Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

למה? 

זה lose lose

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, יבגניפ כתב:

אני מכיר. אחוז הנדבקים אצל החרדים עדיין לא פרופורציונלי לשום דבר וכלום. אבל המלך שלכם לא יבוא אליהם בטענות בחיים. 

פורסם אתמול אחד מכל 4 חולה

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לחכות לפרסומים זרים , אפשר לראות את אחוזי החיובים בכל עיר לפי הפרסום של משרד הבריאות,

לפי חתך שבועי, אז יכול להיות שבימים האחרונים זה עלה יותר.

בני ברק , 2827 חיוביים מתוך 10295 בדיקות = 27% 

בית שמש 804 מתוך 3472   , זה  23% 

לעומת תל אביב  - 1364 מתוך 16431  שזה רק 8 אחוז.

image.thumb.png.2b3f64f3c33d4d1baca845f62031b86b.png

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסגר הזה הוא בדיחה.

53% ממקומות העבודה עובדים רגיל, מותר להפגין, בתי הכנסת פתוחים, תח"ץ עובדת ומי שלא אמור לעבוד מוצא דרכים יצירתיות כן לעבוד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

הסגר הזה הוא בדיחה.

53% ממקומות העבודה עובדים רגיל, מותר להפגין, בתי הכנסת פתוחים, תח"ץ עובדת ומי שלא אמור לעבוד מוצא דרכים יצירתיות כן לעבוד.

זה לא כזה מסובך להיות חיוני...

רוב הקבלנים הקטנים עובדים עם תעשיה רפואית או בטחונית או משהו ממשלתי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Potato כתב:

חשבתי אנחנו בעד סגר כמה שיותר ארוך

זה מה שטוען יבגני. אם תעקוב אחרי המקור, מה שכתבתי בחודשים האחרונים, תמצא דברים אחרים לגמרי.

אבל זה בסדר, אני חי בעיר מסריחה, אז אולי עדיף לסגור.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק שהסגר בדיחה.

אוגוסט, כמעט הכל היה פתוח חוץ מבתי הספר , המצב היה יציב

שבועיים ראשונים של ספטמבר פתחו את בתי הספר , המספרים גדלו במהירות. 

בסגר עכשיו - מצד אחד בתי הספר סגורים , 50% ממקומות העבודה סגורים.

אז זה מפחית את ההדבקה.

אבל ... אנחנו בחגים, אז יש מלא התקהלויות  וזה מגדיל את המספרים.

בשלב הזה אנחנו לא יודעים האם מקדם ההדבקה מעל 1 או מתחת ל-1.

מה שבטוח הוא שלא ירדנו למקדם של 0.2  (זה מה שצריך על מנת להוריד במהירות את המספרים - על זה בנו סגר של שבועיים).

שלב ראשון , כולם בטוחים שבשבועיים הראשונים לא נראה את השפעת הסגר - לכן נגיע ל 12,000 ליום ואפילו יותר

ואף אחד לא יתרגש יותר מידי.

הבעיה שאם נגלה אחרי שבועיים שאנחנו עדיין במקדם של מעל 1.. נהיה בבעיה רצינית . 

הבעיה הכי גדולה היא - שאם עוברים איזה סף (שאין לי מושג מה הוא), אז יהיה הרבה יותר קשה לעצור את זה. 

ההפגנות שהפגנות הם לא בעיה של הדבקה, הם בעיה של "אם להם מותר אז גם לי מותר" 

הם בעיה של חוסר אפשרות לאכוף על תנועה על הכבישים . 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

זה מה שטוען יבגני. אם תעקוב אחרי המקור, מה שכתבתי בחודשים האחרונים, תמצא דברים אחרים לגמרי.

אבל זה בסדר, אני חי בעיר מסריחה, אז אולי עדיף לסגור.

היא לא רק מסריחה,היא גם אדומה עכשו!

