Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולישר DA סיני ועוד כמה שאלות

שימו לב! השרשור הזה בן 1482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-dual-action-polisher.html?spm=2114.search0104.0.0.4e0c4dd8YOOHmb&initiative_id=AS_20180618093501&site=glo&SortType=total_tranpro_desc&SearchText=dual+action+polisher&CatId=141715

עשיתי חיפוש דואל אקשן פולישר ואלו התוצאות שנתן לי. אם המכונה עובדת יפה , למה לא לקנות תוצרת סינית? מישהו פעם ניסה פה? זה זול משמעותית מלקנות בארץ לא? או להזמין מאמזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים הללו יש גם באמאזון הבריטי

מתח 220 , נשלח לארץ

Sealey DAS149 Random Orbital Dual Action Sander/Polisher Ø150mm 600W/230V https://www.amazon.co.uk/dp/B00VG7OZZC?ref=yo_pop_ma_swf

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מתלבט.

בין das 6 pro plus, שתעלה 1100 בערך

לבין חיקוי של פלקס, מסין.. ובגלל שהכל מיוצר בסין היום לא אתפלא אם הן יוצאות מאותו פס https://www.aliexpress.com/item/Forced-rotation-Dual-Action-polisher-with-6-backing-pas-FLEX-3401-VRG-type/32755536081.html

יוצא 710 אחרי מיסים.

הבעיה שאינך יכול לדעת איך זה באמת יעבוד, גם אם טוב, מה מבטא החיקוי, חיצוניות גרידא? או התכונות המקוריות,מנגנון התחלה רכה, מנגנון הגנה מפני עומס יתר, מנגנון ניטור טמפרטורה, מנגנון השומר על סל"ד קבוע לא משנה כמה התנגדות מופעלת, וכו'

לכן בסך הכולל עדיף כבר להוסיף עוד קצת ולקחת das6 אם גם תוכל להשיג את זה במארז עם פדים וחומרים, אשמח לדעת אם יש מישהו שרכש את החיקוי הנ"ל

עריכה אחרונה על ידי Tnc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מעדיף את המוצר הסיני ב710 ₪ עד הבית במקום את המוצר מאמאזון הבריטי ב 560 ₪ עד הבית.

ברור שזה לא מוצר מקצועי ומיועד לחובב שעובד על רכב פעם בהרבה זמן. וחברים הרבה פיצ'רים שציינת. השאלה היא האם שווה כפל במחיר ?

Sent from ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sealey DAS149 Random Orbital Dual Action Sander/Polisher Ø150mm 600W/230V

Sent from ...https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00VG7OZZC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

עריכה אחרונה על ידי YaronNahum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מתלבט.

בין das 6 pro plus, שתעלה 1100 בערך

לבין חיקוי של פלקס, מסין.. ובגלל שהכל מיוצר בסין היום לא אתפלא אם הן יוצאות מאותו פס https://www.aliexpress.com/item/Forced-rotation-Dual-Action-polisher-with-6-backing-pas-FLEX-3401-VRG-type/32755536081.html

יוצא 710 אחרי מיסים.

הבעיה שאינך יכול לדעת איך זה באמת יעבוד, גם אם טוב, מה מבטא החיקוי, חיצוניות גרידא? או התכונות המקוריות,מנגנון התחלה רכה, מנגנון הגנה מפני עומס יתר, מנגנון ניטור טמפרטורה, מנגנון השומר על סל"ד קבוע לא משנה כמה התנגדות מופעלת, וכו'

לכן בסך הכולל עדיף כבר להוסיף עוד קצת ולקחת das6 אם גם תוכל להשיג את זה במארז עם פדים וחומרים, אשמח לדעת אם יש מישהו שרכש את החיקוי הנ"ל

אתה בטוח שבפרו פלאס יש כל כך הרבה חיישנים?

לדעתי מדובר בפולישר ממותג וטו לא.

צריך לזכור שהמחיר הוא באזור ה115 לישט, שהם כ600 שקלים, המשלוח היקר בטירוף הופך את העסקה ליקרה ונותן הרגשת פרימיום מזוייפת.

אותי מעניין האם יש הבדל בין דגם ה das6 pro לבין הפולישר מאמזון שירון פרסם.

הסיבה שכל הפולישרים האורביטלים שנמכרים בשווקים בחול, הם בעצם אותו המוצר בעיצוב/מיתוג שונה.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את הודעתי בשנית זה מה שרציתי להוכיח :hihi:

שאת כל החיישנים שיש בפלקס (שעליו כיוונתי את דברי) כנראה שלא תמצא אותם בחיקוי שלו מסין, אז החיקוי מתבטא בעיצוב חיצוני ופנימי גרידא, או שאולי לא מחכה לשמוע אחרת

ולגבי הda6 נכון הוא מתייקר בגלל המשלוח, אני ממש לא רואה אותו בתור מוצר "פרימיום" אלא שלמוצר זה יש פידבקים חיוביים על ידי חובבים בחו"ל שרכשו והמליצו עליו בחום בתור פולישר מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד.

אגב yaron תודה על הלינק, נכון שהמחיר קצת יותר זול, היא גם ממש דומה לdas6, המנוע של זאת 600w ושל da6 המנוע 850w והמחיר לא גבוה בהרבה מאמזון, אני אגב חושב ללכת על הפלוס אומרים שהיא טובה יותר החיסרון שאין פלטה של 3 אינץ והמחיר קצת יותר גבוה, לכן אני מתלבט ובודק כעת גם פולישרים סיניים אבל רק בודק כן ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שלום לכולם :)

עד היום הייתי שוטף את הרכב שלי בשיטת 2 הדליים בעזרת הקיט הזה

ובזמן האחרון אחרי שראיתי המון מדריכים (פה וביוטיוב) התחלתי לחשוב לכיון של קניית פולישר DA וציוד נוסף כדי שאוכל להעלות את הרמה של הניקיון שלי (עם הזמן גם הצטרפו לרכב המון "מזכרות" שקצת מעצבנות אותי)

העניין הוא שראיתי שפולישרים נמכרים בכמה מאות שקלים ואני פחות רוצה להשקיע על משהו שאעבוד איתו מעט פעמים בשנה סכום כזה

ראיתי שבaliexpress מוכרים פולישרים DA במחירים נמוכים בהרבה וסך הכל חוות הדעת טובות (ראיתי שגם משתמש בפורום משתמש בפולישר סיני)

לאותו משתמש פורום יש פולישר כזה שאני רואה שזכה לחוות דעת טובות בנוסף ראיתי המלצות גם על המוצר הזה

מישהו מכיר את המוצרים האלה ויכול לתת המלצות או המלצות בכללי לפולישרים טובים וזולים?

2) קניתי גרניק של בוש (bosch aquatak 100) ועד היום הייתי משתמש בשמפו של מגווירס, הוא יהיה טוב גם לגרניק או שעדיף להשתמש בשמפו אחר?

תודה!

.Being second is to be the first of the ones who lose

(21.03.1960-1.5.1994) Ayrton Senna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...