Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה מתכהה

Shitu
שימו לב! השרשור הזה בן 1674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרך אגב בארה"ב כשנהגתי הרגשתי שכולים נוסעים עם אור גבוה בלילה, כניראה שהרבה רכבים שם עם תאורת led או קסנון והרגשתי שהמראה האוטומטית ממש פרקטית.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה יכול להיות קשור גם לתקן התאורה האמריקאי לעומת האירופאי

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יבאתי בעצמי מראות צד מתכהות והוספתי אותן למערכת קיימת של מראה מתכהה מרכזית, הנה הפרטים.

מערכת החיישנים שמחליטה מתי להכהות את המראות נמצאת במראה המרכזית, ואת זה קיבלתי כתוספת מקורית ברכב.

ברכב הזה (Audi A3 2011) התשתית החשמלית להעביר את הפיקוד מהחיישן המרכזי למראות שבדלתות לא הייתה קיימת והמתקין העביר חוטי חשמל מהמראה המרכזית דרך התקרה של הרכב אל קורות A ומשם לדלתות דרך הגומיות השחורות בהן עוברת צמת החוטים.

אם המראה המתכהה המרכזית לא הייתה קיימת ברכב מלכתחילה, התקנה שלה הייתה כנראה דורשת הוספה של צמה מהמראה המרכזית למחשב הגוף (BCM) שנמצא מתחת להגה.

קראתי את הפוסט, היה מעניין. תודה

הרעיון שלי היה ליבא אישית את המראה ולהתקין במוסך מורשה .

וכן.. אני יודע שהעלויות יהיו בהתאם.

אין לי כוונה להחליף את הרכב בעוד 3 שנים אלא בעוד כ 5-7 שנים.

אולי תוספת העלות תתקזז מול מספר השנים שאחזיק את הרכב.

אני מניח שכדי להמתין שאקבל את הרכב כדי לדעת האם יש הכנה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי מוסכים מורשים לא מתעסקים בהתקנת חלקים, והם גם לא מספיק עדינים כדי לבצע את זה כמו שצריך.

למזלך יש היום בארץ כמה סדנאות שיכולות לבצע לך את זה ברמה גבוהה יותר ממוסך, והם גם ידעו להזמין לך את החלקים המדויקים שצריך.

אם תרצה המלצות פנה אלי בפרטי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי מוסכים מורשים לא מתעסקים בהתקנת חלקים, והם גם לא מספיק עדינים כדי לבצע את זה כמו שצריך.

למזלך יש היום בארץ כמה סדנאות שיכולות לבצע לך את זה ברמה גבוהה יותר ממוסך, והם גם ידעו להזמין לך את החלקים המדויקים שצריך.

אם תרצה המלצות פנה אלי בפרטי.

תודה.. אקבל את הרכב רק בסוף שנה או בינואר.

נדבר אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש כאלה שמתלבשות במקום המראה הקיימת ולא עליה (מחליפה את המראה ולא כמו פנורמית)

יש לזה גם היגיון בפן הבטיחותי שבמקרה של בלימה חזקה מדי המראה לא תעוף ברחבי הרכב

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לדבריו של shugiflex, גם אני מתעסק עם התקנות לרכבי אאודי ופולקסווגן. זו נישה ספציפית משום שניתן לקודד את מחשב הרכב ולבצע אדאפטציה לחלק בצורה מקורית. לא שמעתי על דבר כזה שבוצע לרכב יפני/קוריאני, אבל שווה לך לקרוא באינטרנט, אולי יש מישהו שעשה זאת והצליח.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותן את שני השנקל שלי..

ביצעתי התקנה לבד לאאוטלנדר 2015

הזמנתי מראה מאליאקספרס, חיברתי את ה + לפיוז של פתיחת ה SWICH, ואת ה - לבורג הארקה.

הכל עבר בצורה מסודרת מעל לריפוד הגג ומאחורי קורות A, (כמו התקנה של מצלמת רכב)

המראה עצמה מגיעה עם מתאם מוביל שמסתיר מאחוריו את הכבל עד לריפוד הגג.

עבד מצויין עד שהרכב נמכר - 3 שנים.