תתעודד,אנחנו באותו הקקי,אני גם גר פה :)

אנשים מתקהלים,נפגשים אצל חברים.

אין לך כוחות שיטור שיכולים לשים ניידות בכניסה ויציאה מכל שכונה ובכל כניסה לבניין.

אם מחר בערב יתחשק לי לבקר את sperial אף אחד לא ימנע זאת ממני והסיכון להגיע אליו מבחינה חוקית(=להתפס) אפסי.

זה מה שאנשים הבינו מהסגר הראשון,המשטרה יכולה לצעוק אבל לא לבצע,בטח שלא בהיקפים שעליהם מדובר.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Night Driver כתב:

הסגר הזה הוא בדיחה.

כל סגר שסוגר את מערכת החינוך בגנים וביסודי, הוא לא בדיחה, אלא השבתה להורים לילדים בגילאים אלה. בנוסף, חסרים לנו כמה דברים לפעילויות לילדים, דברים שאין אותם בסופרים אלא בחנויות כלי כתיבה, ואין מקום שמוכר אותם שיש בו קבלת קהל.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Potato כתב:

היא לא רק מסריחה,היא גם אדומה עכשו!

תתעודד,אנחנו באותו הקקי,אני גם גר פה :)

מה זה אדומה. ב-1999 היתה הרבה יותר.

מגמת העליה בתחלואה היא ארצית, בחיפה יש ריכוזים של חרדים (שעורוית החתונה בויז'ניץ לפני שבועיים - שלושה, אני בטוח שגרמה לא מעט תחלואה), וגם שכונות ערביות צפופות. לפני מספר ימים פורסמה מפת התחלואה לפי שכונות, הצבעים בהחלט תואמים לאוכלוסיות אלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא נתקלתי היום במספר מחסומים (נסיעה מחיפה לעכו, כאשר החזרה דרך אחיהוד בגלל השריפה במילואות) - אבל חלקם סתם חסימה של נתיב וחלקם חסימה של כיוון נסיעה שלם והסטת התנועה לאחר - אבל בלי שום עצירה או תשאול. התנועה בכבישים זרמה היטב, בהחלט לא מצב של כבישים נטושים. חייב לומר שבצומת טמרה היה די פקוק בכיוון צפון (נגדי לי).

למעשה המשטרה הודיעה שלא תפריע לתנועה ושלא תתשאל אנשים לגבי מקום העבודה וחיוניותו.

@Night Driver בערך מחצית ממקומות העבודה פתוחים, השאלה היא עד כמה יש הקפדה על הכללים. 

בכל מקרה - ככל הנראה החשש הגדול ביותר הוא משחרור תלמידי הישיבות מהפנימיות לקהילה והפצה של הקורונה על ידי צעירים אסימפטומטיים. לפי הכתבות האתרים הרבנים מתחילים להפנים את הבעיה שנוצרה בקרילותיהם. הנסיון בחברה הערבית מראה שכאשר המנהיגים מתחילים להנהיג ולכוון נכון קצב ההדבקה יורד במהירות. 

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, sperial כתב:

אם תעקוב אחרי מה שפוטייטו כתב לך בחודשים האחרונים, תמצא שמה שאני והוא הסקנו מהפוסטים שלך די דומה.

אנחנו גם לא היחידים שתהו אם פתחת שמפניה כשהכריזו על סגר.

• אהבתי 1
  • מעניין 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שבועות בודדים ניסו להצדיק ( גם כאן ) את הישארותן של הישיבות פעילות ע"י זה שהתלמידים סגורים , לא יוצאים, ועדיף להשאיר את הכל ככה, כי זה מונע התפשתות המחלה בקהילה ( והם בעצמם חולים קל או בכלל ללא סימפטומים ).
עכשיו הם יתפזרו לבתים..

נ.ב הודיעו עכשיו על עוצר של חודש בצה"ל ללוחמים וחיילים בהכשרה.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...