Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לסופר מיני עד 16 אלף שח - סטודנט

ToyotaAuris2013
שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 21 שעות, VromVrom כתב:

לא יודע למה אתה מלכלך על DSG נהגתי על איביזסה עם 170K קמ ולא החליפו לה שום דבר שקשור לגיר (קלאצ'ים ומוח גיר במיוחד) 

ולדעתי איביזה/פאבדיה עדיפה על שאר האופציות כי הן לא משמעממות יחסית למה שיש לשוק להציע 

צודק,
החוויה שלך מאפסת את אינספור השרשורים שנפתחו כאן על הבעיות של הגיר הזה, תריץ חיפוש - תראה לבד.
אני באופן אישי מכיר לפחות 5 רכבים שהוחלף להם מח גיר ואני לא מכיר הרבה בעלי ואג שיש להם DSG7.
DSG7 זה מוצר לא גמור ששוחרר לשוק בלי שעבר טסטינג כמו שצריך, ובמקום לחזור אחורה היצרן מדביק פלסטרים כבר עשור ועדיין כל שנה היא 'השנה שפתרו את כל הבעיות'.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Asaf-R כתב:

בתקציב הזה הייתי מחפש אלטו .

אמנם מנוע צנום אבל אמין מאוד וצריכת דלק נמוכה.

הוא רוצה סופר מיני. מה אלטו רלוונטית?

ולמה לקנות אלטו לנסיעות שלו, כשאפשר לקנות סופר מיני ידנית הרבה יותר נעימה, נוחה ובטיחותית?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.7.2020 בשעה 11:43, dorsht כתב:

86 כ"ס.

בתאריך 15.7.2020 בשעה 10:07, dorsht כתב:

הוא שאל על אוטומט, לא על DSG. 🙄

האוטומט הפלנטרי מגיע עם 6 הילוכים. לא נחשב גיר בעייתי.

לפני 2 שעות, dorsht כתב:

הוא רוצה סופר מיני. מה אלטו רלוונטית?

ולמה לקנות אלטו לנסיעות שלו, כשאפשר לקנות סופר מיני ידנית הרבה יותר נעימה, נוחה ובטיחותית?

כי התקציב שלו מאוד נמוך ואלטו תספק יותר את הדרישות שלו לרכב חסכוני ואמין.

חוץ מזה, בנאדם הגבת פאקינג 3 פעמים בשרשור הזה וכל פעם עם הערה עוקצנית כלפי מגיב אחר, ואפס עצות לבחור.

אז קח עצה בחינם עלי, ותנסה להיות יותר מועיל ופחות מציק.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא חייב לך דין וחשבון, אבל:

א. העצות שהוא קיבל לגביי איביזה\פאביה ופיאסטה היו טובות. אני חושב שאלו המכוניות שהוא צריך להתמקד בהן בתקציב שלו.

ב. מה הערה עוקצנית בזה שתיקנתי את המגיב שחשב שיש לרכב X כ"ס כשבפועל יש לו Y כ"ס?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב עכשיו ראיתי שיש גם קורסות 1.4 ידניות עם 100 כ"ס בסביבות שנתון 12-13 בתקציב של פותח השרשור.

נראה לי כמו חבילה מצויינת בתקציב גם שנתון גבוהה רכב שלא נחשב לבעייתי ויחסית ללא מגרעות בולטות ומנוע חזק.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, shellcase כתב:

צודק,
החוויה שלך מאפסת את אינספור השרשורים שנפתחו כאן על הבעיות של הגיר הזה, תריץ חיפוש - תראה לבד.
אני באופן אישי מכיר לפחות 5 רכבים שהוחלף להם מח גיר ואני לא מכיר הרבה בעלי ואג שיש להם DSG7.
DSG7 זה מוצר לא גמור ששוחרר לשוק בלי שעבר טסטינג כמו שצריך, ובמקום לחזור אחורה היצרן מדביק פלסטרים כבר עשור ועדיין כל שנה היא 'השנה שפתרו את כל הבעיות'.

רוב הרכבים מואג שיש על הכביש הם עם DSG7 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגיר DSG זה בסדר לאדם שקונה רכב ב50 אלף שקל ואם הוא יכנס לתיקון מח או קלאטצים ב4-5 אלף שקל זה לא כזה נורא.

אבל לקנות רכב ב16 אלף שקל עם הסיכון הזה נשמע לי קצת "לא משתלם"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על פאביה ידנית למרות שרובן עברו את ה-150k ק"מ, פיאסטה ידנית/אוטומט, קורסה ידנית/אוטומט העיקר רכב שהיה מטופל ושמור כמה שאפשר.

אני קניתי קורסה ידנית 2014 ב18אלף ש"ח, בסקודה צריך לרדת 2 שנתונים אני חושב.

עריכה אחרונה על ידי dorban3
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...