Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לסופר מיני עד 16 אלף שח - סטודנט

ToyotaAuris2013
שימו לב! השרשור הזה בן 1378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, בתור פורום רציני עם אנשים בעלי דעה ונסיון אני פונה אליכם אולי כך אמנע מצרות בעתיד

בתור סטודנט אני מחפש רכב מיני/סופר מיני במחיר של עד -16-18k . אשמח להמלצותכם

מטרת הרכב היא בעיקר נסיעה בין עירונית : בית שאן-אריאל-ירושלים , נסיעות עם עליות . 

חשובה צריכת הדלק ואמינות של הרכב יש עדיפות לתיבת הילוכים אוטומטית אך לא שולל גיר רגיל.

עד עכשיו חיפשתי סקודה פאביה שנתונים 2010-2011 בעיקר וקיבלתי המלצות ודיס-המלצות ואני לא יודע באמת לאן עליי לכוון. תודה מראש לממליצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב של 16-17 הייתי ממליץ או על פיאסטה ידנית או על פיאסטה או קורסה אוטומטית.

הקורסה תהיה חדשה יותר מהפאסיה מגיעה עם גיר אייסין אמין ומנוע GM0 1.4 דיי פשוט ואמין גם כן ובתור רכב היא דיי סבירה לא מצטיינת בכלום אבל גם לא נופלת בכלום.

אני זוכר שהיה עדכון שטיפל בנקודת תורפה במתלים של הקורסה אבל לא זוכר בדיוק איזו שנה זה היה זכור לי אולי 2011 עם מתיחת פנים קלה.

פיאסטה ידנית תהיה יותר חסכונית ואני אישית מתחבר אליה יותר יש לה גם בונוס נחמד של התנהגות כביש טובה.

האוטומטית גם לא רעה.

עוד אופציה שאני בספק אבל אולי-אולי תוכל למצוא זאת 208 אקסס ידנית היא מאוד מאוד גבולית לתקציב לכן קשה לי להאמין שתמצא אחת במצב סביר וכזאת שטיפלו לה בנושא רצועת הטיימינג אבל היא מודרנית יותר מהשתיים שהוזכרו מעלה ותהיה נעימה יותר במיוחד לאופי נסיעות כזה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק איביזה/פאביה ידניות, היתרון שלהם הוא במנוע חזק יותר מאשר לרכבים כמו הפיאסטה או רנו קליאו דור 3.

הפאביה מעט מרווחת יותר ובעלת איכות חומרים עדיפה.

במחירים שלך אם אתה מחפש אמינות וצריכת דלק גיר ידני יהיה עדיף.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

86 כ"ס.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצות על רכב ידני.
בתקציב שלך תוכל למצוא איביזה או פאביה עם מנוע 1.4 או 1.6, שני המנועים מאוד אמינים והשילוב עם הגיר הידני נותן רכב אמין מאוד ויחסית זריז.
שים לב שאם תרד קצת בשנתון תוכל למצוא איביזה שלוש דלתות עם אבזור כמו גג שמש פאנורמי ועוד כל מני דברים נחמדים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• אהבתי 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הרובוטי של VAG שתמצא בסקודות ופולקסווגנים וסיאטים, שנקרא DSG - זה הימור בסגנון קזינו. יש סיכוי שתצא עם המכנסיים, אבל סטטיסטית הבית תמיד מנצח ולוקח לך ת'תחתונים.
בקיצור, תתרחק מהגיר הרובוטי שלהם כמו מאש.
פאביה\איביזה 1.4-1.6 ידניות אלה רכבים מצויינים. אם כי עלולים להיות מעט יקרים יותר לאחזקה מסוזוקי ספלאש שהומלצה פה, מצד שני - לדעתי האישית מנסיון עם כמה רכבים שכורים, הסוזוקי יותר קרובה לפחית שימורים\קופסאת נעליים מלרכב באיכות הפנים והנוחות שלה והנסיעות הארוכות בה יהיו משמעותית יותר מתישות.

