Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחדש מלאי ומעונין לגוון ולהוסיף

שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

כבר עומד להיגמר לי כל מוצרי הטיפוח ובמקום לקנות את אותם הדברים שוב, בא לי לשנות ולנסות מוצרים אחרים.

אלו מה שיש לי:

ג'ל לחידוש צמיגים Meguiar's Endurance

QD - סונקס BSD

ניקוי ג'אנט - סונקס

שמפו Chemical Guys Maxi-Suds II

תכשירים ברמה הכי בסיסית אבל עושים עבודה טובה.

האמת שחוץ מהג'ל שהייתי שמח לבדוק אחרים, אני די מרוצה עם שאר הדברים.

מה שכן, אני רוצה לשפר את איכות השטיפה ולהתחיל להשתמש במוצרים נוספים שיתנו לי ניקוי טוב יותר ואפקט ברק טוב יותר.

וגם אשמח להמלצה ספציפית על תכשיר לפלסטיקה פנימית.

אין לי בעיה עם הזמנות מחו"ל.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נמצא באותה נקודה. שבועיים אני רק קורא,חוקר ומחפש מוצרים חדשים.

נכנסתי לכל אתרי דיטיילינג בחו"ל, מחפש תכשירים איכותיים לחידוש דשבורד (לא מצליח להגיע ברכב החדש לרמה מתאימה עבורי)

חושב על Gtechniq - T2 או Nanolex Trim Rejuvenator. ( או אולי לקחת דוגמיות לניסיון לפני שאני רוכש מוצר יקר שלא יהיה מתאים/איכותי) עוד חברות שמעניינות אותי - BLACKFIRE/ Wolfgang.

QD כבר הבנתה מה אני מחפש, אך שוקל לעבור לאחד המוצרים של CarPro או GYEON.

ההתאמה לאוטם צבע זה דבר שיותר קשה למצוא. את DSD מכרתי לאחרונה. ( מעדיף את PW)

ניקוי חישוקים מזמן עברתי לסבון שטיפה בשילוב (לפיניש) אוטם צבע, שמתברר כיעיל גם בניקוי, וכל שאריות הווקסים שיש לי כולל QD. אבל רוצה להחזיק את Iron X לשעת צרה. (המוצר מעולה לניקוי חישוקים כולל צבע. שווה לקרוא על המוצר)הגעתי למסקנה שניקוי קבוע של הרכב כולל חישוקים, לא צריך יותר מסבון. 

* כל זה היה כנראה משתנה אם היה לי צינור מים זמין. (אז תרסיס לחישוקים היה משמעות)

לחידוש צמיגים אני משתמש לאחרונה במוצר של Koch Chemie. התכשיר הכי איכותי שהכרתי. ( קל ליישום כמו מריחת שמן, והוא כמובן לא) משלב אותו ביחד עם SmartDressing. 

IMG_20180904_173704.thumb.jpg.9bbe92df95becb21c880078546550c34.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם בנקודה הזאת עברתי למוצרים של קארפרו, ואתה מבין כמה רמות זה מעל סונקס Meguiar's, טיפה יקר אבל כבר לא מסוגל לחזור למוצרים הפשוטים. 

יש יבואן בארץ סה"כ מחירים סבירים כמו בחול. 

כמובן משלב עוד כמה מוצרים של כימיקל אבל הרוב עברתי לקארפרו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגבי קארפרו, מוצרים איכותיים מאוד שקשה לחזור אחורה לאחר השימוש בהם.

לגבי ציפוי פלסטיקה וגומי וצמיגים, אני משתמש ב PERL שמראה עמידות גבוה ביחס לתכשירים אחרים, בנוסף ניתן למהול את המוצר ככה שהוא חסכוני, היישום פשוט ונוח.

הרכב שלי מצופה ב CQ UK 3.0 ולכן הכנתי QD המורכב מ 60 מ"ל RELOAD ו 60 מ"ל ECHO2 וכל השאר מים בבקבוק של ליטר, משתמש בו להברקה סופית אחרי כל שטיפה, משאיר ברק גבוה ומשטח חלק. 

מבחינת שמפו, RESET הוא פשוט מדהים, קשה לחזור אחורה למרות העלות היחסית גבוה שלו.

מבחינת ניקוי כללי - MULTIX מעולה, יכולות ניקוי גבוהות, גם יכולת ההקצפה מעולה.

לגבי מוצרי פוליש- הזמנתי לאחרונה את הקומפאונד החדש של SCHOLL  SHOCK2CUT שאמור לתת חיתוך גבוה ומהיר עם פיניש סביר, לשלב הבא אחריו יש את REFLECT של CARPRO, ממה שקראתי אמור להיות שילוב מוצלח, בקרוב אנסה על הרכב של הבת זוג ואעדכן.

עריכה אחרונה על ידי Krd
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי מחפש מוצרים מעבר לחברת CarPro. את התכשיר לחידוש פלסטיקים  PERL אני מכיר

אך הייתי מעוניין לעבור לאיזה ציפוי איכותי שיחזיק יותר זמן, וייתר מראה מיוחד. ( כמו חדש אך ללא ברק מיותר)

ניסיתי כמעט את כל המוצרים שיש לדשבורד (בארץ או בחו"ל) עדיין לא הגעתי למוצר שיהיה לטעמי. (בעבר היו כמה מוצרים)

SCHOLL פולישים שאני לא מחליף כמה שנים.

