Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: האאוטלנדר החדש נחשף במלואו בתמונות ריגול.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, zaf כתב:

מה יקרה כשתנהג ברכב חזק באמת, עם כמת סוסים כפולה :)

לא חושב שיש חשש כזה, זה לא שמיצובישי (בטח תחת הנהלת רנו-ניסאן) תחליט להשתיל באאוטלנדר את המנוע של האיבו 🤣

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, farkash7 כתב:

למה צריך מאקו TV במסך מולטימדיה ברכב? כדי שאסי עזר ירדוף אחריך גם באוטו?

בנסיעות ארוכות זה תענוג. וגם הרגשה של פרימיום. 

20210127_173715.jpg

לפני 8 דקות, zaf כתב:

מה יקרה כשתנהג ברכב חזק באמת, עם כמות סוסים כפולה :)

מן הסתם זה יהיה כיף יותר. אבל זה לא אומר שכרגע זה חסר לי... בישראל לדעתי זה בכלל לא רלוונטי, כי תמיד יהיו רכבים בדרך שיתקעו אותך, ומקסימום אתה יכול להאיץ עד הרמזור או הפקק הקרוב.

גם כשאני אומר שהעיצוב של האאוטלנדר הוא פאר היצירה זה לא אומר שאני חושב שהוא הרכב הכי יפה שיש. אלא זה אומר שבמסגרת התקציב שלי עד 200K הוא הכי מתאים לי, והעיצוב שלו סבבה לגמרי. 

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

"גם כשאני אומר שהעיצוב של האאוטלנדר הוא פאר היצירה ... זה אומר שבמסגרת התקציב שלי עד 200K הוא הכי מתאים לי, והעיצוב שלו סבבה לגמרי.  "

כלאמר כשאתה אומר שאתה משייט על 160- 170, זה אומר שבעצם אתה נמצא על 60-70 בנתיב השמאלי ורק מפנטז שאתה על 160-170 ולא מבין למה הסבתא מאחור עם הסוסיתה מהבהבת לך עם האורות ?

מה שאאוטלנדר עושה לנהגים שלו :-(

• אהבתי 1
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה אשכרה חי בסרט שאאוטלנדר לא יכול להגיע בקלילות ל170? זה הסטנדרט שלי בכביש 6, בכבישים של 90 אני מנמיך ל140, אבל בכביש 6 הכביש פתוח ובדרך כלל אין ניידות שהווייז פיספס.

האאוטלנדר אפילו לא מתאמץ במהירויות האלה, הוא נשאר שקט ורגוע.

מה שאמרתי זה שאני לא חושב שהוא הרכב הכי חזק והוא הרכב הכי יפה. אבל במסגרת התקציב שלי (200K) ובמסגרת מה שאני מחפש (קומפקטי 7 מקומות) לדעתי הוא פאר היצירה, לא חסר לו כלום חוץ מהעיצוב הפנימי המיושן.

ואם האאוטלנדר החדש יהיה מושקע בקטע של עיצוב פנים, אז הוא יהיה מושלם.

• מצחיק 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוב מודה שאתה עבריין מהירות סידרתי, רק שטרם נתפסת.[emoji12]

• מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, outlander כתב:

בישראל לדעתי זה בכלל לא רלוונטי, כי תמיד יהיו רכבים בדרך שיתקעו אותך, (...)

אח... מת על הטיעון הזה. "למה זה טוב פרארי" וגו'.

אין, כל שרשור שלך זה פופקורן וחדר חשוך.

תפנים. עגלה. ע-ג-ל-ה רועשת.

בזמן שאתה מתכנן עקיפה, תוצרת אירופית סטנדרטית כבר סיימה אותה.

מותר לאהוב עגלות, כן? לא נוגד את חוקי הפורום.

• מצחיק 3

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועש גם על 90, על 170 זה כבר סיוט

האאוטלנדר מכונית טובה או לפחות סבירה, עושה את העבודה בלי דרמות ובלי בעיות אמינות מיוחדות, והפלוס הכי גדול - יש לה את פוזת ה"ג'יפ" שהישראלים כל כך אוהבים 

אה, שכחתי

7 מקומות

סגמנט עם מעט מאוד מתחרים, חלקם עם תדמית אמינות זוועה וירידת ערך קטסטרופלית, הפכה את האאוטלנדר למוביל הנוסעים האולטימטיבי למשפחה הברוכה 

בתצורת 5 מקומות?

אין לו שום יתרון בשום אספקט למעט הגודל על כל קורולה או מזדה 3 או כל משפחטומית אחת

ולהפך,

שילוב מנוע גיר מיושן ועצל, תאוצה בינונית, ניהוג לא משהו, ולא מצטיין בכלום

• רעיון טוב! 2
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ceyal כתב:

עד שהאאוטלנדר מגיע ל 170, כביש 6 כבר נגמר.

שקט ורגוע?

בהחלט אם לקחת שאיפה ירוקה לפני.

אני לא אומר שאתה משקר, ולהבדיל ממך, אני גם מכבד אותך ולא טוען שלקחת שאיפה ירוקה, או במילים אחרות, איש הזוי ומדומיין.

