Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליחת לדרמן ישן לתיקון

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי שנתיים של חיפושים מצאתי את הלדרמן הישן שלי. את הלדרמן קיבלתי מחברים לעבודה כמתנת גיוס איפשהו ב2000.

Leatherman Super Tool Portland OR סימול ייצור 0400.

תמונה לדוגמא:

https://www.arizonacustomknives.com/media/catalog/product/0/1/0130526021905127840.jpg

לצערי מצבו רע.

הייתי רוצה לשאול מה התליך של שליחתו לתיקון?  חשוב לציין שאין לי פתק החלפה או חשבונית קנייה היות והתקבל מאוד מזמן.

ראיתי באתרים השונים שזה דגם ישן ולא משווק יותר, מה תעשה החברה במקרה הזה?

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לריקושט.

תשלח אותו לתיקון בעלות של 20-25 שקל.

כשיתקנו אותו/יחליפו לאחר יתקשרו אליך ולבוא לאסוף.

ייתנו לך טופס שמסרת להם לדרמן לתיקון.

אם לא יכלו לתקן/לא יהיה חלופי במלאי יש סיכוי שתקבל אחד אחר, מסדרה מתקדמת יותר לפי מקרים שאני מכיר.

לי יש supertool300 והוא היה כבר פעמיים בתיקון כי השאלתי אותו לאנשים עם ידיים שמאליות שהצליחו לשבור לי את הסכין.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב לשלם את דמי המשלוח. זה מה שאמרו בשירות לקוחות של היבואן.

פעמים שלחתי ולא שילמתי.

רק קח בחשבון שזה יכול לקחת יותר מחודש ואם הם לא יצליחו לתקן אתה תקבל לדרמן חדש מדגם rebar.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הדגם כבר לא מיוצר סביר להניח שלא יתקנו יישלחו לך לדרמן חדש מדגם נוכחי ויכול להיות משודרג יותר. לי הם שדרגו לדרמן kick הבסיסי ביותר בwingman, שהוא גם בסיסי אבל יש בו לפחות 5 פונקציות שלא היו בkick.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, כל עוד הכלי בר תיקון, משמע חלקים לא שבורים ורק צריך ניקוי והשחזה אז לא יחליפו את הכלי כולו באחד אחר.

גם לי יש לדרמן Wave מהדגם הראשון (של שנת 2005), אני משתמש בו הרבה ומפחד מאוד שיקרה לו משהו כדי שלא יחליפו לי אותו בטעות.

Seat Ibiza 3d 2010 כרגע...

ובעתיד...אלפא אלפא אלפא ואלפא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, halperin96 כתב:

לך לריקושט.

תשלח אותו לתיקון בעלות של 20-25 שקל.

כשיתקנו אותו/יחליפו לאחר יתקשרו אליך ולבוא לאסוף.

ייתנו לך טופס שמסרת להם לדרמן לתיקון.

אם לא יכלו לתקן/לא יהיה חלופי במלאי יש סיכוי שתקבל אחד אחר, מסדרה מתקדמת יותר לפי מקרים שאני מכיר.

לי יש supertool300 והוא היה כבר פעמיים בתיקון כי השאלתי אותו לאנשים עם ידיים שמאליות שהצליחו לשבור לי את הסכין.

מענין.
אגב הוא יכול לשלוח עצמאית, בדואר רשום - אל היבואן?
כלומר לדלג על התיווך של ריקושט?

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ירחמיאל כתב:

מענין.
אגב הוא יכול לשלוח עצמאית, בדואר רשום - אל היבואן?
כלומר לדלג על התיווח של ריקושט?

אני לא יודע.

העדפתי לתת 20 שקל ולדעת שאם הוא ייעלם בדרך יהיה לי למי לפנות מאשר לסמוך על הדואר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לאמת את התגובות מעלי. לדרמן WAVE שנשלח לפני כשנה לתיקון (היו יותר מידי ריג'קטים שלי - מברג קטן שבור, ראש מברג שטוח שבור לגמרי, קשה מאוד לפתוח את הכלים) הוחלף בחדש מהניילון. העלות היתה 25 ש"ח דרך ריקושט.

ממליץ להגיע לסניף ריקושט, הם ממלאים טופס עם כל הריג'קטים על הכלי (רצוי לפרט את כולם), משלמים 25 ש"ח ויש גם אמא ואבא למשלוח. לאחר כחודש קיבלתי מהם טלפו להגיע לאסוף את החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שבדקתי, בסניפי ג'נטלמן עושים את זה כשירות ללא עלות כלל.

מניח שיחליפו לך את הכלי לסופרטול החדש ביותר שיצא (לא זוכר את הדגם). 

אם ניתן "לתקן" לבד, עדיף לך לדעתי להשקיע במשהו שקיבלת במתנה ועם ערך סנטימנטלי. אם לא, ניתן להחליף אותו בחדש דרך היבואן כמו שתואר פה.

העליתי בזמנו (מזמן היה זמנו :scatter:)ליוטיוב מדריך תחזוקה ושימון ללדרמן WAVE, אולי יעזור במשהו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כן, אבל זה לא באמת לכל החיים אלא 25 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי טבוע על הכלי מספר סידורי כלשהו לפיו יודעים אם עברו 25 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי על שלי ולא מצאתי שום מספר סידורי.. מה שכן, שמתי לב שחלק מהכלים התחילו להחליד.. יש המלצה איך הכי טוב לטפל בזה?

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"מ להבין את שנת הייצור של הלדרמן, יש לחפש בחלק הפנימי של הידית הראשית בד"כ מתחת למברגים ופיצ'רים הקטנים. 

אתם תראו סימול בן 4 ספרות שנראה כך: 0420 שאומר שהלדמר ייוצר באפריל 2020 כך שהאחריות שיש לכם היא עד 0445. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...