Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: האאוטלנדר החדש נחשף במלואו בתמונות ריגול.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 1159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וכרגיל רק אצלי קורים כל הניסים, המובילאיי עושה את עבודתו היטב ומציל חיים ו/או סתם נזק לפח...

יש פה ושם התראות שוא (עוד לא נתקלתי בהתראות על פחים) כי אחרי הכל זה מחשב ולא בנאדם, ואין לו מושג אם אני עומד לעלות על האדם שעומד על המדרכה כשאני מבצע סיבוב. אבל התועלת עולה הרבה על הנזק.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחים שמוצבים על עמוד ועצים צעירים שגובהם כגובה אדם גורמים לא מעט להתראות שוא בעיקר בסמיכות למעבר חציה. למזלי אני כבר מכיר את המקומות שהם הצפצפה זועקת חמס על כלום.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

outlander, חולה על השירשורים שלך.

אני עוד זוכר את השירשור האגדי על הדיהו נובירה ואני רואה שכלום לא השתנה אצלך :)

הלוואי ויכולתי לקחת את מה שאתה לוקח ולהנות כל כך ממה שיש לי.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה בדגם החדש של אאוטלנדר, האם עדיין תהיה אפשרות סביב 150 אלף ₪ לקבל גרסה בסיסית של 7 מקומות ( לא משנה, דרך היבואן או ליסינג 0 קילומטרים ).
כי המחיר הוא היתרון היחיד של מיצובישי על קודיאק / 5008. אולי חלק מהרוכשים גם רואים בפשטות יתרון באמינות .
ואם קצת ישנו את המבנה של השורה השניה ( ירחיבו את המושב האמצעי ), יכול להיות שגם אני אקח בחשבון את אאוטלנדר בתור המחליף לטויוטה ורסו שלי.
אגב, המובילאיי בטויוטה שלי לא מזייף גם אחרי 4+ שנים ( רק החליפו את הצג ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקא לי זה בא טוב, הרוחב העכשווי של האאוטלנדר (180 ס"מ). יש מצב שעם רוחב יותר גדול, זה יקשה עלי להיכנס ולצאת מהחניה. זה כאילו שתפרו את האאוטלנדר למידות של החניה שלי. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת - לא רוחב הרכב הכללי אלא המבנה של המושבים בשורה השניה.
עכשיו זה שני מושבים נורמלים + מושב "עונש" ביניהם ( חצי מושב עם משענת גב בצורת בליטה ).
ראית את המושבים ב 5008?

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, motizkn כתב:

outlander, חולה על השירשורים שלך.

אני עוד זוכר את השירשור האגדי על הדיהו נובירה ואני רואה שכלום לא השתנה אצלך :)

הלוואי ויכולתי לקחת את מה שאתה לוקח ולהנות כל כך ממה שיש לי.

אפרופו, אבא שלי קנה לי את הנובירה כשהייתי צעיר, כהפתעה. אני זוכר את התגובה המאוכזבת שלי, מה? דייהו? למה? גם הוא התאכזב... אחרי 10 שנים כשהמשפחה גדלה והייתי חייב להחליף, אשתי הכירה לי את ה-FRV. עד אז בכלל לא הכרתי את הרכב הזה. באתי, אמרתי אוקיי... נראה לא רע. אבל האאוטלנדר? אהבה ממבט ראשון! יצא לי לראות סרטון פרסומת שלו ביוטיוב, ואמרתי וואו, זה בדיוק מה שחיפשתי... אחר כך לקחתי סיבוב על רכב של שכן שקנה, ופעם ראשונה שעליתי לרכב, הרגשתי בשמים. התנוחה הגבוהה של הג'יפ, הנינוחות, החלון בגג, כל זה היה חדש לי.

לפני 12 דקות, vladclar כתב:

לא הבנת - לא רוחב הרכב הכללי אלא המבנה של המושבים בשורה השניה.
עכשיו זה שני מושבים נורמלים + מושב "עונש" ביניהם ( חצי מושב עם משענת גב בצורת בליטה ).
ראית את המושבים ב 5008?

