Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכונות מומלצות באשקלון

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, ChemGuy85 כתב:

מה הם יעשו באשדוד? ירוויחו 6,000 שקל במפעל? יש סיבה למה כביש 4 פקוק למוות וזה כי המון אנשים מתפרנסים בתל אביב "שלי"

הם הולכים לעבוד באלתא, בתי זיקוק, נמל אשדוד, חברת חשמל, מתקן ההתפלה ושאר המקומות שמחלקת התה מרויחה יותר ממני ואני מרוויח לא רע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 22 דקות, maxcher כתב:

תופעת ההגירה של זוגות צעירים מאשדוד לאשקלון נמשכת כבר שנים ארוכות ונובעת ממחירי דיור נמוכים יותר אצל השכנה מדרום. אשקלון היא היעד המרכזי לאשדודים שעוזבים את עירם ותופעת ההגירה השלילית שממנה סובלת אשדוד לאורך שנים – נמשכת.
https://www.kan-ashdod.co.il/real_estate/79876

אבל צודק, לא יודע אך המספרים המדוייקים בשכונה

אשדוד מככבת במקום 2 ברשימת "הגירה שלילית" קרוב ל-10 שנים ובכל זאת אין דירות נטושות בעיר, אין חנויות נטושות, אין כלבי פרא מסתובבים ברחובות. בעיר קיימת תנופת תמ"א 38 מטורפת. אז אני לא יודע מה הסטטיסטיקה הזאת שווה ומי עומד מאחוריה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, alex321 כתב:

הופתעתי מאוד ממה שכתבו פה על ראשל"צ, תמיד בדימוי שלי זאת הייתה עיר עם אוכלוסיה טובה ומסגרות חינוך מצויינות...

גרתי בה 10 שנים (בגן נחום). לא חסרים ערסים.

אבל חשוב להבין שצפופי פיגמנטים עם גורמטים ושרשרת חי יכולים להיות אחלה בני אדם למרות החזות וזה כנראה חלק מהסטיגמה של ערים עם רוב מזרחי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרתי בראשון לציון בשכונת רמז חמש שנים, וחייב לציין שאיכות האוכלוסיה הייתה בסדר גמור. הרבה משפחות צעירות וגם מבוגרות. שכונה שתוכננה כמו פעם - בצורה חכמה. הבנתי שגם מערכת החינוך באיזור ברמה גבוהה. בטוח שיש גם שכונות פחות טובות. 

גרתי גם מספיק זמן בשכונה ד׳ בבאר שבע, באשדוד, בלוד, בבת ים - אי אפשר להשוות את איכות האוכלוסיה שם לעומת ראשון (אם כי חלקים באשדוד היו סבירים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדלתי בשכונת נווה הדרים והמשפחה שלי עדיין גרה שם. שכונה שקטה עם אנשים די נחמדים. אין לי הרבה דברים רעים להגיד על אשקלון, במיוחד לא אחרי שבשש השנים האחרונות אני גר בתל אביב. נכון הייתי מוקף ערסים, אבל ערסים שלמדו במגמות הכי טכנולוגיות בבית הספר ואהבו פיזיקה, ביולוגיה, אלקטרוניקה, מתמטיקה הנדסה וכו'... ערסים שידעו לדבר בכבוד ולא רק למבוגרים מהם. אבל האוכלוסייה תמיד משתנה, אז אני לא יודע לגבי עכשיו. מה שכן, אם אכפת לך מהחינוך אז שתדע שבעיר הזאת יש מורים ומנהלים מעולים בבתי הספר, חלקם נבחרו כמה פעמים לטובים ביותר בארץ בדירוגים השנתיים.

המינוסעכשיו זאת הצפיפות שהולכת וגודלת שם, רוב הכבישים עם נתיב אחד לכיוון, אין מספיק מקומות חנייה, קשה לצאת מהעיר (אם הייתי מגיע לחניון של הרכבת אחרי 6 וחצי או 7 בבוקר לא הייתי מוצא חנייה) והתקינו יותר רמזורים.

אה, ותספורת טובה תעלה לך 25 ש"ח :)

drive like a LADY, shift like a BOSS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...