Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יחס דוחה מעסקים בזמן קורונה - פוסט פריקה

tepic
שימו לב! השרשור הזה בן 1419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום במקסטוק תלפיות  היה רשום על הדלת שהכניסה מותנת בקבלת פרטי הזהוי של הלקוח- תעודת זהות

בתכלס זה שרושם את האנשים שנכסים יכול בשניה לצלם בפלאפון שלו את התעודות זהות שמוסרים לו.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, m3x7r3m3 כתב:

לא יודע אם יש נוהל חדש בנושא בארץ, באירופה זה המצב כבר דיי הרבה זמן, גם לסים שהוא Prepaid

בקניה של סים, כן. לא בקניה של טלפון.

לפני 8 דקות, eladns כתב:

היום במקסטוק תלפיות  היה רשום על הדלת שהכניסה מותנת בקבלת פרטי הזהוי של הלקוח- תעודת זהות

בתכלס זה שרושם את האנשים שנכסים יכול בשניה לצלם בפלאפון שלו את התעודות זהות שמוסרים לו.

זה מהשטויות החדשות של הממשלה, כי המעקב של הש"ב כבר לא מספיק טוב להם.... |EVIL|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירלנד נדרשנו לצילום דרכון גם ברכישת טלפון

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, garicho כתב:

בקניה של סים, כן. לא בקניה של טלפון.

זה מהשטויות החדשות של הממשלה, כי המעקב של הש"ב כבר לא מספיק טוב להם.... |EVIL|

תחשוב על השכרת רכב

שעבדתי באוויס :

צילום דרכון

צילום רישיון נהיגה

צילום חותמת כניסה לארץ

החתמה על כרטיס אשראי-מה שהיה פעם עם הנייר קופי- עם הבליטות. וכל זה נישאר בסוכנות ההשכרה לאיזה שנה שנתיים עד שגרסנו פעם ב...

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה נדרש זיהוי ברכישת קו, לא מכשיר. זו דרישה של האיחוד האירופי כחלק מהמאבק בטרור (כדי שלא יהיו קווים אנונימיים). הנוהל  שונה ממדינה למדינה, ויכול להיות מעיק מאד.

אין שום דרישה לזיהוי ברכישת מכשיר.

לגבי מלון - יש מדינות שדורשות צילום דרכון. בשכירת רכב יש כמובן עניין.של זיהוי הן מבחינת רשיון הנהיגה והן מבחינת הביטוח. מעולם לא נדרשתי לזיהוי מעבר ל-EMV ברכידות רגילות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מטעם מי הגיעה הדרישה, אבל ברכישת מכשיר בדבלין נדרשתי לצילום דרכון, וזה אפילו לא מכשיר חדש אלא מחודש מחנות שמתמחה בזה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד
בבית מלון באיטליה ביקשו ממני ומהחבר להשאיר את הדרכון בקבלה עד שנעזוב את החדר.
ומה שיותר הזוי, בלילה, אין אף אחד בקבלה וכל פושטק איטלקי מצוי יכול לקחת את הדרכון וסאלאמת.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיטליה דורשים לצלם דרכון. יש פקידי קבלה עצלנים שדוחים את הצילום לבוקר. נתקלתי במצביםצדומים, דרשתי לצלם במקום ואספתי את הדרכונים כעבור 10 דקות.

כבר למדתי שיש מדינות שבנסיעה אליהן אני מכין צילומי דרכון עבור המלונות. אבל כנראה שיש גם מקומות הבם סורקים את הדרכונים.

עריכה: אני מאוד אוהב את איטליה. אבל הביורוקרטיה שלהם, ברמה בה נתקלתי כתייר, מ חרידה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, eladns כתב:

תחשוב על השכרת רכב

שעבדתי באוויס :

צילום דרכון

צילום רישיון נהיגה

צילום חותמת כניסה לארץ

החתמה על כרטיס אשראי-מה שהיה פעם עם הנייר קופי- עם הבליטות. וכל זה נישאר בסוכנות ההשכרה לאיזה שנה שנתיים עד שגרסנו פעם ב...

השכרת רכב שונה לגמרי מקניה במקס סטוק. באחד אתה מקבל מוצר לתקופה מוגדרת שעולה בין 50000 עד 500000 ויותר, ובשני סט מדבקות של נסיכת הקרח ב-5 שקלים.

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא יודע מטעם מי הגיעה הדרישה, אבל ברכישת מכשיר בדבלין נדרשתי לצילום דרכון, וזה אפילו לא מכשיר חדש אלא מחודש מחנות שמתמחה בזה

קניתי מכשירים בלפחות 4 מדינות באירופה בשנתיים האחרונות. באף אחת מהן לא ביקשו כלום פרט לכרטיס אשראי/מזומן. קו טלפון כן ביקשו דרכון/תעודת תושב.

לפני 10 דקות, rotemb כתב:

בס"ד
בבית מלון באיטליה ביקשו ממני ומהחבר להשאיר את הדרכון בקבלה עד שנעזוב את החדר.
ומה שיותר הזוי, בלילה, אין אף אחד בקבלה וכל פושטק איטלקי מצוי יכול לקחת את הדרכון וסאלאמת.

בני כמה הייתם? בחיים שלי לא הייתי משאיר דרכון. צילום - כן. יש מדינות שמחייבות בתי מלון לצלם את הדרכון בצק אין, אבל לא להשאיר אותו.

עריכה אחרונה על ידי garicho
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, garicho כתב:

קניתי מכשירים בלפחות 4 מדינות באירופה בשנתיים האחרונות. באף אחת מהן לא ביקשו כלום פרט לכרטיס אשראי/מזומן. קו טלפון כן ביקשו דרכון/תעודת תושב.

זה גם לא קרה לי מחוץ לאירלנד, אבל עדיין קרה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני כמה הייתם? בחיים שלי לא הייתי משאיר דרכון. צילום - כן. יש מדינות שמחייבות בתי מלון לצלם את הדרכון בצק אין, אבל לא להשאיר אותו.

בס"ד
בני 37, לא נראה לי הטייפקאסט החשוד.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, rotemb כתב:

בס"ד
בני 37, לא נראה לי הטייפקאסט החשוד.

הדרכון שלי בחול זה המסמך המזהה היחיד שלי. הוא תמיד עלי. אף פעם לא הייתי נותן אותו למישהו לאחסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שכתב לגבי תעודת זהות בכניסה לחנויות - כנראה בלבול שהתחיל כשמשרד הבריאות פרסם הנחיות לא רשמיות והחנויות התחילו להסתמך עליהן ולא על מה שאושר בסוף.

‏רוצים להיכנס להום סנטר? תביאו קודם פרטים מלאים‏

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3809492

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...