Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע למאזדה 3 2007

Ommer Lewin
שימו לב! השרשור הזה בן 1382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתה לי איזו תקלה בחשמל, בזמן שטיפלו לי בה התייעצתי עם המוסכניק שלי לגבי מכירה של הרכב. השיקול שלי למכירה הוא החשש שיש שלב מסוים שבו הרכב יזדקן ויתחיל עם תקלות תדירות ויקרות עד כדי שלא שווה להחזיק אותו בגללן.

לפני בערך שנתיים היה לי טיפול גדול מכאני, אני כבר לא זוכר מה היה שם אבל הוצאתי איזה 4000 ש"ח (זה התחיל מחיישן חמצן או משהו כזה שעשה בעיות ואני לא זוכר מה עוד היה שם). דאגתי לגבי זה והמוסכניק שטיפל אמר שאלה תקלות של פעם ב 7 שנים שנפלו לי באותה שנה. ומאז באמת לא היו תקלות מכאניות ברכב. רק התקלה הנוכחית (כנראה משהו נדפק בקופסאת הפיוזים כי החליפו אותה והכל הסתדר).

המוסכניק שאני מטפל אצלו עכשיו הוא חבר ואני סומך על המילה שלו. התייעצתי איתו והוא אמר ספציפית על מאזדה 3 שאם אלה השיקולים שלי אז אין לי סיבה למכור אותו כי הרכבים האלה מחזיקים הרבה מאוד. אני מאוד אוהב את הרכב ואין לי שום סיבה אחרת להחליף אותו חוץ מהחשש הזה שהוא יזדקן לי ויזדקק לטיפולים בתדירות הולכת וגוברת עד שלא יהיה שווה להחזיק אותו וגם יהיה קשה למכור אותו.

חבר נוסף שלי שאני מחזיק ממנו מבין ברכבים תומך בגישה של להשתמש ברכב עד שהוא נגמר והוא חושב שיש לי עוד 3 שנים איתו לפחות.

ההורים שלי דוחפים לכיוון של להחליף לרכב משנתון גבוהה יותר ואני פחות מעוניין. גם כי זה כסף וגם כי אני מאוד אוהב את המאזדה ולא רוצה להיפרד ממנה. אשמח לדעות נוספות :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה זה רכב מאוד אמין. התקלות שהיו לך ב4 אלף בד"כ יכולות להיות גם ברכב חדש במיוחד חיישני חמצן.

אם הרכב כעת במצב טוב אין לך מה לרוץ להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך עורכים. זה מאזדה מודל 2007 לא 2017. התבלבלתי בהקלדה מרוב שחיפשתי לאחרונה רכבים משנת 2017 חח

עריכה אחרונה על ידי Ommer Lewin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-3 רכב מאוד אמין והחלקים בדר"כ לא יקרים במידה וקונים עצמאית. בטח ובטח אם מטפלים לבד.

חשוב לטפל בזמן ולהשתמש בחלפים איכותיים.

אתה יכול להכנס בפייסבוק לקבוצה "תשאלו כנופצון".

תוכל להתייעץ שם וגם ללמוד לטפל בעצמך ברכב, תחסוך כך לא מעט.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.7.2020 בשעה 17:09, Michael_N כתב:

ה-3 רכב מאוד אמין והחלקים בדר"כ לא יקרים במידה וקונים עצמאית. בטח ובטח אם מטפלים לבד.

חשוב לטפל בזמן ולהשתמש בחלפים איכותיים.

אתה יכול להכנס בפייסבוק לקבוצה "תשאלו כנופצון".

תוכל להתייעץ שם וגם ללמוד לטפל בעצמך ברכב, תחסוך כך לא מעט.

תודה! החלטתי להחזיק במאזדה ולא להחליף אותה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...