Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט בולט בישראל?

motior
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב-2017 פרסמו ששברולט בולט (חשמלית של שברולט קוריאה) בדרך לישראל.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4912747,00.html

מכיוון שאני עובד בהרצליה פיתוח, יצא לי לראות לא פעם שברולט בולט של UMI (היבואן) מסתובבת ברחובות עמוסה בציוד בדיקות והנחתי שזהו דגם שהביאו לצורך תקינה.

היום ראיתי אחת חדשה שנראתה פרטית (ללא מדבקות של UMI או של כל חברה אחרת). תהיתי האם התחילו למכור אותה, אבל היא לא מופיעה באתר של שברולט ישראל.

בננתיים המכונית כבר קצת התיישנה...אני תוהה אם זאת שראיתי היום הייתה עוד אחת מאלה שהביאו לתקינה או יבוא אישי והאם יש עתיד למכונית הזאת בארץ

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבולט מורכבת בארה״ב כאשר הרבה רכיבים (סוללה, מנוע חשמלי, מזגן, מערכת מולטימדיה) מיוצרים ע״י LG בקוריאה. היתה תקופה שהיא נמכרה באירופה תחת השם אופל אמפרה E. בארה״ב היתה לה הצלחה מסוימת לפני שיצאה הטסלה מודל 3, אבל אחרי כך המכירות של הבולט דישדשו והיום סוכני שברולט נאלצים לתת הנחות גדולות כדי למכור אותה.

https://electrek.co/2020/01/03/chevy-bolt-sales-decline-for-second-straight-year-a-warning-for-tesla-competitors/

spacer.png

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שהאופל אמפרה היייתה שברולט וולט...  נראה שה-E עושה את ההבדל.

ממש מבלבלים אותי ב-GM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות שאתה רואה שייכות למרכז הפיתוח של GM הממוקם בהרצליה פיתוח, ומשמשות את החברה לצרכי העבודה. יש 4 מכוניות בארץ אחת מ-2016 ו-3 מ-2019. ככל שידיעתי מגעת אין כוונה (בנתיים) להביאן לישראל באופן סדיר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר היטב אחת לבנה עם מדבקות של UMI וציוד מדידה כלשהו, עם מספר רישוי של 7 ספרות. כנראה זאת מ-2016. היום ראיתי אחת בצבע כסף עם מספר רישוי של 8 ספרות וללא מדבקות - כנראה אחת מאלה מ-2019. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבולט יצאה לשוק באוקטובר 2016, בתור מודל 2017. אם אתה רואה את המכוניות האלו שוב, אתה יכול לראות את מספר השלדה (VIN) על הדשבורד ולבדוק את שנת המודל לפיו.

https://www.carmd.com/where-to-find-vin-number

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית המדוברת הגיעה ארצה באמצע נובמבר 2016 יש לי את מס' השלדה שלה - אבל זה לא יתן כלום, כי גם ככה יש לי את כל הפרטים.

המכוניות רשומה בארץ כ-2016 כי מה שקובע (בארץ) הוא זמן העליה על הכביש.

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שזה משנה למישהו אם המכונית היא מודל 2016 או 2017. לא הולכים למכור אותה לפי מחירון לוי יצחק.

די ברור ש-GM לא התכוונו מעולם למכור כמויות ענק של הבולט. אם הם היו רציניים הם היו נותנים לה עיצוב פחות נוראי ונערכים ליצר אותה בעצמם במקום לקנות כמעט את כל הרכיבים מ-LG. יש גם שמועות שהיא נמכרה במחירי הפסד. אז למה הם בכלל טרחו? כדי לעמוד ביעדי זיהום האוויר ולא לחטוף קנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן לפחות 2 בולט שייובאו בייבוא אישי לפה ע"י בעלים פרטיים ונוסעים להם בארץ. אני מכיר את הנפשות הפועלות. האלו של המרכז מו"פ זה כמובן סיפור אחר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...