Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

למישהו יש משהו רע להגיד על המצלמה הזאת?

http://www.ebay.com/itm/2-7-Vehicle-Car-DVR-Camera-Video-Recorder-Dash-Cam-G-Sensor-GPS-Dual-Len-Camera-/262000873847?hash=item3d00781177

אני מחפש מצלמה חדשה שתחליף את ה-DVR027 הישנה, שהייתה מומלצת הפורום לפני איזה 4 שנים, נרכשה מ-ebay, עשתה יופי של עבודה (וגם הצילה אותנו במשפט תעבורה אחד, כשפול טריילר נסע רוורס לתוך הפגוש של רכב הליסינג שלנו) אך השבוע מתה סופית.

הדרישות:

רוצה משהו עם GPS, לא חייב עדשה כפולה, כן חייב מצלמה שמתחברת לרכב עם חיבור הברגה כי יש לי כבר תושבת מהונדסת כזאת ולא בא לי להחליף.

תקציב באזור ה-250 בואך 300 ש"ח (מעדיף לא לעבור את רף ה-75$).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואף אחד לא נתקל במצב שלא קיבל את המוצר? כי קראתי ב "warranty and return" של האתר כי במקרה והמוצר לא יגיע הם ישלחו מחדש כל עוד לא עברנו את תקופת האחריות. הבעיה היא שלא מצאתי מה הוא משך תקופת האחריות על המשלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה יש הסבר מפורט על ההבדלים.

https://dashcamtalk.com/g1w/

אז מלבד הצבע של הטבעת (שפחות מפריע לי),וחוץ משאר הדיבורים שם לגבי הסוללה ועל כך שזה הדגם שנמכר כיום,על איזה מהם היית ממליץ? (למרות שבפועל מדובר באותה מצלמה,בהפרש של 1 דולר).

למישהו יש במקרה את הCB,ויכול להגיד אם יש הבדל נוסף לעומת הC?

בית"ר נורדיה ירושלים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה מזמין בסוף את הg1wc. ניסיתי לחפש איך אפשר לחבר אותה לאוטו ככה שכל פעם שמניעים היא מתחילה לצלם לבד בלי שאני אצטרך ללחוץ על REC אך לא מצאתי שום הסברים.

מישהו יכול להסביר לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה מזמין בסוף את הg1wc. ניסיתי לחפש איך אפשר לחבר אותה לאוטו ככה שכל פעם שמניעים היא מתחילה לצלם לבד בלי שאני אצטרך ללחוץ על REC אך לא מצאתי שום הסברים.

מישהו יכול להסביר לי?

הייתה לי אותה, מצלמת טוב, אבל החום הרס אותה. הפלסטיק מסביב לכפתורים למעלה התעוות ולא ניתן היה לשנות הגדרות לאחר מכן(תאריך, שעה וכו') ולא ניתן היה להוציא את כרטיס הזיכרון.

לגבי חיבור, אצלי הייתה מחוברת למצפל של שקע מצת. שהעברתי בצורה מסודרת, כשהייתי מניע היא הייתה נדלקת.

פיג'ו 308, Comfort plus, 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן היא שרדה? ראיתי שאפשר לנתק אותה דיי בקלות ומה גם שלא הייתי רוצה להשאיר כל מיני מכשירים חשופים באוטו שיכוליים לעניין עוברי אורח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן היא שרדה? ראיתי שאפשר לנתק אותה דיי בקלות ומה גם שלא הייתי רוצה להשאיר כל מיני מכשירים חשופים באוטו שיכוליים לעניין עוברי אורח.

היא שרדה בערך בערך 4-5 חודשים. מדצמבר 2014.

הניתוק שלה לא קל כך קל, הקליפס די חזק.

פיג'ו 308, Comfort plus, 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם.ובמיוחד לאלה שרשומים בעלי באבא

יש לי מצלמה מסוג dod f900ls והתופסן של המצלמה נשבר.חיפשתי באייבי ולא מצאתי.

אודה לכם אם מישהו ממכם יקנה לי את החלק הזה ואני ישלם לו על זה.!

זה החלק

תודה.!

5pcs-lot-Back-Mount-for-Car-DVR-Camera-F500L-F900LHD-Bracket-Cradle-Mountings-Holder-Accessories.jpg

פורד אסקורט 1995 1600 סמ"ק

מאזדה לאנטיס 2002 1840 סמ"ק

סובארו אימפרזה טורבו 1999 2000 סמ"ק

מאזדה 3 ספיריט 2008 2000 סמ"ק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמעט שנה עם הMINI0805 שמתי לב שבזמן ניתוק הסואיץ וניתוק החשמל למצלצה, המצלמה נכבת ללא השהייה של שתי שניות. פתחתי את המכשיר לראות מה הסיפור שם והסוללה הייתה כמו אבו נאפחה!

החלטתי שזה מספיק ובשביל כמה גרושים אני לא ארצה לאבד הקלטה חשובה בכביש.

בהמלצת הקבוצה כאן רכשתי לעצמי a118c הגרסה עם הקבל יחד עם הקוד קופון והגיע לפחות משישים דולר

התקנה פשוטה ובהחלט נראה שהמצלמה יושבת די טוב.

אני ממש מקווה שהיא תחזיק ליותר משנה אבל נכון להיום עם כמעט שבוע איתה, נראת פגז!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אנא עזרתכם.

קניתי SJ4000WIFI מקורית שתשמש בתור DVR.

שמתי אותה על מצב רכב והיא לא תמיד מלצמת, ואם כן אז צילום קצר ומפסיק.

הוצאתי את הסוללה וחיברתי אותה ישירות למצית- מה אני עושה לא נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר לימוד מעמיק של כל נושא מצלמות DVR החלטתי שאני חייב..חייב....:wink: מצלמה עם קבל,לכן מצלמה MINI 0806 שרכשתי לא מזמן אני אתן מתנה לאבא שלי ולי ארכוש Vico Marcus 4.

בחיפושי אחרי מחיר הכי טוב באי-ביי ושאר אתרים ברשת הרמתי טלפון ל VICO-ISRAEL והוא עם המחיר שביקש עבור המצלמה MARCUS 4 הוציא לי את כל החשק לקנות/לחפש בחו"ל.

כמובן עשיתי אצלו הזמנה וביום חמישי אקבל את המכשיר ושקט נפשי,כי יש אחריות למכשיר.

אז תודה לvico-israel על המחיר ההוגן שקיבלתי וגמר חתימה טובה לכל בית ישראל.

סעו בזהירות.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...