Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: האאוטלנדר החדש נחשף במלואו בתמונות ריגול.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 1158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדגשתי שהוא נסע מצויין (אפילו הרגיש לי יותר מהיר מהרכב שלי, אבל האמת שזה בגלל שהרשיתי לעצמי יותר להתפרע). 

אבל ההרגשה הכללית היתה שאני נוסע בעגלה, כי האסטתיקה הפנימית והחיצונית עושה את ההבדל (וזה לא רק אסטתיקה כי הוא ממש הרס פיזית את הרכב בשימוש שלו).

אאוטלנדר, על מנת שלא תבלבל את הקוראים אנסה לחדש לך שכשמישהו משתמש במונח עגלה במונחים שלנו פה הכוונה היא לרכב איטי, לא זז וכו׳ (כמובן שזה תמיד יחסי), לא רכב מלוכלך...
בכל אופן למדנו עליך שלושה דברים חדשים שמשום מה אין לך שום בעיה להצהיר פה קבל עם ועדה.
1. אתה נוהג לשייט ב170 קמ״ש בלתי חוקיים בעליל באופן קבוע.
2. אתה נוהג לצפות בטלוויזיה בזמן נהיגה.
3. אתה מזלזל ברכוש של אחרים.
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, outlander כתב:

רועש גם על 90... בוא. קרעת לרכב שלך את הצורה, אז הוא נשמע כמו טרקטור. זה כל הסיפור.

אבל אני מעדיף להתמקד במה שציטטתי ממך, וזה מאוד נכון. אני עכשיו חושב לשדרג את האאוטלנדר שלי באאוטלנדר חדש - ואפילו לא חושב על משהו אחר (תציע לי, מעניין לשמוע...) אז מה שאני כותב פה זה אמיתי לגמרי, לא פרסומת ולא יח"צ, זה מה שאני חווה 5 שנים עם הרכב שלי. ואני מתלבט אם לשדרג בכלל - פשוט טוב לי. אין לי מושג אם השדרוג הזה יעשה לי טוב או רע.

הדגשתי שהוא נסע מצויין (אפילו הרגיש לי יותר מהיר מהרכב שלי, אבל האמת שזה בגלל שהרשיתי לעצמי יותר להתפרע). 

אבל ההרגשה הכללית היתה שאני נוסע בעגלה, כי האסטתיקה הפנימית והחיצונית עושה את ההבדל (וזה לא רק אסטתיקה כי הוא ממש הרס פיזית את הרכב בשימוש שלו).

בגדול תעשה סיבוב (למרות שכבר עשית) על הקודיאק (בנזין 2.0 הדגם המפואר) שקט משמעותית מהאוטלנדר, חזק הרבה יותר אבל הרבה יותר ומרווח.
אני לא מקוטלי המיצובישי ממש לא (מוביל ל7 נוסעים סביר ואמין) אבל הוא רק סביר, ממוצע אפילו מינוס.

חזרתי מאילת עם אוטלנדר עמוסה (רכב חדש יחסית) הרכב לא סוחב וכשלחצתי צריכת הדלק הייתה זוועתית והרעש היה משמעותי,

אותה נסיעה עם הקודיאק הייתה סיפור אחר לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ביחס למנועי טורבו מודרנים הוא לא סוחב...
אבל סה"כ המנוע מספק מאוד, צריכת הדלק סבירה מאוד, אפילו לא רעה.
הוא רועש בגלל הגיר כשלוחצים.

בניגוד לקודיאק שיורדת לאילת רק בכיוון אחד וחוזרת על גרר לפחות המיצובישי אמינה ואת זה אי אפשר לקחת ממנה.

• אהבתי 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, llaavvii כתב:

בגדול תעשה סיבוב (למרות שכבר עשית) על הקודיאק (בנזין 2.0 הדגם המפואר) שקט משמעותית מהאוטלנדר, חזק הרבה יותר אבל הרבה יותר ומרווח

אני באמת לא ערכתי נסיעת מבחן על דגם ה2 ליטר של הקודיאק (וה1.4 היה רועש, חלש ומאכזב) אז יהיה מעניין עבורי לבדוק את זה, רק שבתקופה הזאת אין לי מושג איפה יש נסיעות מבחן כאלה.

גם צריך רכב של חבר כדי לבדוק באמת (ככה עשיתי באאוטלנדר) כי בנסיעת מבחן הסוכן מלחיץ אותך ואפילו לא נותן לך מספיק זמן להסתכל על הרכב.

מה שמפריע לי בקודיאק זה בעיקר העיצוב החיצוני שהוא מרובע ואנמי (אולי משדר יוקרה כמו q7, אבל הסמל של סקודה הורס הכל...) וכן הקטע של האמינות, אני יודע שיהיה לי דה ז'ה וו מהדייהו נובירה, כל יום לקום ולתהות אולי נגמור את היום באיזה מוסך (מרוב הסיפורים שקראתי כאן בפורום) אבל אם הקודיאק היה מלהיב, הייתי מתגבר על זה. ודבר שלישי - 260k לדגם שדיברת עליו. זה פער משמעותי מה170K ששמתי על אאוטלנדר פרימיום במבצע חבר.

