Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יחס דוחה מעסקים בזמן קורונה - פוסט פריקה

tepic
שימו לב! השרשור הזה בן 1446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, garicho כתב:

מעניין. יכול להיות שזה היה ״יוזמה״ מקומית לנסות להריץ איזה סקאם?

לא נראה לי, רשת דיי מבוססת באירלנד (ונדמה לי גם באנגליה) למכשירי יד שנייה, וגם המוכר היה אירי ולא "חשוד" כלשהו

מה גם שעברו מאז כמה שנים טובות ולא קרה מזה כלום.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 10/04 הזמנתי 2 מוצרים מ LAST PRICE - התחייבו ל 10 ימי עסקים ובפועל עד עכשיו לא יצרו איתי קשר.

באחד המוצרים מופיע כבר שלושה ימים סטטוס שהמוצר נשלח לחברת המשלוח ועד עכשיו לא יצרו קשר.

במוצר השני - הבטיחו שהמשלוח יגיע בחול המועד, אך לא הגיע כמובן ומה שעוד יותר מרגיז שבאתר שלהם נטען כי אתמול היה נסיון למסור את החבילה אך ללא הצלחה!! 😨

מה שעוד יותר מעצבן - שלא ניתן ליצור קשר עם חברת המשלוחים וגם לאסט פרייס לא בדיוק חוזרים להודעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 10/04 הזמנתי 2 מוצרים מ LAST PRICE - התחייבו ל 10 ימי עסקים ובפועל עד עכשיו לא יצרו איתי קשר.
באחד המוצרים מופיע כבר שלושה ימים סטטוס שהמוצר נשלח לחברת המשלוח ועד עכשיו לא יצרו קשר.
במוצר השני - הבטיחו שהמשלוח יגיע בחול המועד, אך לא הגיע כמובן ומה שעוד יותר מרגיז שבאתר שלהם נטען כי אתמול היה נסיון למסור את החבילה אך ללא הצלחה!! [emoji32]
מה שעוד יותר מעצבן - שלא ניתן ליצור קשר עם חברת המשלוחים וגם לאסט פרייס לא בדיוק חוזרים להודעות.

בס"ד

במקום last price, תקרא להם last time שאתה קונה מהם משהו.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• מצחיק 1

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.4.2020 בשעה 16:01, eladns כתב:

הוזמן ב380.

http://www.bestcell.co.il/items/2397233

התקשרתי טרם ההזמנה,יש במלאי. אעדן מתי יגיע

הגיע עכשיו עם שליח צי'טה עד הבית למרות שלא רציתי להוסיף עוד 70 שקל משלוח- שלחו ללא עלות נוספת.

תודה רבה להם.

ציון 5 כוכבים

לטענתם ביום הקניה כבר מועבר המוצר לחברת השליחויות. ויש להם עומס. ולא התחייבו שיגיע ב7 ימים הקרובים בכלל.

שאפו.

מחיר נמוך- משלוח מהיר. שירות אדיב ומקצועי.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.4.2020 בשעה 13:22, rotemb כתב:

בס"ד

אישית יש לי דווקא ניסיון מצויין עם החנות הזו, גם הפיזית וגם האינטרנטית. אבל לא בחודשים האחרונים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד 

למה סתם להוציא שם רע?הוא רשם שהתחייבו ל10 ימי עסקים, הוא רשם אתמול כשעברו 7 ימים.

ללאסט פרייס אין מה ליצור איתו קשר בזמן הזה לאמר לו "גבר שלחנו לך וכרגע מישהו מלטף לך את החבילה שלא תרגיש בודדה"

הוא אמור לקבל אתה המוצר עד סוף יום שני הקרוב, וגם אם זה יאחר לאותו שבוע בגלל המצב (מחסור בעובדים ועומס משלוחים כללי) אין בכלל לבא בשום טענה ללאסטפרייס הם הספק לא השליח, ותאמין לי אם הוא חפרן קל ויתקשר להתחונן על האיחור, יענו לו דיי מהר ואם זה מוצדק גם יפצו אותו

שנים רבות אני רוכש מהם לא רק עבורי והלוואי שכל עסק דומה בישראל יכול היה לתת מענה כמו שהם נותנים, אפילו שהיו בעיות שלא תלויות בהם הם נתנו פיצוי מסםק את הדעת מבלי שאדרוש.

רבות הפעמים שהזמנתי מהם ללא חשש מוצרים מעל 5000 שח בקניה וגם קרוב ל 10k

אז האלאסט שרשמת מאוד מרגיז.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שלאחר כ 12 ימי עבודה, אחד מהמוצרים הגיע אתמול (תנור בנוי, התקשרו שלום לתאם איתי והגיעו אתמול למסור).

אך מוצר נוסף, קטן, לו אני ממתין מה-6.4 טרם הגיע וטרם יצרו איתי קשר לגביו - 20.4 היו אמורים להגיע (לפי המעקב באתר שלהם) - טענו שהיה נסיון למסור את החבילה ולא היה מענה!

בעקבות כך הוזז ל 22.4 (אתמול) ונחשו מה? גם אתמול שום דבר לא הגיע, נכנס הבוקר לאתר והופ! "הוזז" להיום 23.4 - אין מילים לתאר.

חשוב לציין שכל זה בלי שאף אחד יצר איתי קשר והתקשר לתאם, אלא נטו מעקב יום-יומי שלי באתר של חברת המשלוחים הגרועה הזו.

השארתי גם אתמול וגם הבוקר פניות ל last price, מחכה שיחזרו אליי ונראה איך יתמודדו. מעצבן בטירוף!

