Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: האאוטלנדר החדש נחשף במלואו בתמונות ריגול.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 1164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיפוש מהיר מצאתי שניים:

Screenshot_20210128-230151_Chrome.jpg

Screenshot_20210128-230103_Chrome.jpg

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן לקט פנינים מבית מדרשו של אאוטלנדר

תמיד כיף להיזכר:

ציטוט

אז ככה. מאז ומתמיד היופי של האוטו עניין אותי יותר מכל דבר אחר, לכן עם תקציב דל מאוד שהיה לי בזמנו, בשנת 2002, הלכתי על דייהו נובירה. כשהוא יצא לאור הוא עלה 106,000 ש"ח, בשנת 2000, ואני קניתי אותו בשנת 2002 במחיר של 55,000, עם חלונות חשמליים, אזעקה עם הרמת שמשות, מגנזיום בארבעת הגלגלים, ומערכת סטריאו מצויינת שבאה עם סאב וופר ורמקולים טובים מאחורה עם מגבר. איך??

המחיר קרץ לי מאוד, אוטו ממש חדש, שנתיים על הכביש, נראה מליון דולר, עם כל התוספות, אחלה פינוק שבעולם במחיר סביר שאוכל לעמוד בו.

אז קודם כל, לפני שנתחיל - צריך להודות שגם היום, בשנת 2009, העיצוב של הדייהו נובירה שנת 2000 הוא עיצוב משגע ובולט ברחוב. גם לא רואים הרבה כאלה, וגם העיצוב הוא מיוחד ומושקע. מאחורה הוא נראה כמו וולוו S80, מקדימה לא רע, כולו מנופח ומראה נוכחות טובה בכביש.

היום אני עדיין מחזיק ברכב הזה, לאחר 9 תאונות שעברתי איתו, בהם האוטו שופץ מכל הזוויות, הוא עדיין נראה חדש מהקופסה והרבה חושבים שזה בכלל אוטו חדש, שעלה לי 100,000 ש"ח ויותר. סבבה.

חוץ מהמחיר הזול שהוא עלה לי, ומהעיצוב ממנו אני נהנה עד היום, יש לו עוד כמה יתרונות. החלקים שלו זמינים וזולים, הטיפולים זולים, צריכת הדלק מחוץ לעיר היא זולה מאוד, משהו כמו 1-17, תאמינו או לא אבל בדקתי הרבה פעמים, אחיזת הכביש הרבה יותר טובה מרכבים אחרים, והתאוצה שלו היא מהירה וטובה. גם היום, כשאני קורע את האוטו, הוא יכול להאיץ יפה בקאסטל.

מה החסרונות שלו? בואו ונראה במהלך השנים מה הנזקים שהיו לי באוטו.

שיפוץ ראש מנוע - שלוש פעמים, בכל פעם 3000 ש"ח.

שיפוץ גיר - פעם אחת, אבל לאחר כמה שבועות נדרש שוב שיפוץ, שהוספתי בו עוד 1500 ש"ח, בסה"כ 5000.

רדיאטור - שלוש פעמים, כל פעם 800.

צינורות - לאחר ראש מנוע התפוצצו 7-8 צינורות, אותם החליפו בחברה בחינם, כי עשיתי ראש.

צמיגים - החלפתי 4 פעמים את כל הצמיגים, בכל פעם 1000 ש"ח.

אגזוז - החלפתי 4 פעמים, בכל פעם 500 ש"ח.

ידיות בדלתות - התקלפו, החלפתי פעמיים, כל ידית 100 ש"ח.

פקק מיכל המים - החלפתי פעם אחת.

משולשים - החלפתי פעם אחת. 400 ש"ח.

מזגן חימום - עשיתי ניקוי פעמיים כי לא עבד. 200 ש"ח כל פעם.

מזגן קירור - החלפתי, 2000 ש"ח.

