Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם המפרט מתאים לסימולטור נהיגה?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 29 דקות, ניקו פ. כתב:

אני אתן אנלוגיה מעולם הרכב שאולי יהיה לך יותר קל להחליט האם לחכות או לא.

אתה עכשיו משלם מה שאתה מוכן לשלם כדי לקנות מאזדה 2. 

אם תחכה, בעוד חודש וחצי מהיום, באותו סכום כסף, אתה תוכל לקנות bmw m2. 

דרמטי או לא, לחכות או לא, כן או לא, תחליט אתה. כסף שלך בחירה שלך. אני רק מנסה לעזור לך להבין את ההבדל בין מה שעתיד להגיע בקרוב. 

אגב, לשחק בסימולטור נהיגה עם כל דבר שהוא לא הגה זה ממש ממש ממש מעפן אחרי הגה, אז אני בהחלט מציע לרכוש הגה, אפילו לוגיטק פשוט. סה משדרג את החוויה פלאים. 

ניסינו לשכנע אותו לחכות, הבחור חם על הסימולטור 😆

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז אחרי הנוקאאוט שקיבלתי כאן, עצרתי את ההזמנה.

לחכות או לא - אני רוצה להשביע את התיאבון עכשיו. אולי זה טפשי אבל אלו החיים.

כן, יש לי G29 חדש כחלק מההתארגנות.

לגבי המפרט, אעשה מקצה שיפורים...

קירור - אזרום עם ההמלצה של @HybridBoy על קירור אוויר של noctua, הD15 מעולה.

ספק כח - אזרום עם ההמלצה של @HybridBoy  על הCORSAIR. אשמח להפניה לדגם ספציפי.

מעבד - אני מודה שלא ירדתי לסוף דעתכם.. אם לקחת 10700K , 10400F או בכלל i5 כלשהו. אשמח לעזרה.

אגב מעבד, אם שווה לשנמך בשביל לשדרג את הכרטיס מסך ל 2070 סבבה. אשמח לדעת למה.

לגבי מערכת הפעלה - אין לי מושג איך להתקין.. אם מישהו מתנדב לעזור אמחק מההזמנה (תמורת סיבוב כמובן :) )

עוד משהו שפספסתי?

וכן, אני בהחלט "חם" על סימולטור עכשיו. מה שיפה זה שמי שמתחיל לנהוג במאזדה 2 בטוח שיש לו אחלה רכב כל עוד הוא לא עולה על M2... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הנוקטואה מעולה, מבחינת ביצועים הוא בין ההכי טובים, כולל קירורי מים למיניהם.

אבל אם אתה לוקח מעבד חלש אז לא בהכרח צריך קירור כזה חזק.

הדגם הספציפי של הספק תלוי בשאר המפרט, אם אתה הולך על מעבד וכרטיס מסך חלשים יותר או פחות.

לגמרי שווה להשקיע בכרטיס מסך, זה החלק הכי חשוב למשחקים, לא סתם אמרתי שבונים מחשב סביב הכרטיס מסך.

ולכן המלצתי מההתחלה לבנות מפרט מאפס עם תקציב מוגדר או לפחות כיוון של כמה אתה מוכן להשקיע.

להתקין מערכת הפעלה זה די פשוט, אפשר למצוא לך מדריך.

אמרת שביטלת את ההזמנה, זה כי אתה רוצה להזמין ממקום אחר או לחכות? (ממשיך לנסות לשכנע 🙈)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצרתי את ההזמנה (בינתיים לא מרכיבים, לא ביטלתי) ... האמת היא שאני מצליח להריץ את iRacing גם על ה PC הנוכחי (הייתי בטוח שלא אצליח) אז אולי באמת שווה לחכות... זה באמת כזה deal breaker??? ברמה של מזדה 2 ל M2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - בתחום כרטיסי המסך הם מכפילים את הביצועים לשקל הפעם, ההכרזה עוד שבוע לAMD, אם תצליח להשיג את ה3070 אז לא תיצטרך לחכות יותר כי הוא יוצא ב29.

תישאל את החנות שלך אם הם יכולים לשריין לך ולמתי.

להמחשה: ה3070 אמור להעניק ביצועים דומים ל2080TI במחיר של 2070 SUPER.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי, שכולל אלפי שעות במצטבר, אין צורך במערכת מהחלל בשביל סימולטורים, בטח לא אייריסינג. אלא אם כן, כאמור, מביאים סט וי אר שדורש את זה, או אולי מסכים עם דרישות גם יותר גבוהות.

אין סיבה לא לחכות אם אתה מסתדר גם ככה, אבל הממחשב הראשון שקנו לי, ב1994, ועד היום, אני לא זוכר פעם אחת שרציתי לשדרג ולא שמעתי את המשפט ״חכה, עוד רגע יש משהו משוגע בדרך״ בוריאציה כזו או אחרת.

הטכנולוגיה תמיד רצה קדימה

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה מאוד לחכות, וגם זה לא בהכרח הרבה לחכות.

לא סתם אנחנו אומרים להמתין :)

אולי IRACING לא כבד, אבל אסטו קורסה לא פראייר בכלל יחסית לסימולטור.

עריכה אחרונה על ידי HybridBoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לגמרי לא הייתי יורד מהרעיון של שדרוג המחשב האופטיפלקס הקיים. מארז וספק טובים וכרטיס מחשב וזה הכל אתה תוכל לשחק ברמה של4k/ vr או משחקי AAA באיכות גבוהה לשנים הקרובות.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

מהניסיון שלי, שכולל אלפי שעות במצטבר, אין צורך במערכת מהחלל בשביל סימולטורים, בטח לא אייריסינג. אלא אם כן, כאמור, מביאים סט וי אר שדורש את זה, או אולי מסכים עם דרישות גם יותר גבוהות.

אין סיבה לא לחכות אם אתה מסתדר גם ככה, אבל הממחשב הראשון שקנו לי, ב1994, ועד היום, אני לא זוכר פעם אחת שרציתי לשדרג ולא שמעתי את המשפט ״חכה, עוד רגע יש משהו משוגע בדרך״ בוריאציה כזו או אחרת.

נכון ולא. 

תמיד אומרים כן. 

פשוט הפעם זו אחת הפעמים שזה באמת נכון. 

3070 ב500 דולר מביא ביצועים של כרטיס שעולה 1500 דולר. לא הייתה כזו קפיצה שנים רבות ואולי אף פעם. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, יבגניפ כתב:

3470, 980ti

מריץ vr עם אסטו קורסה על 80fps אמיתיים (לא ההכפלה הזו שה vr עושה ונראה מלאכותי :) )

חוץ מ cars נדמה לי שמערכת פשוטה תריץ כל סימולטור בלי בעיה, אז מסכים איתך לגבי זה ומוסיף שגם  ל vr בסימולטור לא צריך מערכת חזקה מדי

עריכה אחרונה על ידי Or05230
  • רעיון טוב! 1

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנים ניהלתי ואח"כ הייתי מנהל ראשי של פורום החומרה הכי גדול בארץ (אז לפחות), כתבתי לא מעט ביקורות בעיקר בתחום מעבדים, לוחות אם וזכרונות, ולרוב אני לא אומר לחכות.

הפעם אני אומר כן לחכות כי:

1. ההכרזות היו כבר, יש תאריכי השקה

2. תאריכי ההשקה קרובים, מאוד

3. תאריכי האספקה קרובים, מאוד

4. יחס הביצועים לשקל עולה בהמון, כנראה @ניקו פ. לא מגזים כשהוא אומר שייתכן שלא הייתה קפיצה כזו, אולי מאז ימי ה-Voodoo

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...