בתאריך 21.4.2020 בשעה 09:45, carsgo כתב:

במוצר השני - הבטיחו שהמשלוח יגיע בחול המועד, אך לא הגיע כמובן ומה שעוד יותר מרגיז שבאתר שלהם נטען כי אתמול היה נסיון למסור את החבילה אך ללא הצלחה!! 😨

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הזמנת ב 10.4 אז היום ה 23.4 וזה 8 ימי עסקים. אפילו 7.

אותו יום שרכשת, ערבי חג והיום מימונה שכביכול הינו עוצר אינם ימי עסקים.

תבינו.

עסק בכל סדר גודל ששולח לעשרות אלפי לקוחות לא יכול להתקשר לכל אחד ולאמר זה יגיע/יתעקב.

לכן הם מעדכנים במעקב המשלוחים, לא אמורים להודיע לכם שום דבר, יש עיקוב? זה מתעדכן שם, אין מה לעשות וזה קטרני מידי להתבכיין על עיקובים בתקופה הזו.

גם אני שולח מוצרים עם שילוח '24' שזה כביכול מגיע עד 24 שעות, נחשו מה? בתקופה הזו זה מגיע תוך 3-4 ימים.

אין מה לעשות, אפילו שאני סופג את רוב עלות המשלוח (עולה לי 38-54, הלקוח משלם 15-20) אני לא יכול לבא בטענות לחברת המשלוחים (חברה פרטית, לא דואר) שנותנת לי שרות א.א.אמריקה כל השנה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, gsi16v כתב:

גם אני שולח מוצרים עם שילוח '24' שזה כביכול מגיע עד 24 שעות, נחשו מה? בתקופה הזו זה מגיע תוך 3-4 ימים.

אין מה לעשות

יש מה לעשות. מפרסמים זמן משלוח צפוי בפועל ולא תאורתי. לא נראה מסובך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.4.2020 בשעה 13:54, gsi16v כתב:

אין מה לעשות.

אני שומע את המשפט הזה הרבה לאחרונה, יחד עם 'קצת סבלנות', ואז אני מסתכל על אמאזון ספרד בתור מודל אלטרנטיבי.

יש להם מחסן גדול באזור שלי, בערך באותו מרחק מאיפה שאני גר כמו כל ספק ישראלי מצוי מכל עיר במרכז הארץ. אם בשגרה הם מתחייבים למשלוח תוך יומיים ובפועל הוא בד"כ מגיע למחרת, אז כאן הם מתחייבים לשבוע. לפעמים הוא באמת מגיע אחרי שבוע, לפעמים אחרי יומיים ולפעמים אחרי ארבעה. אבל ההתחייבות שלהם היא תמיד על הצד הפסימי, מה שנקרא underpromise and overdeliver.

השליחים הם לא תמיד של אמאזון, תכנית 'פלקס' עובדת גם כאן ויש הרבה אנשים שמחלטרים בשליחויות האלה עם הרכב הפרטי. יש גם ספקים עצמאיים שלא מאחסנים אצלם במחסן, ובמקרים האלה מועד האספקה המובטח מתארך אף יותר, גם את זה אפשר לקבל בהבנה. יש לוקרים של אמאזון אבל גם של צד ג' (בדומה לבוקסיט בישראל), ועושים שימוש בכל האופציות כולל לעבוד בסופ"ש כדי להבטיח שהלקוחות ימשיכו לקנות ומתוך ההבנה שהם לא קהל שבוי.

אז כן, יש מה לעשות, ולא רק כשאתה בגודל של אמאזון. גם העסקים הקטנים פה שהורשו להמשיך למכור עם משלוח עד הבית מצאו דרכים לעשות זאת ביעילות, אבל בעיקר בשקיפות מלאה עם הלקוחות ובלי להבטיח את מה שלא ניתן לקיים. ורק במצב כזה אפשר לצפות להבנה, סבלנות וכו' - כי זה עובד בשני הכיוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.4.2020 בשעה 17:23, Nakamichi כתב:

אמרתי ננצל את זה שאנחנו בבית ורציתי להזמין גוף תאורה מסויים.

לא הזמנתי ישירות דרך האתר - כי כבר ברור לי שפשוט להזמין דרך אתר אינטרנט ולצפות שזה יגיע אלייך הביתה זה ממש מוגזם.

נקמיצ'י,
הסתדרת בסוף?
ממי ניסית לקנות?

אולי אוכל לעזור לך- אנא פנה בפרטי.

ציטוט

עריכה אחרונה על ידי Monopusto

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז לפני שבוע בערך החלטתי לעשות קנייה של כל מיני דברים שהצטברו, הרבה דברים קטנים ולא יקרים מ-KSP.

יצא בערך 450 עם ממוצע של איזה 30 שקל לפריט, באמת מלא דברים קטנים.

בחרתי איסוף מנקודת UPS כי אמרתי מתחיל להשתחרר, יגיע יותר מהר.

מקבל הודעת SMS שהמשלוח מחכה לאיסוף ממחסן KSP ע"י חברת השליחויות (שלישי בבוקר), כיף, זה היה בערך יומיים אחרי ההזמנה עצמה (לא כולל שישי שבת), לא רע בפני עצמו.

למחרת מתקשר אליי השליח שמגיע אליי עם המשלוח הביתה, שאלתי אם בטוח כי לא שילמתי על משלוח הביתה, בטוח בטוח.

ברוטו מיום ההזמנה (חמישי בערב) עד ההגעה (רביעי בצהריים) פחות משבוע, נטו 3 וחצי ימי עסקים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...