לא זוכר כרגע איך הם נראים. אבל אני מסכים איתך לגמרי לגבי האאוטלנדר, המושב האמצעי הוא לגמרי עונש. אבל מה אכפת לי, למה אני יושב שם? גם בהרכב מלא, יושב שם ילד צנום בן 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר כרגע איך הם נראים. אבל אני מסכים איתך לגמרי לגבי האאוטלנדר, המושב האמצעי הוא לגמרי עונש. אבל מה אכפת לי, למה אני יושב שם? גם בהרכב מלא, יושב שם ילד צנום בן 4.

ככה נראה המושב האמצעי ב 500813317deb97990d9621772e54a9c640ca.jpg
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, פג'ו בכלל לא בראש שלי, בגלל שיקולי אמינות וסחירות, וגם עיצוב חיצוני שלא מוצא חן בעיני, ועיצוב פנימי שקשה לעיכול (מדהים איך קשה להם לפרגן מסך גדול מ10 אינץ'. אתה צריך לקנות אאודי q7 אם בא לך להתפנק במסכי ענק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום לפיזו סחירות הרבה יותר טובה מהאוטלנדר, אין שום בעיות אמינות ולמען האמת בגירסה החדשה שמגיע אני חושב שיש מסך 10 אינץ.

אבל עזוב, אם אתה תקנה את הפיזו אז בכלל אתה תעוף לנו פה בפורום ואז אני יצתרך כל הזמן לתקן אותך.

אני חושב שאוטלנדר זה הרכב הכי טוב בשבילך.

• מצחיק 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הסחירות של ה-3008/5008 מצויינת. לגבי העיצוב הפנימי הייתי קורא לו מרהיב בטח לא קשה לעיכול.
לאאוטלנדר אם אתה מחפש לנהוג על מסך (ככה זה נשמע בכל אופן) תקנה טסלה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתהיה טסלה עם 7 מושבים בארץ, למה לא...

לפני 24 דקות, motizkn כתב:

נכון להיום לפיזו סחירות הרבה יותר טובה מהאוטלנדר, אין שום בעיות אמינות ולמען האמת בגירסה החדשה שמגיע אני חושב שיש מסך 10 אינץ.

יש כזה דבר "סחירות הרבה יותר טובה מהאאוטלנדר"?

אני יודע שהחדש מגיע עם 10", רק אמרתי שקשה להם לפרגן יותר מזה.

מה לגבי האמינות שלו? יש לי חשק לנסיעת מבחן, אבל העיצוב החיצוני שלו מכוער בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, outlander כתב:

יש כזה דבר "סחירות הרבה יותר טובה מהאאוטלנדר"?

https://www.queenoftheroad.co.il/מבחן-הסחירות-פיגו-3008-הרכב-שנמכר-הכי-מהר/

ספוילר: אאוטלנדר בכלל לא ברשימה.

ואם בא לך לבדוק על שמירת ערך:

https://www.auto.co.il/article/133837-local-news-peugeot-3008

במקום השני: מרכבת האלים AKA מיצובישי אאוטלנדר.

במקום ה-1: אני אתן לך לנחש.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהחדש מגיע עם 10", רק אמרתי שקשה להם לפרגן יותר מזה.
מה לגבי האמינות שלו? יש לי חשק לנסיעת מבחן, אבל העיצוב החיצוני שלו מכוער בעיני.

קודם כל החדשה לא מגיעה עם מסך 10 אינץ׳, ושנית איזה גודל מסך אתה מחפש בדיוק? מי מהמתחרות מציעה מסך מולטימדיה גדולה יותר?
לגבי אמינות היא מפגינה אמינות מצויינת ולגבי העיצוב זה עניין של טעם אישי. אני למשל חושב שהיא נראית משמעותית טוב ומודרנית מהאאוטלנדר.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Mr_Shankly כתב:

זה בגלל שבאאוטלנדר זה נמדד בדקות ולא בימים...

ירדת לתגובות שם? מסתבר שה3008 נמכר מהר כי כולם מורידים הרבה מהמחירון כדי להעיף את הרכב...

לפני 5 דקות, robertf כתב:

קודם כל החדשה לא מגיעה עם מסך 10 אינץ׳

קודם כל, היא כן.

ודבר שני, לי כרגע יש 10" באאוטלנדר (שדרגתי עם משהו תואם מקור, מתלבש בול) ומטבע הדברים אני מחפש יותר, ומצפה ליותר מפג'ו שמשקיעה בעיצוב פנים.

Screenshot_20210128-170651_Chrome.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...