Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בעיניין תביעה צד ג'

שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מבוטח בביטוח ישיר והנתסע מבוטח בהפניקס .

ב21 לאוקטובר קרתה התאונה .

תאונה במהירות נמוכה של כ40קמ"ש

נכנסתי בדלת של הרכב השני שלא ציית לתמרור "תן זכות קדימה".

בנתיב שלי ללא תמרור !

הארוע מתועד בוידאו והועבר למשטרה

(הוזמנתי לחקירה לאחר שהצד השני פונה באמבולנס) ולחוקר של חברת הפניקס (הביטו הנתבע.

לפי מנהלת התיק בביטוח ישיר (הביטוח שלי)

הצד השני בסוף הודא באשמה ושהפניקס משלמים יחסית מהר.

בדקתי עם הפניקס : בהתחלה אמרו שתהיה החלטה עד היום השני בנובמבר , היום אמרו לי שב29 לאוקטובר מעודכן : המשך בירור.

מביטוח ישיר קיבלתי 30 יום רכב חליפי , אני ממש מחכה לכסף של הביטוח .

האם ידוע על הסדר שאני תובע את הביטוח שלי על תנאי , על הטוטאל לוסט עד שהביטוח השני ישלם?

2. הפוליסת מקיף על הרכב שהורד מהכביש עדיין פעילה! דיברתי עם ביטוח ישיר ואמרו לי שתהיה פעילה עד שתהיה החלטה בתביעה .

אכן כך אמור להיות?

תודה מראש לעונים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון ממנהלת התיק:
התקבל דיווח וטופס 68 מהמבוטח של חברת הפניקס (טופס 68 זהו טופס שהמבוטח צריך לחתום האם הוא לוקח אחראיות ומאשר תשלום או לא).

בנוסף קיבלתי מהם היום עדכון שהם עדיין פועלים לאיסוף הנתונים הדרושים לצורך גיבוש עמדה.

ברגע שתתקבל תשובה הם יעדכנו אותנו, אני כמובן לא מחכה עד לקבלת תשובה שלהם וממשיכה לפעול כל שבוע לבירור סטטוס תביעה על מנת שנוכל לסיים את הטיפול בתביעה בהקדם האפשרי.

לכל שאלה אשמח לתת לך מענה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...