Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת קיה סלטוס EX ללא קודן

ShahakM
שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

רציתי להתייעץ לאחר חיפושים רבים אנחנו שוקלים לרכוש את הקיה סלטוס החדשה ברמת גימור EX

העניין הוא כזה לרכב יש יכולת התנעה מרחוק מה שאומר שאם אני אתקין קודן היא לא תהיה אפשרית 

כששאלתי את הנציג הוא אומר שחברת הביטוח פשוט דורשת להתקין מערכת איתור במקום שיש לה עלות חודשית 

השאלה היא כזאת האם זה הגיוני בכלל וכדאי לקנות רכב חדש מבלי להתקין בו קודן? (בצורה הזאת אם מישהו גונב את המפתח יהיה לו מאוד פשוט לקחת את הרכב)
והאם בכלל כדאי להתקין באופן כללי מערכת איתור לרכב ברכב כזה שלא נחשב כרכב יוקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשאל אותנו, אלא את סוכן או חברת הביטוח שלך. כיום מרבית חברות הביטוח אינן דורשות קודנית, שזו לטעמי בכל מקרה המצאה (ישראלית) מטופשת ולא יעילה, שלא מונעת גניבה אבל בעיקר עושה צרות בהתנעה, לאחר כמה שנות שימוש.

יש מצב שעבור מכוניות יקרות בהרבה כן תדרוש חברת הביטוח חיבור לאיתוראן ואולי גם מיגון אחר.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקודן לא מבטל אפשרות התנעה מרחוק.

אתה יכול להתניע מרחוק אבל כשתרצה לנסוע, תצטרך להקיש קוד ואז ללחוץ על כפתור הסטארט.

בכל מקרה הפיצ׳ר הזה של ההתנעה מרחוק זה סתם חרטא, בהתחלה מתלהבים, משוויצים קצת וזהו, חוזרים להתניע רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, trademark כתב:

הקודן לא מבטל אפשרות התנעה מרחוק.

אתה יכול להתניע מרחוק אבל כשתרצה לנסוע, תצטרך להקיש קוד ואז ללחוץ על כפתור הסטארט.

בכל מקרה הפיצ׳ר הזה של ההתנעה מרחוק זה סתם חרטא, בהתחלה מתלהבים, משוויצים קצת וזהו, חוזרים להתניע רגיל.

אתה בטוח בזה? כי הבחור בסוכנות אמר לי שכן הרי האוטו לא יכול להתניע בל להקיש את הקוד 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כזאת האם זה הגיוני בכלל וכדאי לקנות רכב חדש מבלי להתקין בו קודן?

אם חברת הביטוח שלך לא דורשת קודן אז זה הגיוני מאוד וכדאי מאוד. מי רוצה מיוזמתו להתקין את השיקוץ הזה שלא נתקלתי בו בשום מקום אחר חוץ מבישראל?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר וגם ברכב שלי הניתוק של הקודן לא מחובר למשאבת דלק או לסטרטר אלא לסולינואיד של החלפת ההילוכים לכן בלי הקשת הקוד הרכב יהיה מונע אבל אי אפשר יהיה לשלב להילוך.

אולי בקיה עלו על משהו חדש, לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, trademark כתב:

ממה שאני מכיר וגם ברכב שלי הניתוק של הקודן לא מחובר למשאבת דלק או לסטרטר אלא לסולינואיד של החלפת ההילוכים לכן בלי הקשת הקוד הרכב יהיה מונע אבל אי אפשר יהיה לשלב להילוך.

אולי בקיה עלו על משהו חדש, לא יודע.

מה שאתה אומר נכון אבל היום למשל יש לי סוזוקי סוויפט ואם אני לא מקיש את הקוד הוא לא מניע את הרכב בכלל לא משנה באיזה הילוך אני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הומלץ פה רבות שעדיף לא לתת לאף אדם להתקין משהו מקומי פה בארץ. אז תמצא חברת ביטוח שלא דורשת אמצעי מיגון (יש הרבה כאלה) ותהנה (מתחילת) נסיעה מהנה ומהירה  :)

עריכה אחרונה על ידי TripMan
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, ShahakM כתב:

אה אז אתה אומר שאם תהיה פונקציה של התנעה מרחוק עם קודן אז זה כן יתנע בלי הקודן ורק כאשר הגיר יעבור לדרייב המנוע יכבה?

זה לא מה שרשמתי! 

הרכב יתניע אבל לא יהיה ניתן לשלב לדרייב בלי הקשת הקוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה על למנע מ"מתנות" חינם בהתקנה מקומית,בין אם זה מיגון או סתם אבזור.

במקרה של הקודנית,מיותר ולא חסר חברות ביטוח,שמבטחות ללא דרישות מיגון - שווה גם אם הפרמיה מעט גבוהה יותר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...