עריכה אחרונה על ידי shellcase
  • אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, shellcase כתב:

הגיר הרובוטי של VAG שתמצא בסקודות ופולקסווגנים וסיאטים, שנקרא DSG - זה הימור בסגנון קזינו. יש סיכוי שתצא עם המכנסיים, אבל סטטיסטית הבית תמיד מנצח ולוקח לך ת'תחתונים.
פאביה\איביזה 1.4-1.6 ידניות אלה רכבים מצויינים. אם כי עלולים להיות מעט יקרים יותר לאחזקה מסוזוקי ספלאש שהומלצה פה, מצד שני - לדעתי האישית מנסיון עם כמה רכבים שכורים, הסוזוקי יותר קרובה לפחית שימורים\קופסאת נעליים מלרכב באיכות הפנים והנוחות שלה והנסיעות הארוכות בה יהיו משמעותית יותר מתישות.

בתור אחד שהחזיק ספלאש לפני אי אלו שנים חושב אחרת אבל זה לגיטימי שיש 2 דעות נסעתי לא מעט על הספלאש והיא סבבה

כרגע הבן שלי קנה ג'אז מזדקנת וגם הוא למרות שבהתחלה היה מעוצבן שהיא "לא איביזה" לא במראה ולא בכוח, אבל עכשיו שהוא גילה את השימושיות בפנים ואת החסכון בדלק הוא מרוצה,

נקווה שהאמינות תהיה כפי מובטח (רק תראה כמה כאלו עם למעלה מ300K ק"מ יש ביד 2 וכותבים כמו חדשה....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שיותר דעות ככה יותר טוב :)

הייתה תקופה ארוכה שבה שכרתי רכבי מידי שבוע-שבועיים, דגמתי מיקרה, ספלאש, ספארק (ידנית ואוטומטית), פיקנטו, ובטח עוד איזה פחית קטנה ששכחתי שנפוצה בהשכרה.
הספלאש הייתה הרכב הפחות טוב בחבורה, אם כי המרווח. (דווקא הספארק האוטומטית הייתה חביבה והפיקנטו הידנית הייתה נעימה אך עגלתית) והמיקרה הייתה כלכך כלום ושום דבר שאני אפילו לא זוכר עליה כלום.
פעם בגלל ההתעקשות שלי על רכב ידני שודרגתי לברלינגו אפילו (מה שמצחיק זה שהצורך ברכב היה כדי להעביר כמה ארגזים לדירה חדשה:twisted::twisted::twisted:)

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, shellcase כתב:

הוא שאל על אוטומט, לא על DSG. 🙄

האוטומט הפלנטרי מגיע עם 6 הילוכים. לא נחשב גיר בעייתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, dorsht כתב:

הוא שאל על אוטומט, לא על DSG. 🙄

האוטומט הפלנטרי מגיע עם 6 הילוכים. לא נחשב גיר בעייתי.

מסכים, אבל אם תכנס ליד 2, תבחר פאביה\איביזה ותגביל את הסכומים לטווח שהוא ביקש תראה שהרוב זה או 1.2 שנמכרו רק עם DSG וחלקן גם 1.6 שאם אני זוכר נכון גם כן הגיעו עם DSG, אשמח לגלות שטעיתי.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shellcase כתב:

מסכים, אבל אם תכנס ליד 2, תבחר פאביה\איביזה ותגביל את הסכומים לטווח שהוא ביקש תראה שהרוב זה או 1.2 שנמכרו רק עם DSG וחלקן גם 1.6 שאם אני זוכר נכון גם כן הגיעו עם DSG, אשמח לגלות שטעיתי.

לפני 14 שעות, shellcase כתב:

לא יודע למה אתה מלכלך על DSG נהגתי על איביזסה עם 170K קמ ולא החליפו לה שום דבר שקשור לגיר (קלאצ'ים ומוח גיר במיוחד) 

ולדעתי איביזה/פאבדיה עדיפה על שאר האופציות כי הן לא משמעממות יחסית למה שיש לשוק להציע 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...