אז אם אני לא משקר, ואתה לא משקר, איפה פה האמת? ההסבר הוא פשוט: "שקט ורגוע" זה בהחלט תלוי בשימוש ברכב. חבר שנמצא בבידוד ביקש ממני לקחת את האאוטלנדר שלו לטסט, הרכב (שנת 2018!) היה רועש מהרגיל, הרגיש לי גם כמו עגלה למרות שהוא נסע מצויין (וכשהרכב לא שלך, הרגל קלה יותר על הגז...), וזה כי הוא היה מסריח ומלוכלך מבפנים ומבחוץ, שריקות מהחלונות והרגשה כללית גרועה מאוד. אפילו הפלסטיקים היו במצב גרוע. להזכירכם - רכב חדש בשנתיים מהרכב שלי.

אחרי שהחזרתי את הרכב וחזרתי לרכב שלי שחיכה בחניה שם, פלטתי אנחת רווחה. וואו, איזה הבדל. רכב שקט, נוח, מהודר, נראה חדש מבפנים ומבחוץ. לא תאמין, אבל יש לי כבר קונה לרכב, למקרה שארצה לשדרג! והוא מנדנד לי, התבאס כשאמרתי לו שירד מהרעיון כי החדש יגיע לישראל רק באוגוסט, ולא בטוח שאלך על זה...

עוד דברים הפריעו לי בדגם המתקדם יותר (2018) של החבר: את המובילאיי שאני אוהב, החליף משהו מובנה שבלבל את המוח בלי סוף על לוח השעונים. ממש מציק. את המובילאיי שלי תכנתתי שלא יציק לי עם כל זיגזג מנתיב לנתיב, אבל הדבר המובנה הזה לא הפסיק לצפצף כל הזמן. והמערכת המובנית של מיצובישי, שכבר הספקתי להחליף במשהו רציני על מסך 10"... וואו. גם הדגם שלו היה אינסטייל, וכשבאתי לכוון את הכסא היה מאוד חסר לי הכיוון החשמלי המדוייק. זה היה פשוט בלתי אפשרי לכוון את הכסא לרמות שאני אוהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שרכב מסריח ומלוכלך (אבל מתוחזק מכנית) נוסע פחות טוב מאוטו מאותו דגם ישן יותר בשנתיים אבל מלוקק ונוצץ

וואלה

הראשון עגלה

השני מטוס

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, avargel כתב:

7 מקומות

סגמנט עם מעט מאוד מתחרים, חלקם עם תדמית אמינות זוועה וירידת ערך קטסטרופלית, הפכה את האאוטלנדר למוביל הנוסעים האולטימטיבי למשפחה הברוכה 

רועש גם על 90... בוא. קרעת לרכב שלך את הצורה, אז הוא נשמע כמו טרקטור. זה כל הסיפור.

אבל אני מעדיף להתמקד במה שציטטתי ממך, וזה מאוד נכון. אני עכשיו חושב לשדרג את האאוטלנדר שלי באאוטלנדר חדש - ואפילו לא חושב על משהו אחר (תציע לי, מעניין לשמוע...) אז מה שאני כותב פה זה אמיתי לגמרי, לא פרסומת ולא יח"צ, זה מה שאני חווה 5 שנים עם הרכב שלי. ואני מתלבט אם לשדרג בכלל - פשוט טוב לי. אין לי מושג אם השדרוג הזה יעשה לי טוב או רע.

לפני 4 דקות, avargel כתב:

לא ידעתי שרכב מסריח ומלוכלך (אבל מתוחזק מכנית) נוסע פחות טוב מאוטו מאותו דגם ישן יותר בשנתיים אבל מלוקק ונוצץ

וואלה

הראשון עגלה

השני מטוס

הדגשתי שהוא נסע מצויין (אפילו הרגיש לי יותר מהיר מהרכב שלי, אבל האמת שזה בגלל שהרשיתי לעצמי יותר להתפרע). 

אבל ההרגשה הכללית היתה שאני נוסע בעגלה, כי האסטתיקה הפנימית והחיצונית עושה את ההבדל (וזה לא רק אסטתיקה כי הוא ממש הרס פיזית את הרכב בשימוש שלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרעתי לרכב *שלי* את הצורה?

מאיפה הבאת את השטות הזאת?

האאוטלנדר שאני מתנייד איתו בתדירות גבוהה שייך לאחותי,  2016, מטופל במורשה עם ק"מ נמוך והנהגת העיקרית רגועה כמו סבתא 

זה עדיין רועש

למה? כובע

כי הבידוד לא מבודד מספיק טוב רעשי רוח וכביש. זה למה.

אה

והוא לא רועש כמו טרקטור. כאמור, רעשי רוח ורעשי כביש. גם את המנוע שומעים בסל"ד גבוה ולמען האמת זה לא הצליל הכי נעים בעולם, אני מעדיף את מנוע הבוקסר של סובארו 

עריכה אחרונה על ידי avargel
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטלנדר אכן מתת האל למין האנושי.

אני נוהג על הפלא הזה כבר יותר משנה

אין לי שום דבר רע (במיוחד) להגיד על הפלא ההנדסי הזה ששני לו רק הטאג' מהאל ביופיו

ובאותה נשימה... האוטו הכי סתמי שנהגתי עליו בכל חיי הבוגרים, אבר!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...