Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יחס דוחה מעסקים בזמן קורונה - פוסט פריקה

tepic
שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, sperial כתב:

מתברר שבנק ישראל מנסה להתניע מהלך כזה (הפעלת ה-EMV במאי והגדלת גג ה-tap מ-200 ל-300 ש"ח), אבל שופרסל שמה רגליים. הזוי, לפחות בקופות בהן אני משלם יש מסופוני EMV. אני מקווה מאד שהפעם בנק ישראל יכופף להם קצת את הזרוע.

דרך אגב, לגבי נושא השרשור - ביום ששי הזמנתי חפיסת מסיכות כירורגיות מאיזה אתר לא מוכר. באותו יום התקשרו אלי מהאתר והציעו לי להגדיל את ההזמנה בלי להגדיל את דמי המשלוח, מה שהפך אותה יותר אטרקטיבית. המשלוח הגיע הביתה היום.

לא בדקתי אם שופרסל משתמשים בMX915 או 925, בכול מקרה שב"א לא אישרו אותם עדיין לEMV

https://www.shva.co.il/קכח-מלל-וטבלאות/

והמצב ברשתות שיווק אחרות גרוע יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצוי בפרטים הטכניים האלה, אבל בושה שמדינה כישראל, שמתגאה בקדמה הטכנולוגית שלה, מפגרת אחרי מדינותנחשלות כפורטוגל ביותר מ-10 שנים. 

לא סתם הזכתי את פורטוגל, נתקלתי ב-EMV בפעם הראשונה ב-El Corte Ingles בליסבון ב-2007. ב-2014 נקלתי לראשונה במניעת שימוש בכרטיס אשראי בגלל העדר EMV בתחנת דלק בפינלנד, ואחרי שחזרתי דאגתי להחליף את כל כרטיסי האשראי שלי בכאלה המצויידים בצ'יפ. אבל, עדיין, לפני שנה, כאשר הצטרפתי ל"פלייקארד" קיבלתי כרטיס דיינרס חסר קטנטקטלס שהוחלף בכרטיס "נורמלי" לפני מספר חודשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, yohai71 כתב:

מחשב נייד של לנובו, הגיע היום בשעה 16:50. לא הכל שחור.

לא ידעתי שלנובו התחילו לייצר מחשבים כסופים, הגיע הזמן באמת.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לא כל לנובו שחור. לאשתי ולאחד הבנים מחשבילנובו כחולים.

• מצחיק 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללנובו יש סדרה עסקית וסדרה "עממית". הסדרה העממית צבעונית ויש להם מספר דגמים ממש מגניבים. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

דרך אגב, לגבי נושא השרשור - ביום ששי הזמנתי חפיסת מסיכות כירורגיות מאיזה אתר לא מוכר. באותו יום התקשרו אלי מהאתר והציעו לי להגדיל את ההזמנה בלי להגדיל את דמי המשלוח, מה שהפך אותה יותר אטרקטיבית. המשלוח הגיע הביתה היום.

אפשר לינק למסיכות הספציפיות שרכשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו דף המוצר.

המחיר אפילו ירד ב-5 ש"ח לחפיסה מאז שהזמנתי.

המחיר נראה גבוה - כך זה למוצרים במחסור. גם בהזמנה מהאתרים הסיניים המוכרים המחיר דומה ואף יותתר גבוה, וזמן האספקה לא ניתן לחיזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה סיפורים שלי:

1. הזמנתי מסופרשל 5 בקבוקים של אלכוגל וטבליות אבץ. למה אבץ? אמרו שזה טוב לקורונה והיה איזה מבצע עליהם. אמרתי ניקח.

אחרי שבועיים האלכוגל לא הגיע. רק הטבליות אבץ. ושילמתי על זה משלוח 30 ש"ח. 

לטעמי ביזיון. אם אני מזמין 6 פריטים ויש רק אחד - תעדכנו. 

2. הזמנתי מסיכות מ-2 אתרים:

א. הום סנטר - הגיעו.

ב. דרך אתר BIG DEAL - לא הגיעו. אין קול ואין עונה. מחפש לבטל את זה עכשיו. בהצלחה לי.

הזמנתי מאתר אייס. באתר כתוב לבחור משלוח מהסניף ויתקשרו לתאם ולקחת 50 ש"ח דמי משלוח.

מחכה מחכה. לא קורה כלום. מקבל הודעה שהמוצרים מוכנים לאיסוף עצמי (אין איסוף עצמי אפילו כאופציה באתר).

מתקשר -  מנותק. 

שולח הודעה בפייסבוק - אומרים לי שבחרתי באיסוף עצמי ושאני צריך להוסיף כסף למשלוח. - לא בחרתי. אין אפילו אופציה כזאת.

שיהיה. רק שיחזרו אליי כבר.

הגיע באותו יום ב-23:00 בלילה.

חבר הזמין ממספר אתרים בארץ מוצרים של כושר - לכולם לא היה במלאי. חייבו והוא ורדף אחריהם שיחזירו את הכסף.

פשוט ביזיון.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח להם הודעה בפייסבוק. 

עוד קטע מעצבן שעלה כבר. אני לא מבין למה אי אפשר להשתמש בתלושים לחג שמגיעים כבר אפילו בסמסים באתרים של הרשתות.

מה הביג דיל?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יינות ביתן - כ-20 אחוז מהמוצרים לא הגיעו לפני כשבועיים. מבין שיש עומס ומילא אם זה מוצר או שניים, אבל כשזה כל כך הרבה תנו לי להחליט אם אני בכלל רוצה להזמין מכם, כי לא בא לי לחכות עכשיו עוד שבוע למשלוח הבא ולשלם שוב דמי משלוח כי לא היה לכם מלאי. כמובן שגם לא חוזרים לפניות. פעם ראשונה ואחרונה שאני מזמין און ליין מהם. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...