לפני 6 דקות, סולל הדרך כתב:

אבל סה"כ המנוע מספק מאוד, צריכת הדלק סבירה מאוד, אפילו לא רעה

בקטע הזה ראיתי שיש תלונות גם על הקודיאק. אני אישית לא מרגיש צריכת דלק מטורפת (אבל גם לא חסכונית, בטח שלא בנהיגה שלי).

Screenshot_20210128-082346_Chrome.jpg

לפני 39 דקות, robertf כתב:

רק כמה תיקונים קטנים:

1. באופן קבוע בכביש 6, פעם או פעמיים בחודש.

2. אוטוטו סוגר 5 שנים עם אאוטלנדר, בלי תאונה אחת ובלי דו"ח תנועה אחד.

3. מי שמזלזל ברכוש שלו, גם אני מזלזל בו. פייר בסך הכל.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין עד כמה זה טפשי להגיד שרק בגלל שלא עשית תאונה עד כה זה כנראה בטוח לנסוע ולצפות בטלויזיה? כנראה שלא.
אני נוהג לחצות את הכביש בלי להסתכל. עד היום לא נדרסתי...
קטונתי מלהבין את הלוגיקה שלך ואני רק שמח שאנחנו לא גרים באותה עיר והילדים שלי לא עלולים להיתקל בך כשהם חוצים כביש.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בכל מקרה לא יתקלו בי, כי בנסיעות עירוניות אין זמן לראות משהו בטלוויזיה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטורף

נוסע בכביש 6 על 170 וצופה במאקו TV

וגם גועל נפש

"הרגל קלה על הגז" כשהרכב לא שלך

באוטו שלך הרגל ממש עדינה עם ה170 קמ"ש, ו"לוקח סיבובים כמו פרארי" שסיפרת פעם

אז אני לא רוצה לדמיין מה קורה עם האוטו של החבר שלך

תתבגר, אדון נובירה

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי עם הקודיאק דיזל - שם הצריכה הממוצעת היא 1/14 בנסיעה עירונית ברובה סטנדרטית.

האוטלנדר אכן עם צריכה סבירה בנסיעה רגילה, אבל ציינתי שכשהוא עמוס (בכל אופן 7 נוסעים) ואתה רוצה סחיבה ראויה ולוחץ הצריכה צונחת פלאים.

ופשוט על 2 הקודיאקים שנסעתי (דיזל וה2.0 ליטר בנזין דרך אגב נקנה במבצע שקר כלשהוא ב204 כמדומני הדגם המפואר) פשוט לא היה צריך ללחוץ כ"כ הרכב גם בעליות ועמוס פשוט שייט היטב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, robertf כתב:

אאוטלנדר, על מנת שלא תבלבל את הקוראים אנסה לחדש לך שכשמישהו משתמש במונח עגלה במונחים שלנו פה הכוונה היא לרכב איטי, לא זז וכו׳ (כמובן שזה תמיד יחסי), לא רכב מלוכלך...
בכל אופן למדנו עליך שלושה דברים חדשים שמשום מה אין לך שום בעיה להצהיר פה קבל עם ועדה.

אני רוצה להאמין שסעיף 2 רלבנטי רק לנוסעים ולא לנהג. נהג שצופה בטלויזיה או במאקו או בוואטאבר בזמן נהיגה הוא פשוט פושע. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, robertf כתב:

שכחת שהוא מודה כאו שהוא מזגזג בין נתיבים מבלי לאותת, ולכן כיוון את המוביאיי שלא יתריע יותר מידי 😉

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להאמין שסעיף 2 רלבנטי רק לנוסעים ולא לנהג. נהג שצופה בטלויזיה או במאקו או בוואטאבר בזמן נהיגה הוא פשוט פושע. 

הלוואי. אבל מהכרותינו את הנפשות הפועלות והעובדה שהבחור לא טרח להכחיש את זה, ובכלל מספר פה בגאווה על מנהגיו השונים לעבור על החוק ולזלזל ברכושם של אחרים, לא נראה לי.
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש את האאוטלנדר עם ההנעה הכפולה והצריכת דלק היא 1 ל8.5 9 אם זה מעניים מישהו.

הרכב נוסע בעיקר בעיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, איש חדש כתב:

גם זה פאר היצירה.

אצלי הוא התחיל לזהות עמודי חשמל ופחים כהולכי רגל

אני מבין שחלק ניכר מהאוכלוסיה הוא פח אשפה, אבל עד כדי כך?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Ragnar כתב:

אצלי הוא התחיל לזהות עמודי חשמל ופחים כהולכי רגל

אני מבין שחלק ניכר מהאוכלוסיה הוא פח אשפה, אבל עד כדי כך?

מחלה ידועה, פח אשפה שקרוב לעמוד גורם להתראה על הולכי רגל. בפעם הראשונה שזה קרה לי נבהלתי כי לא ראיתי שום הולך רגל והייתי קרוב למעבר חציה 😬

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...