פנל קירור שיפצתי, לא היה לי עצבים להחליף, עד היום עושה בעיות. בנוסף יש ריח איום ונורא מהאגזוז, ולא אותרו בעיות. גם ריח דלק מידי פעם. האוטו לא הכי יציב בסיבובים, והכי גרוע, הבלמים, צריך לבלום היטב כי אם תחכה לדקה התשעים, תעבור יותר מתשעה תאונות.

בתאונות הספקתי להחליף גם דלתות, טמבונים, שמשות, כרית אוויר, לצבוע חלקים שונים באוטו, וליישר את השילדה.

ומה אני רוצה לומר לכם? מי שרוצה לקנות את האוטו, או לא רוצה, זה ענין שלו, אבל המסקנה שלי היא: היה שווה לקנות, והיה שווה להשקיע את מה שהשקעתי. בסך הכל האוטו מאוד מפנק אותי, נוסע כמו סוס, אני קורע אותו, יש מוזיקה טובה, מזגן טוב, המושבים נוחים מאוד ולא כמו שכתב מישהו לפני שזה כמו קרש, יש אזעקה, הרמת שמשות, לדידי אין הבדל בין זה לבין רכב חדש אחר שעולה פי 8 מהרכב הזה, אלא ביציבות הכללית.

ועשיתי חשבון, שאם הייתי משקיע סכום כפול במכונית אחרת, יפנית, או כל מה שהמליצו פה, בסך הכל הייתי מגיע לאותו סכום כסף. ומי אמר שיפנית נעדרת כליל מתקלות ופגמים? גם ליפנית יכול ללכת ראש מנוע וגיר ועוד ועוד, אז הסכום שהייתי צריך להשקיע היה גדול בהרבה. מאידך, קיבלתי אוטו עם עיצוב מגניב, שגם היום, כשהוא כמעט בן 10, הוא מנקר עיניים.

אז תחשבו פעמיים לפני שאתם מלכלכים על דייהו נובירה, כי אחרי הכל, זה יכול להיות משתלם מאוד.

אני בכל מקרה לא מתכונן למכור את האוטו, אלא אם כן יהיה לי תקציב למרצדס, אבל אם יש פראייר שמוכר - במחירים המצחיקים של היום, שעומדים בסביבות ה- 18,000 שקל- זה כדאי.

ציטוט

לכן הבאתי את העובדה שהנובירה נותנת תמורה לכסף, מראה מהודר וחדשני, מרחב פנימי, ושאר הפינוקים אותם ניתן להוסיף כמו בכל מכונית אחרת, בנוסף לנהיגה מצויינת, אם לא נתעקש לרדת לפרטים הקטנים שאתם בקיאים בהם. יש אנשים, כמוני, שנותנים גז ונוסעים, הרכב מפליג במהירות והם נהנים

ציטוט

והנה, במחילה מכבודך, שני מכוניות: האחת מרצדס, עלתה פי 25 מהמכונית שלי, לפחות, והשניה דייהו נובירה, הרכב שלי. שים לב איך העיצוב דומה במאה אחוז. אגב מן הסתם יש פער של 8 שנים ביניהם, זה צולם בשנה שעברה.

אם תצא לרגע מהדעות הקדומות על מרצדס ודייהו, ותתמקד בעיצוב, תהיה חייב להודות גם שהנובירה הרבה יותר יפה.

זה נקרא עיצוב חדשני.....

ציטוט

לגבי הדמיון למרצדס - מעניין איך אתם לא רואים את הדמיון הברור. מן הסתם כמומחים לענייני רכבים אתם מושפעים חזק מהדימוי של דייהו ברחוב לעומת מרצדס, שני ניגודים. וברור לי גם שפנסי הדייהו שמגיעים לקצה הבאג'ז, יותר יפים מפנסי המרדצס. אבל זה ענין של טעם.

לגבי הדמיון לוולוו - זה לא דומה, זה מזכיר. ועוד איך. תוריד את הספויילר, תראה שהפנסים מגיעים לבאג'ז כמו בדייהו, והעיצוב הכללי דומה.