מצרף כמה תמונות של ההתקנה מאז (מסתבר שנשמרו בענן :-D )

20150804_112454.jpg20150804_112503.jpg20150804_112520.jpg20150804_112532.jpg20150804_112542.jpg20150804_190029.jpg20150804_190039.jpg

עריכה אחרונה על ידי ceyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהג בקורולה אמריקאית שכורה מודל 2020 רמת גימור SE עם 4000 מייל על השעון. תאורת לד מלאה. חישוקי סגסוגת 18 אינטש עם צמיגים בחתך 40. בלם חניה חשמלי, אוטו הולד. בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית ותיקון סטייה מנתיב. מולטימדיה, מצלמת רוורס מקורית, וקרוב לוודאי עוד צעצועים שטרם למדתי לתפעל. מראה פריזמטית "ידנית" רגילה...

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהג בקורולה אמריקאית שכורה מודל 2020 רמת גימור SE עם 4000 מייל על השעון. תאורת לד מלאה. חישוקי סגסוגת 18 אינטש עם צמיגים בחתך 40. בלם חניה חשמלי, אוטו הולד. בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית ותיקון סטייה מנתיב. מולטימדיה, מצלמת רוורס מקורית, וקרוב לוודאי עוד צעצועים שטרם למדתי לתפעל. מראה פריזמטית "ידנית" רגילה...

נו, כי זה קורולה.

יש לי מראה מתכהה וגם מראות צד. ולא רק, אלא נשלט גם לפי פרופיל הנהג (אשתי לא אוהבת אז עבורה ביטלתי)

(איך זה עוזר לפותח שרשור?)

לגבי אור גבוה, גם אותי הדריכו בלילה לעבור למצב כזה, רכב אוטומטית מוריד לאור קרוב כשמזהה רכב ממול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ, קורולה הדור הקודם אחרי מתיחת פנים מגיעה עם מראה מתכהה אוט' כבר ברמת אבזור הכי פשוטה ביחד עם כמה מערכות בטיחות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, כי זה קורולה.

יש לי מראה מתכהה וגם מראות צד. ולא רק, אלא נשלט גם לפי פרופיל הנהג (אשתי לא אוהבת אז עבורה ביטלתי)

(איך זה עוזר לפותח שרשור?)

לגבי אור גבוה, גם אותי הדריכו בלילה לעבור למצב כזה, רכב אוטומטית מוריד לאור קרוב כשמזהה רכב ממול

אכן רכבים מודרנים אכן מורידים אוטומטית לאור דרך..

אבל לצערי הכוונה היתה למצבים למשל כאשר אתה בפקק.. מיליון רכבים לפניך , צריך לבלום כל 5 שניות , ומישהו תוקע לך היבהובים שתואיל לפנות לו את הדרך... ואז אתה מסתנוור ולא רואה שהרכב לפניך בלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש כאלה שמתלבשות במקום המראה הקיימת ולא עליה (מחליפה את המראה ולא כמו פנורמית)

יש לזה גם היגיון בפן הבטיחותי שבמקרה של בלימה חזקה מדי המראה לא תעוף ברחבי הרכב

מכיוון שאני רוכש רכב חדש , אני חושב שהתקנות כאלה יפגעו באחריות היצרן.

זו הסיבה ששקלתי מראה מתכהה שמתלבשת על המקורי.

השאלה האם המראות האלה אמינות ? יש למישהו מראה כזו ויכול לשתף אותנו במסקנות שלו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותן את שני השנקל שלי..

ביצעתי התקנה לבד לאאוטלנדר 2015

הזמנתי מראה מאליאקספרס, חיברתי את ה + לפיוז של פתיחת ה SWICH, ואת ה - לבורג הארקה.

הכל עבר בצורה מסודרת מעל לריפוד הגג ומאחורי קורות A, (כמו התקנה של מצלמת רכב)

המראה עצמה מגיעה עם מתאם מוביל שמסתיר מאחוריו את הכבל עד לריפוד הגג.

עבד מצויין עד שהרכב נמכר - 3 שנים.

מצרף כמה תמונות של ההתקנה מאז (מסתבר שנשמרו בענן :-D )

[ATTACH=CONFIG]522969[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522970[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522971[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522972[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522973[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522974[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522975[/ATTACH]

נראה כמו פתרון טוב.

השאלה האם זה לא פוגע באחריות יצרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...