Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוכה הבאה רנו קליאו 1.0 אוטומטית

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש בימים אלה עלו 4 מכוניות ראשונות של רנו קליאו עם מנוע 1.0 וגיר רציף.

יחידת הכוח זהה לזאת הנמצאת בניסאן מיקרה. מנוע 999 סמ"ק עם 100 כ"ס וגיר רציף.  (לעומת 1.3, 130 כ"ס וגיר דו-מצמדי בגירסה הבכירה)

היא מגיעה אלינו מטורקיה (זה קצת מצחיק כי המיקרה מגיעה אלינו מ...צרפת)

יש מערכות בטיחות מקוריות (בקרת סטיה מנתיב, בלימה אוטונומית, זיהוי תמרורים, זיהוי הוכלי רגל, מצלמת רוורס)

המחיר הנקוב הוא 102990 ש"ח רק אלפיים ש"ח פחות מהגירסה עם המנוע הגדול יותר, מה שאומר שהיא (כנראה) צפויה להיות מוצעת בהנחה ניכרת בערוצי ה-0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק באתי לשאול כמו מה למשל חחח 

לא כי אני אומר שאין, אני באמת סקרן לדעת.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רמת אבזור תהיה דומה לאינטנס והוא תמכר ב0ק״מ באזור ה 85 אלף. אופציה לא רעה.

הלייף הייתה די ערומה מבחינת אבזור.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I20 מתחילה מ7000 שקל פחות לגרסת הבסיס, גם היא עם מנוע 3 צילינדר אבל גיר רובוטי. 

סיאט איביזה תתקבל גם בגרסת סטייל עם מנוע חזק הרבה יותר.

אלו רק 2 דוגמאות מהראש של כלים שיתכן מאוד ויהיו אטרקטיביים יותר מהרסה הזו.

ההרגשה שלי היא שהיה ניסיון להביא קליאו מוזלת כדי להיכנס מתחת לרף מחיר מסויים ולהתמודד עם מכרזים ממשלתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היא עולה עשרות אלפי שקלים פחות?

האיביזה פחות זריזה ונוקשה יותר, הרי במחיר הזה כולם ירכוש את הקליאו עם המנוע החזק יותר, אבל ב0ק״מ הקליאו תהיה אחלה אופציה אם המחיר יהיה נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האיביזה גיר רובוטי עם מנוע 115 כ"ס תהיה זריה יותר מהגרסה הזו של הקליאו עם הגיר הרציף ו15 סוסים פחות. עד כמה זריזה ואם ניתן למדוד את זה ואם בכלל זה משנה ללקוח הפוטנציאלי זה עניין אחר.

היתרון של הקליאו צריך להתבטא במערכות בטיחות מקוריות שלא בטוח שיתקבלו ביונדאי או בגרסה הבסיסית וגרסת סטייל של האיביזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא תהיה זריזה יותר, מנגד לרציף יתרונות משלו.

הוא חלק מאוד ואין מצמדים.

סך הכול גם הביצועים של מנוע ה1.0 די טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הוא וירטואלי לחלוטין - אף לקוח סופי לא ידרש לשלם אותו, ואם אני מבין נכון הדגם גם לא יוצע לפרטיים שלא יבקשו מפורשות.

לשאלתו של @yulianx רמת הגימור היא Zen. לא ברור לי מה זה אומר, המידע שלי מסתכם בזה שיש גלגלי מגנזיום ויש מולטימדיה עם מצלמת רוורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה והגיר הרציף יהיה מוצלח (ולא כמו זה שזכור לי בעבר אאל"ט כלא מוצלח בניסאן), קליאו כזאת תהיה אחלה אופציה לדעתי.

הרבה מאוד אנשים לא מתקרבים לרכבים עם תיבה דו מצמדית, וזה יכול להיות שינוי לטובה.

אני אישית מאוד אוהב את הקליאו (היו לי 2, אחת קצת ישנה ואחת במשך כמה חודשים מליסינג), וכמעט שרכשתי חדשה לפני כשנה, כשהייתה מכירת חיסול לדגמים הידניים.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...