Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לרכוש וולוו

guccii800
שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין כמו וולוו.

וירידת הערך הגדולה הופכת אותה לאחת העסקאות היותר טובות ביד שנייה

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאיסוף והחזרת הרכב ע"י המוסך - אני מטפל במוסך רגיל(לא רשמי מורשה ושות'), ואני די בטוח שיש אופציה לאיסוף והחזרה, אם כי לא השתמשתי בה.

אני בעלים של וולוו c30 t5 ואני יכול לתרום בנושאים הבאים:

צריכת דלק - 8-11ליטר ל 100ק"מ.

נוחות נסיעה בנסיעות ארוכות(קח בחשבון שהרכב שלי קטן משמעותית מ S60) - הרכב נוח, אבל לא חושב שיש הבדל ניכר מגולף 2015 או פיגו 307 או מאזדה 3 2015. אני חושב שההבדל יותר פסיכולוגי כי אני לא מרגיש שונה בהגעה ליעד, או שאני פשוט לא מתייחס לנושא מספיק כדי לתת חוות דעת מושכלת. רוצה להגיד שאני מרגיש יותר טוב עם הוולוו במהירויות גבוהות, אך שוב... אולי זו הרגשה מתעתעת. היתרון הגדול בוולוו זה הכח שמאפשר לעקוף ללא מאמץ, ושמתי לב שהבלימה משמעותית יותר טובה מהרכבים האחרים שציינתי(לא בטוח איך ביחס לגולף, נסעתי עליה כמה חודשים בודדים).

פלסטיקה - במצב בסדר גמור. יש לציין שהמוסכניק שלי בנסיעתו הראשונה ברכב ציין שהוא מופתע שהפלסטיקה בסדר, אז אולי באמת ישנה בעיה.

מושבים - בדגם שלי המושבים נוטים להקרע וזה מציק. לא יודע אם הנושא קיים בדגמים אחרים.

טיפולים - אני לא נוסע הרבה, אז חוץ מיישור קו(יקר ואכזרי, אז זה לא רלוונטי למצב בשוטף) יצא לי לעשות טיפול קטן... והוא עלה בסביבות ה 750שח כמדומני. לא יקר לכל הדעות.

בנימה אישית - אני מרגיש שקיבלתי הרבה מאוד רכב במעט מאוד כסף, וכך נראו גם רכבי ה S60 שבדקתי ביד 2.

כמובן שהמשפט לעיל תקף לרכבים יד שנייה ולא חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...