Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין קיה פיקנטו לבין i10

אריק94
שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני רוצה לקנות רכב ראשון ואני מתלבט בין פיקנטו לבין i10. שנתון בין 2014-2018. אני רוצה לדעת איזה מהם הוא רכב אמין,חסכוני ואיזה מהם הוא הכי חזק בשוק כרגע.

אני ישמח מאוד לקבל תשובה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הכי חזק, הם טרם ביצעו הורדת ידים אז אי אפשר לדעת,

בגדול רכבי די זהים אמינים וחסכוניים, הסחירות היא תלוי מצב הרכב והנתונים שלו,

תתחיל לעבוד בכיוון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מנוע וצריכת דלק שניהם דומים בגירסת ה1.2.

היונדאי לדעתי נוחה יותר עם יושבים תומכים יותר.

שים לב ש2018 נכנסה לו פיקנטו מדור חדש, עם סלון מרשים יותר ובטיחותית יותר מהקודמת.

אישית הייתי בודק את הספארק.

המנוע חזק יותר, הנוחות די טובה וגם האבזור. רק תא מטען קטן יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, אריק94 כתב:

מתלבט בין פיקנטו לבין i10. שנתון בין 2014-2018. אני רוצה לדעת איזה מהם הוא רכב אמין,חסכוני ואיזה מהם הוא הכי חזק בשוק כרגע.

אלו מכוניות כמעט זהות עם אותם מכלולים מכאניים. קיה היא חברת בת של יונדאי, הם משתמשים באותם מכלולים. אותו מנוע, אותו גיר, הכל זהה רק העיצוב שונה.

עד מודל 2017 הן זהות, זה עניין של טעם, מה אתה יותר אוהב מבחינת העיצוב. 

ב 2017 יצאה פיקנטו דור חדש, היא מתקדמת יותר ועדיפה על יונדאי i10 שיצאה בדור חדש רק ב 2020.

אז אם התקציב מאפשר, פיקנטו 2017 ומעלה, שים לב שבמודל 2017 יש גם פיקנטו דור ישן. תוודא שאתה מסתכל על החדשה ולא על הישנה, תשווה לתמונות של מודל 2016.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...