Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Volvo S60 2014 ,סיכום קנייה ורשמים לאחר חצי שנה ו 6 אלף ק''מ.

Emanuel5
שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסיעה נוקשה? מנוע מחוספס?

ה-s60 בגרסת הביזנס והקינטיק היא בין הרכבים היותר נוחים בקבוצה. המנוע מעולה עם ביצועים מצוינים. לא יודע איך הגעת למסקנות האלה. האם יכול להיות שהיה לך את הדגם עם מנוע הפורד ותיבת ההילוכים כפולת המצמדים?

הגרסה שהיתה לי 2014 עם מגיר 8 הילוכים והמנוע T5 החדש.

אגב, V40 עם מנוע T4 וגיר 6 הילוכים היתה טובה יותר בתחום הזה, אבל עדיין לא ברמה המצופה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביליתי עם ה-S60T5 RD כיומיים, היה בין הפיינליסטים כשרציתי להחליף רכב לפני שנתיים וחצי.

ספורטיבי הוא לא, אבל בהחלט חזק ומפנק. המנוע ותיבת ההילוכים פשוט פנינה, המושבים הם אולי המושבים הכי נוחים שיצא לי לחוות עד כה. גם אני אהבתי את מערכת המולטימדיה והממשק, פחות אהבתי את המרווח מאחור. גם העיצוב כבר מיושן, מבפנים ומבחוץ, אבל זה כבר עניין של טעם.

אחלה בחירה, בעיקר במחירים שהוא נסחר.

תתחדש ותהנה!

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...