקחות ע"י המפקח על הביטוח. מהבחינה הזו אין חשש ואין מצב שאתה שם את כספך על קרן הצבי.

לגבי השירות, החברות החדשות (ליברה, וישור) עושות מאמץ ייחודי לגדול וחייבות לתת שירות לעילא ולעילא - וכרגע, זה מה שהן עושות.

בסהכ, אם לא מנסים לרמות את חברות הביטוח בתביעה, התהליכם עוברים כראוי ומהר ולא צריך לחשוש מהם.

מה שנשאר זה לחפש את ההצעה הזולה (עם אותו כיסוי כמובן) ולבחור בה. 

תמורת 5-10% לא הייתי מחליף חברה אבל מעבר לזה ? בהחלט כן

עריכה אחרונה על ידי micha

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם מגיבים מטעם או בעלי חשיבה מסויימת, אבל מסכים. אם ליברה מקבלת ציון הכי גבוה במדד השרות זה אומר הרבה.

לדעתי האסטרטגיה שלהן היא לגייס כמה שיותר לקוחות אולי אפילו במחירי הפסד, וכשיהיה להן מאגר לקוחות גדול, יעלו מחירים. נקווה שאז יקומו חברות חדשות שיעבדו באותה אסטרטגיה.

אגב משהו שמעניין אותי (ואולי ראוי לדיון בפני עצמו): בכל מיני דיונים על ביטוחים, יש כאלה שטוענים שקיבלו את המחיר הכי נמוך, לפעמים בפער, מחברה x, אחרים מחברה y וכו'.

השאלה היא האם הסיבה העיקרית היא שיווק (חברה אחת חשבה שהוא יסגור אצלה גם במחיר כזה, אחרת הבינה שלא ולכן נתנה מחיר הרבה יותר נמוך), או אולי דווקא כל חברה שמה דגשים על סיכונים אחרים. אחת על גיל הנהג, אחרת על היסטוריית תביעות, אחרת על סוג הרכב, וכדומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Alkash כתב:

אני בליברה כבר שנה שלישית , גם ההורים שלי עברו אליהם, אם באמת השוות והתנאים סה"כ זהים, אין מה להלחץ. יש ברשת גם ממד איכות חברות הביטוח, זה משהו שמשרד האוצר משווה, אז זה כדאי להעיף על זה מבט.
https://www.gov.il/he/Departments/General/madad2019_hova

(גלול למטה ותראה טבלאות השוואה, שים לב שביטוח ישיר קיבלו ציון די גבוה יחסית, אבל בסופו של דבר הכל תלוי במקרה פרטי שלך, מומלץ תמיד להשוות בין החברות https://bit.ly/2xNJHRZ  ) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...