ציטוט

אתה צודק, מהבחינה הזאת, אבל לי התפוצצה כרית אויר בפנים - אחד מהדברים שהחלפתי בדייהו שלי, חוץ מתיקון שסי שהתעקם ועוד ועוד - וזה היה ממש מיותר.......

חוצמזה שדיון על בטיחות הוא כמו לעשות ביטוח משלים לקופת חולים, לא הכי מעניין אותי

ציטוט

אני רוצה לומר שאני נהנה ממנו. זה דבר ראשון. דבר שני, הנה לקח שלמדתי: כשאתה קורע את האוטו ולא מתייחס אליו בעדינות, האוטו לא עושה בעיות, וזה עובדה.

אם יהיה לי כח אחפש בהמשך גם את המערכון המלא על האאוטלנדר [בעיקר הקטע עם הבן שלך שהיה בהלם מהתאוצה]

תודה על שאתה מנעים לנו את הזמן!

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • מעניין 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, באמת עדיין לא פגשתי בן אנוש שאמר שהאאוטלנדר "מכוער". רק פה בפורום קלטתי לתדהמתי שיש כאלה יצורים. גם השיח הוא די שונה, כולם (כולל סוחרי רכב, מוסכים וכאלה) ממליצים ואומרים "אחלה רכב שבעולם". לא פגשתי מישהו שאמר מילה רעה על הרכב. 

בעצם עכשיו אני נזכר באחד שהתלונן על הפלסטיקים שברכב שהתפרקו לו. אצלי דוקא סבבה. לו יש ילדים היפר אקטיביים, ובכללי הרכב שלו תמיד היה מוזנח.

חבר אחר החליף אאוטלנדר בניסן (גם הקודם החליף לאקטרייל). לטעמי רכב משעמם ופחות יפה. לא שמעתי ממנו שניסן עדיף. פשוט שיעמם לו.

עוד חבר שקנה בהמלצתי אאוטלנדר, החליף אחרי 3 שנים לרכב אחר. הוא אוכל את הלב היום ואומר לי "עם יד על הלב, אני מתגעגע לנוחות ולפינוק". הוא קנה רכב מסחרי עם יותר כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דיון אם אתה אמיתי, או שאחד המנהלים חומד לצאן, ופתח יוזר להסתלבט על כל הפורום. כרגע, הנטייה היא שהאפשרות השניה היא הנכונה. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההלצה מושקעת ומתמשכת.
סגנון ורמת הכתיבה לא בהתאמה לתוכן ואכן מרגיש טרוליזם איכותי. והיו דברים מעולם...
מעניין אם יום יבוא ונדע את האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

"לאחר 9 תאונות שעברתי איתו,"

"לי התפוצצה כרית אויר בפנים - אחד מהדברים שהחלפתי בדייהו שלי, חוץ מתיקון שסי שהתעקם ועוד ועוד"

וזה עוד לפני עידן המולטימידה.

באמת יש "אאוטלנדר" חי או שזו רק המצאה ?

עריכה אחרונה על ידי dani666
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכבד כבדו ויעלה תמונה שלו עם אבטיח ליד האוטלנדר השחור (להלן, פאר היצירה) בעודו צופה במאקו או פורן האב (לבחירתו)
בטשטוש פרטים מזהים או איברים אינטימים.

• אהבתי 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, discoTD5 כתב:

לא היתה טעות במקור. 

נראה לך שהוא יתחיל להוביל כבשים באאוטלנדר? הרכב יהיה מסריח ולא אסתטי אחר כך , כלומר עגלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה אחרונה על ידי outlander

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגת אותי... אתה בנאדם אמיתי?

• מצחיק 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל שרשור בו המשתמש @outlander לוקח בו חלק, גם כאן הדיון הוסט / נגנב לעבר מחוזות שונים, רדודים ורחוקים ממה שהתכוון פות"ש או נושא הדיון המקורי, וזה נפסק בזה הרגע.  . 

• לא הבנתי... 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...