Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכונות מומלצות באשקלון

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

בעקבות שינויים אישיים אנו נידרש לעבור לתקופה של שנה וחצי שנתיים לאשקלון.
מה השכונות טובות שכדאי להתמקד בהם? הבנתי שיש בעיות תשתיתיות בשכונות החדשות(אגמים).
איפה יש גני ילדים\אוכלוסיה טובה?
יש כאן אשקלונים שיכולים להמליץ על פעוטון?

הבנתי שבחלק משכונת ברנע יש מצוקת חניה איומה.
אודה לכל טיפ מתושבי המקום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מכוון לדירה או צמוד קרקע?

נווה אילן נחמדה מאוד ונגישה, ברנע הישנה מעולה אבל זה צמודי קרקע, ברנע צפופה מאוד ואפרידר באיזור המכללה גם נחמדה.

בנווה הדרים האיזור החדש שצמוד לרבין טוב.

לגבי גנים הקטנה שלי בת 14 אז פחות יכול להמליץ.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לדירה, אין לנו צורך כ"כ בצמוד קרקע...

איך האוכלוסיה בנווה אילן? לא הסטיגמה הטיפוסית של אשקלון?

הצפיפות בברנע באמת מורגשת..פשוט בנו שם בית ליד בית, הבנתי שיש גם מצוקת חניה באזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של חברים ומכרים שגרים באשקלון(אני גרתי בעבר ככה שלא רוצה לחוות דיעה מנסיון שלא רלוונטי), אבל האוכלוסיה עדיין פח, בכול מקום. 

תתרגל שכמעט בכול גן, יהיו כמויות של פרחות שעוצרות באמצע הכביש בשביל להוריד את הילד וחוסמות את כול התנועה, תוך כדי שמסמנות לך "למה מה קרה?" 

ובלי קשר, כול פעם שאני מבקר בעיר(אחת לשבועיים בערך) אני מקבל הלם תרבות. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נווה אילן זו אחלה אוכלוסיה. אני גר שם ולא מוכן לעבור בגלל השכנים (אני לא אשקלוני במקור. מהגר מהמרכז). זו אוכלוסייה נורמטיבית של חברה צעירים יחסית עם לא מעט ילדים.

הוילות בקיסריה קצת פחות טובות אבל לא ערסים או מופרעים. סתם חברה שברובם דתיים אז קצת יותר מרעישים בחצרות שלהם..

לפני 2 דקות, davemustaine87 כתב:

מנסיון של חברים ומכרים שגרים באשקלון(אני גרתי בעבר ככה שלא רוצה לחוות דיעה מנסיון שלא רלוונטי), אבל האוכלוסיה עדיין פח, בכול מקום. 

תתרגל שכמעט בכול גן, יהיו כמויות של פרחות שעוצרות באמצע הכביש בשביל להוריד את הילד וחוסמות את כול התנועה, תוך כדי שמסמנות לך "למה מה קרה?" 

ובלי קשר, כול פעם שאני מבקר בעיר(אחת לשבועיים בערך) אני מקבל הלם תרבות. 

ההורדות בגנים בעייתיות בעיקר בברנע. 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נווה אילן נבנתה ב 98. כל הבנינים עם מעליות וממדים. הבתים האחרונים בשכונה נבנו לפני כ 10 שנים ליד הפארק אבל לא הייתי הולך לגור שם כי הפארק הוא מפגע רעש.

באפרידר המצב טוב משמעותית מברנע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצפות היו בברנע בשדרות ירושלים (תכנון מטומטם. זו ירידה עד הים אבל בנו את הבתים שם כמו חומה) ובנאות ברחוב הנמר.

אגמים נסמכת על עתיקות אזיש בשכונה אנשים סבירים אבל היא איזור הבילוי של ההארד קור של עתיקות.

עריכה: מכיר אנשים שמרוצים באגמים אבל זה לגור באתר בנייה.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך היציאה מהעיר לכיוון המרכז בשעות הבוקר?

המצב רע? האם יש עדיפות לברנע/אפרידר מבחינת משך זמן עד ליציאה מהעיר?

או לפחות עד שהיציאה החדשה מברנע תיפתח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיר פח זבל מבחינת אוכלוסיה, אני גר בשדרות, לא שזה עדיף.. 

ממה שאני יכול לענות, העיר מאוד רחוקה מהיציאה ומהרכבת, 

אני נוסע כל יום( עד הקורונה ) ברכבת לתל אביב, ויש פקקים עצומים עד אשדוד והלאה

לא ממליץ על אשקלון, 

הייתי חושב על אשדוד.. רמה אחרת מבחינת אוכלוסיה.. 

או שדרות שזה אותו פח זבל מבחינת אוכלוסיה, אבל לפחות יש הטבות מס ענקיות, רכבת במרחק הליכה כמעט מכל מקום בעיר, ובתים חדשים מקבלן במחירים זולים מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול מדובר בריכוז גדול של פלח האוכלוסיה שמתלונן שהמצב שלהם נעשה יותר גרוע משנה לשנה, גם בטחונית וגם כלכלית, אבל בגלל רגשי נחיתות וקיפוח שמושרשים עמוק מאוד, עדיין ממשיך להצביע שוב ושוב עבור מי שבזמן המשמרת שלו המצב רק הולך ומדרדר ושמצליח לפרוט במיומנות צינית על תחושת הקיפוח הזאת.

אז אל תצפה ליותר מידי.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, davemustaine87 כתב:

לא מכיר את אשקלון, אבל זה קיים בכל הארץ. לא משנה אם ברמת אביב או ברמלה.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה כאן נהיית קודרת יותר ויותר...

ואין מעוזי מצויינות? ריכוזי אוכלוסיה איכותית? לתומי חשבתי לעצמי שבברנע/אפרידר לא אחווה את כל זה בצורה כה מורגשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה זה לא קודר כזה כמו שזה נשמע. 

יש אנשים איכותיים באשקלון, בשכונות כמו נווה אילן, או ברנע, יש סיכוי סביר שהבניין שלך או אפילו הרחוב שלך יהיה ברובו אנשים נורמלים, וסיכוי טוב שזה יספיק. 

אבל ברגע שאתה יותר נחשף לריכוז גבוה של אנשים או יוצא למרכזי בילוי יותר משותפים כמו הטיילת במרינה, או מקומות אחרים, אתה תיתקל בערס והפרחה הממוצעים, ולא בבודדים, אלא בכמויות. 

אשקלון היא סבירה מינוס בעניין הזה לדעתי. יש מקומות טובים יותר ללא ספק, אבל גם יש מקומות גרועים הרבה יותר. 

לפני 55 דקות, Asaf-R כתב:

לא מכיר את אשקלון, אבל זה קיים בכל הארץ. לא משנה אם ברמת אביב או ברמלה.

משום מה ספיציפת שמעתי את התלונות האלה יותר על אשקלון, ולא ממישהי אחת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...