Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, nimrod7676 כתב:

טוב, זה התחיל שנה לפני עם 1,150,00 אנשים שהצביעו ל"דווקא נתניהו" או "דווקא נמשיך לדפוק את החילונים למרות שאנחנו נדפק גם" 

יכול להרגיע אותך שיש המון מצביעי ליכוד שהם לא דתיים מבית שאן.

35 מנדטים זה לא לקושש קולות.

יש לי יותר סיבות להצביע לליכוד מאשר למה שהיה בזמנו כחול לבן.

אם הבחירות היו מתקיימות מחר,לא חושב שהייתי מצביע שונה ממה שהצבעתי לפני כמעט שנה.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, nimrod7676 כתב:

כאמור אני שם מסכה במקומות עם אנשים נוספים ומכבד מי שמפחד אבל לא חושב שצריך להחריב את חיינו בשביל וירוס דמיוני

אני מקווה שאמרת את זה בהלצה ולא ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Benor מדהים, אבל הדעה הזו כנראה אינה באוכלוסיה. כבר נתקלתי בה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר נתקלתי ב"אין דבר כזה קורונה, הכל שקרים". הייתי צריך לתת שטיפה רצינית.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Benor כתב:

יותר יוצא לי לשמוע: " אין מגיפה יש וירוס".

אם הדברים היחידים שיש לך בפייסבוק זה סטטוסים מצייצים ויורם לס הגיוני מאוד שזו תהיה דעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם כיוונת לבנאור, אבל אני מדבר על אנשים בשר ודם, כאלה שישבו מולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה עובד עם אנשים בסיכון נמוך. אני עובד עם אנשים בסיכון גבוה מאד. ועדיין, גם החברים שלך מסתכנים, אם אינם שומרים על כללי הזהירות. יודע מה - אפילו להפסיד שבועיים עבודה ולשבת לבד בחדר זה עונש לא קטן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים יכולים להגיד מה שבא להם.

בסופו של דבר נמצאים במקום עבודה ויש כללים,יש גם מי שאוכף את הכללים ולכן אנשים שומרים מרחק ועוטים מסיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וטוב שכך. השאלה היא כיצד הם נוהגים מחוץ למקום העבודה. האם הם בין הדרשים את ה"זכות" לא לעטות מסיכה, והאם הם מקפידים על שמירתמרחק גם בשעות הפנאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנ גם לא מצפה לתשובה - אתה לא מרגל אחרים. העניין הוא שאם זו גישתם, אפשר שבמקום בו אין עליהם פיקוח הם יזלזלו, ויסכנו את הסובבים אותם ואת עצמם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סי במספר המובחנים בקורונה היום 

אני מאמר שנקבל בין 12000 ל 15000 במצב טוב אחרי כיפור בקצב הזה 😐

לא מבין תמפגינים למה משחקים לידיים של המלך 

סי חולים בישראל.jpg

סי חולים בישראל 2.jpg

סי חולים בישראל 3.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...