את RELOAD לא אהבתי במיוחד. יכול להיות כי הוא אפקטיבי ומתאים יותר לציפויים שלהם

ולא לאוטמי צבע. לכן הוא נמכר. (לפני שנתיים)

2090.jpg.d7e36be581e08d5ba57a80cfef9b3ad5.jpg

ironX המוצר היחידי שהוא באמת מוצר ברמה מעל כל שאר המוצרים (כולל של שאר החברות)

מצטער שמכרתי אותו למרות שהוא היה בגרסה הישנה. (לא פחות איכותי, העניין זה ריח. מי שמכיר, מבין על מה מדובר)

בעבר עשיתי מחקר על כמה תכשירים לניקוי חישוקים, ironX שם את כולם מאחור.

20140217_134600.thumb.jpg.582ea106c53ea8d459015222a75abb33.jpg

20140216_090359.thumb.jpg.cdd2291cdbdc7af2e9e5df702a14a97b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי המון מוצרים מהרבה חברות אחרות כגון מווירס, שול, טורטל, סונקס,ג'יאון, כימיכל גייס וכו. הכי התחברתי למוצרים של CARPRO אם כי אני משתמש מידי פעם גם במוצרים של החברות האחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט, לא ציינתי שהמוצרים של CarPro לא טובים, נהפכו. אולם לדעתי חלק מהמוצרים שלהם

יתאימו לציפויים שלהם. וזו כנראה תהיה התשובה לחיפוש שלי אחר QD איכותי. (שהיה תואם לציפויים שלהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על המענה.

אז ככה, הכיוון שלי כזה:

IRON-X 0.5L - לניקוי הפח ולא לג'אנטים. יש לזה שיטת עבודה כלשהי או פשוט לרסס על הפח (יבש או רטוב?) ולשטוף?

פלסטיקה וצמיגים - או PERL או Koch Chemie לפי ההמלצות שלכם. אחליט לפי עלוית. שני המוצרים מתאימים גם לפלסטיקה חיצונית ופנימית?

ניקוי ג'אנטים - אשאר עם הסונקס שנותן תמורה טובה למחיר.

שמפו - המקסי מאוד זול ביחס לכמות, מה בדיוק ההבדלים עם סבון איכותי יותר כמו הRESET שהוזכר? 

QD - אלך על הPW. @yogev20 מה שיש בHI LED זה המהול או הגרסה הקודמת? בהנחה וזה המהול, עדיין ממליץ על המוצר?

דבר אחרון, אין לי הגנה על הרכב (אוטם או ווקס) יש המלצה לאחד כזה שקל לישום ויעבוד טוב עם PW?

נ.ב מגבת יבוש איכותית שניתן לקנות בארץ? הוופל שיש לי לא כלכך מספקת וגם בא לי משהו יותר שעיר, נקרא לזה ככה חחח

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Reset מאופיין ביכולות ניקוי גבוהות שלא פוגעות בציפוי הקיים, מעולה לשימוש על רכבים שעברו ציפוי קראמי, הריח ויכולות ההקצפה גם הם טובים. אין צורך להשתמש ב reset בכל שטיפה, מומלץ אחת לכמה שטיפות. מה גם שזהו בין השמפואים היחידים שהם נטו שמפו ללא חומרי וקס למיניהם, שזה בכללי מועדף עלי מכיוון שאני בכל אופן משתמש ב qd איכותי.

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shachar187

ראשית כל אתה חייב הגנה לפני הכל. כלומר, טיפול דיטיילינג מלא כולל אוטם צבע איכותי. (אישית לא מחליף את מנזרנה מבחינת תוצאה,עמידות וקלות יישום ) רק לאחר מכן ליישם בשטיפות מוצרי QD. 

לפי מה שהם אומרים PW זה הבקבוק הישן. (לא מהול) 

מטלית, ראה כאן המלצות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהUBER באמזון לא במלאי ולא ידוע מתי יהיה.

אצל הקוראיני גם כתוב שאין פעילות עד הראשון ביולי ובאוטוסטור אין מלאי גם.

בכל מקרה, איך המגבת הזאת של הקוריאני?

https://www.ebay.com/itm/2pcs-of-Hybrid-Microfiber-drying-towel-Atop-Korea-2HB/324016184538?hash=item4b70de9cda:g:pFgAAOSwRqld-aot

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אותה אישית כי היא חדשה אצלו. אך כל הליין שלו איכותי.

מטלית לייבוש זה או UBER או Wooly. הן הכי איכותיות למטלה זו, לאחר מכן מטלית נוספת לבאפינג.

אגב חזרתי עכשיו hiled, ראיתי את PW כל אחד במרקם/צבע שונה, וויתרתי על הקנייה.

כלומר, מה הטעם לקנות מוצר שמוהלים אותו (80 ש"ח) במקום לרכוש ליטר (180 ש"ח) ולמהול לבד.

גם יותר משתלם, וגם אתה קובע את רמת המהילה לפי נוחות. (על יבש,רטוב וכד')

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השירשור, כבר כמה שנים שאני מיישם ProtectorWax כמעט בכל שטיפה וקלטתי שנגמר לי המלאי, הייתי מזמין בעבר מApex אבל אני לא רואה את זה בקטלוג שלהם יותר. 

מאיפה אתם קונים? עדיפות לאונליין אבל מקסימום אקפוץ להדר שנמצא לא רחוק ממקום העבודה שלי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי מש למעלה שהתכשיר לא מיוצר יותר בבקבוקים הקטנים (גם אני מחפש אותו) גם לא בחו"ל

אלא בבקבוקים של ליטר (180 ש"ח) שצריך למהול.

קפצתי אתמול לחנות hiled להפתעתי יש לו את PW אך הם נראים בצבעים שונים

לשאלתי לפשר הדבר, נאמר לי שזה היה תמיד ככה. (כלומר היו מעולים בארץ) אני לא בטוח שזה נכון

כי הבקבוקים הקודמים (וקניתי כמה וכמה בעבר) היו באותו צבע ומרקם. לכן לא רכשתי. (לשלם 80 ש"ח על משהו לא ברור, מיותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...