Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: האאוטלנדר החדש נחשף במלואו בתמונות ריגול.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 1137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, outlander כתב:

עם כזה חרטום, אף אחד לא ישים לב לתגובות סרק שנכתבו מתוך חוסר פרגון למותג וחוסר הפנמה שהוא יכול להוציא יצירות פאר מתחת ידו. בכל העולם מפרגנים, רק פה אפשר לראות תגובות הזויות כאלה (שמגיעות יחד עם געגועים למפלצת מולטיפלה, ששברה את כל השיאים - לוקחת בקלות את המקום הראשון של הרכב המכוער ביותר אי פעם).

אכן לא מפתיע שמי שסבור שמיצובישי זה ברובריקה של " יצירות פאר ", גם חושב שהמולטיפלה היא "... הרכב המכוער ביותר אי פעם ". מסתבר שלמרות האמירה הקלישאית מעט לפיה " על טעם וריח ..",  הנכונה עקרונית, ישנם כנראה מקרים חריגים בהם יש מקום לכיוונון וכיול מחדש של החושים הרלבנטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז השרשור על הקרינה והאיזוטופים והאתיופיים לא צחקתי כל כך

יצירת מופת? סירייסלי?

כולה מיצובישי

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Mr_Shankly כתב:

אתה חייב לשתף אותנו מאיפה אתה קונה את החומר שלך

אהמ...כלמוביל.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני הפעם האאוטלנדר הוא באמת חדש, על פלטפורמה של הניסאן X-Trail לא?

בניגוד לכל הפעמים הקודמות בעשור האחרון - אז הן באמת היו מתיחות פנים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ה x-trail הנוכחי יצא לשוק (לפי וויקפדיה לפחות) ב 2013, עם עדכון ב 2017.

אז האאוטלנדר החדש הוא באמת לא מתיחת פנים של הישנים.  הוא מתיחת הפנים של מתיחת הפנים של ה x-trail?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני הוא יהיה מבוסס על פלטפורמת ה-Nissan Rogue (שידוע אצלנו כ-X-Trail) הבא, לא הקיים.

עריכה לפי המקור הזה אכן יש שמועה שהוא יבוסס על הניסאן רוג, לפי וויקיפדיה הניסאן רוג כבר עם דור שלישי חדש שמבוסס על פלטפורמת CMF-C/D יחד עם הקאדג'ר, מגאן, קולאוס, קשקאי, טידה, סנטרה, וגם ה-X-Trail הקודם.

למעשה נראה שה-X-Trail והקשקאי הם שני הדגמים הראשונים שהתבססו על הפלטפורמה הזו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Hagaix כתב:

כבר היה טיזר, אפשר לומר דיי בוודאות שיצירת מופת זה לא יהיה

טיזר למיצובישי אאוטלנדר החדש

בעיני זה נראה מדהים (אבל בכל מקרה לא רואים הרבה).

ואגב, העיצוב החיצוני של האאוטלנדר שברשותי (2016) הוא סבבה לגמרי בעיני, רק העיצוב הפנימי הפריע לי מהרגע הראשון, בגלל שהוא נראה מדי זול. אז זה הדבר שהכי מעניין אותי בדגם החדש: עיצוב פנים. ואת זה עדיין אנחנו לא יכולים לראות (אפשר רק  לנחש שהוא לא יהיה ממש כמו הקונספט). 

כרגע אני די מבסוט מהרכב שלי, וגם מהממדים הקומפקטיים שלו (1.80 רוחב, 4.70 אורך). וגם שדרגתי את המערכת למשהו פנטסטי, מסך 10" תואם מקור שיש בו את כל האפשרויות. YouTube Music, מאקו TV. 

אני גם די חושש מכל הדיבורים על פלטפורמה של ניסן (אם הייתי רוצה ניסן, הייתי קונה ניסן). אני רוצה את המיצובישי האמין והמוכר והטוב.

פנים.jpg

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, outlander כתב:

מאקו TV

למה צריך מאקו TV במסך מולטימדיה ברכב? כדי שאסי עזר ירדוף אחריך גם באוטו?

• מצחיק 1
  • מעניין 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הוא ירדוף אחריך? מה תעשה? אתה באאוטלנדר, עם התיבה הרציפה הנוראית הזו, איך תבחר ממנו?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחיצה קלה על הגז ואתה עף קיבינימט. 5 שנים אני כבר נוהג על הדבר הנפלא הזה (איך שהזמן טס, הוא נראה כמו חדש) ומעולם לא הרגשתי מחסור בכח, גם עד היום לא הבנתי מה נחסרונות של תיבה רציפה ולמה יש כאלה שחושבים שהיא "נוראית".

אני הרי לא עושה פתיחות ברמזורים, אני משייט לי בנינוחות ב160-170, ורק לפעמים בעקיפות מהירות יוצא לי לסחוט את הדוושה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לגמרי מתבקש שמי שחושב שהאאוטלנדר זה יצירת מופת, גם לא ירגיש מחסור בכוח.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, outlander כתב:

לחיצה קלה על הגז ואתה עף קיבינימט. 5 שנים אני כבר נוהג על הדבר הנפלא הזה (איך שהזמן טס, הוא נראה כמו חדש) ומעולם לא הרגשתי מחסור בכח, גם עד היום לא הבנתי מה נחסרונות של תיבה רציפה ולמה יש כאלה שחושבים שהיא "נוראית".

אני הרי לא עושה פתיחות ברמזורים, אני משייט לי בנינוחות ב160-170, ורק לפעמים בעקיפות מהירות יוצא לי לסחוט את הדוושה.

אתה ממש מודה כאן קבל פוסט וקוראים בעבירות מהירות 😏

מה יקרה כשתנהג ברכב חזק באמת, עם כמת סוסים כפולה :)

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...