Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם המפרט מתאים לסימולטור נהיגה?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קיבלתי מפרט מסודר יותר. אין לי הרבה כח לשבור את הראש על שינויים אלא אם יש משהו ד-ר-מ-ט-י.

לגבי כרטיס מסך חזק יותר - לא היה במלאי. ולא רוצה לחכות עוד חודש חודשיים לחדש יותר.

כנראה שיצאתי דביל שלא התייעצתי מראש, כן אשמח לדעת כמה "שווה" המפרט ע"מ להבין האם הבחור בחנות היה הוגן

image.png.c87916637eb93568a5d42105d2e1866e.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

אם אתה לא משקיע בעמדה פסיכית מהסוג הזה, לך על מה שתופס הכי קצת מקום. אני עם מעמד מתקפל, דומה כנראה ברמה שלו למה שיש בלינקים שצרפת. זה מאוד נח ולא דורש הרבה מאמץ לקרב אותו למחשב או להעיף אותו. העמוד באצמע חסר משמעות. כל כיסא שאין לו גלגלים יעבוד בגדול. וכמובן שבשביל התחושה וכו׳ עדיף כיסא דמוי באקט כזה, אבל מעבר לעלויות, זה משהו שתופס מקום קבוע ומתאים בעיקר למישהו שיש לו מקום ייעודי לריג של סימולטור בבית.

image.thumb.png.0a5df0e964edd9c766d7b343f4fcc4f8.png

עובד אחלה עם כיסא עם גלגלים. אין לי מקום לעוד כיסא ייעודי, והכיסא הרגיל נוח לשימוש שוטף. זה מאפשר לי שימוש לפי הצורך במינימום זמן סטאפ.

עריכה אחרונה על ידי misterb
  • רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, GTאי כתב:

קיבלתי מפרט מסודר יותר. אין לי הרבה כח לשבור את הראש על שינויים אלא אם יש משהו ד-ר-מ-ט-י.

לגבי כרטיס מסך חזק יותר - לא היה במלאי. ולא רוצה לחכות עוד חודש חודשיים לחדש יותר.

כנראה שיצאתי דביל שלא התייעצתי מראש, כן אשמח לדעת כמה "שווה" המפרט ע"מ להבין האם הבחור בחנות היה הוגן

מיצטער לאמר לך אבל המיפרט ביזבוז כסף וסתם אוסף של חלקים שכניראה פשוט יש במלאי בלי שום ייעוד למטרת השימוש של המחשב.

מיפרט עם מעבד נעול  עם קירור מים ולוח Z490 תת רמה/ זבל שאפילו לא יכול להפעיל 10900K במצב סטוק(עריכה: אפילו 10600K יותר מידי בשבילו) 

לדעתי פשוט קנה ממקום רציני יותר שמבין מה הוא בונה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, GTאי כתב:

אם אתה כבר לוקח לוח אם מסדרה Z אז לך על מעבד עם מכפלה פתוחה- 10700K כדי לתוכל לעשות אוברקלוק (יש היום תוכנה שרק לוחצים והיא עושה הכל לבד בערך).

קירור מים זה יקר, ספציפית הENERMAX לא מומלץ בכלל, הבלוק נסתם.

לך על קירור אוויר של noctua, הD15 מעולה.

אין כל כך מידע על הספק כוח, הייתי ממליץ על ספק של CORSAIR עם GOLD רייטינג.

מערכת הפעלה- לא רוצה לומר יותר מדי חוץ מזה שיש איביי 😉

כמו שאמרו מעליי, כנראה דוחפים לך חלקים מהמלאי.

מי מרכיב לוח אם Z עם מעבד נעול?

המפרט לא מאוזן לדעתי, העיקר צריך להיות סביב הכרטיס מסך, אם אין להם משהו יותר טוב במלאי לך לחברה אחרת.

הייתי מבקש מפרט מTMS\WELLCOME, עשו עליי רושם של חברה' יותר מקצועיים.

עריכה אחרונה על ידי HybridBoy
  • אהבתי 1

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, GTאי כתב:

המפרט הזה שווה הרבה כסף שמנותב לכל המקומות הלא נכונים (אוקיי כמעט כל המקומות הלא נכונים).

כבר פירטו לפניי, אבל אני אשים דגש על המעבד (הרבה כסף, מעט תמורה, בטח לצרכים שלך), על הספק כוח (לשים מעבד I7 עם 2060 Super וכל זה רץ על ספק שאתה לא יודע אפילו את המותג שלו? ביג נו נו)

קירור מים בשביל מה? מ"ה בשביל מה? יש ב-20 שקל באיביי קוד חוקי

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמה שלקחת I7 ולא I5 או Ryzen גבוה? ממש לא

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכרטיסי מסך שבבי עיבוד ייעודיים ל-AI ואפילו לחישובים פיזיקליים.

בשביל גיימינג ללכת על מעבד שהוא High-End זה מיותר, Mid-High כמו I5 יספיק.

מעבד חזק מאוד צריך בשביל צרכים אחרים, למשל המחשב שלי במשרד הוא I7, הלפטופ עבודה שלי I7, אבל כרטיסי מסך מובנים בלבד כי הצרכים הם שונים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צורך כרגע ליותר מ6C/12T לגיימינג, השקעה בכרטיס מסך תיתן יותר תמורה.

יש כמעט 1000שקל פער בין 10700 ל10400F, תנחש איפה ה1000 שקל יועילו יותר לגיימנג...

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יש לכרטיסי מסך שבבי עיבוד ייעודיים ל-AI ואפילו לחישובים פיזיקליים.

בשביל גיימינג ללכת על מעבד שהוא High-End זה מיותר, Mid-High כמו I5 יספיק.

מעבד חזק מאוד צריך בשביל צרכים אחרים, למשל המחשב שלי במשרד הוא I7, הלפטופ עבודה שלי I7, אבל כרטיסי מסך מובנים בלבד כי הצרכים הם שונים.

אתה מערבב שבבי עיבוד AI של תוכנות שמיודעות לזה (מחקר וכו) לבין הAI של משחקים שרצים על המעבד.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני לא, שבבי עיבוד AI של מחקר (כמו הפרוייקטים של nVidia בנושא) רצים על חומרה אחרת לחלוטין.

יש להם צ'יפים שנועדו לחישובי AI של משחקים על הכרטיסי מסך, אלה צ'יפים אחרים שמיועדים למשחקים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, GTאי כתב:

אני אתן אנלוגיה מעולם הרכב שאולי יהיה לך יותר קל להחליט האם לחכות או לא.

אתה עכשיו משלם מה שאתה מוכן לשלם כדי לקנות מאזדה 2. 

אם תחכה, בעוד חודש וחצי מהיום, באותו סכום כסף, אתה תוכל לקנות bmw m2. 

דרמטי או לא, לחכות או לא, כן או לא, תחליט אתה. כסף שלך בחירה שלך. אני רק מנסה לעזור לך להבין את ההבדל בין מה שעתיד להגיע בקרוב. 

אגב, לשחק בסימולטור נהיגה עם כל דבר שהוא לא הגה זה ממש ממש ממש מעפן אחרי הגה, אז אני בהחלט מציע לרכוש הגה, אפילו לוגיטק פשוט. סה משדרג את החוויה פלאים. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ניקו פ. הוא אמר שיש לו G29 עם דוושות

אני גם אגב בדעה שכדאי לחכות, זו תקופה לא טובה לקנות

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה