Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההייט נגד האלפות

elmatan21
שימו לב! השרשור הזה בן 1730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מקום שאני מסתובב,פורומים,יוטיוב, אנשים שאני מכיר , לכולם יש רק דברים רעים בנוגע לאלפא רומאו

אין בבעלותי אלפא(עדיין) אבל בתור בחור שמאוד מתחבר לעיצוב ולאופי הספורטיבי אני באמת מנסה להבין למה

אומרים שהן בתחתית קטגוריית היוקרה רציתי לדעת למה, בעבר הבנתי שהן היו בעיתיות ורואות מוסך הרבה ולא שוות טת הכסף מבחינת טיפולים ומבחינת תמורה של ביצועים.

זה נכון גם היום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

זלזול תמיד יהיה כלפי קהל של אוהדים/פנאטים/פאנבויז. אפילו לא משנה אם המוצר טוב או לא טוב.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני יש משהו יומרני,מתנשא בלהשתייך למותג שמכריז על עצמו כ"אלפא" באותה מידה BMW - תחשוב שהיו קוראים לעצמם "ארי" - סתם דוגמא.

אני חושב שכבר שם זה מייצר סוג של אנטי

בפועל זה מותג מהמם שמדבר אל הלב ב99 אחוז מהמוצרים שהם משחררים לשוק - אני באופן אישי חולה על המותג ומפרגן למי שרוכש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. לא יודע מה יש לאנשים נגד המותג.

נכון, בתור היד הראשונה באמת שהם לא מציעות הרבה מעבר לעיצוב אם משווים למתחרות ישירות בקטגוריה.

היצרן לא מציע חידושים או דגמים חדשים, ככה זה שהמותג הוא רק חלק קטן משאר העסקים של בעל הבית והוא מסתכל על כך בהיבט כלכלי גרידא.

למשל אם משווים ג'ולייטה תלתן מול גולף GTI אז הקלאסיקה, היסטוריה, איכות חומרים, שוק שיפורים, קהילה, שמירת ערך ויש עוד הרבה לטובת הגולף.

אבל בתור יד שניה?

אפשר לרכוש ג'ולייטה 2015/2016 מול גולף 2010/2011 באותו תקציב בעוד עליה תשלם במקסימום מחירון ובגולף תשלם 20-30 א"ש מעל המחירון.

האמינות טובה מבעבר, הביצועים, צליל ועיצוב (לדעתי) עדיפים מהגולף.

מחירי הטיפולים סבירים גם כן והסחירות לא רעה. כך ששוב, לא מוצא הגיון או סיבה טובה מדוע לשנוא את המותג.

מצד שני, בדיוק מהסיבה הזאת ניתן למצוא יופי של אקזמפלרים במחירים הגיוניים אם רק שמים את הדעות הקדומות בצד ופה נכנס היתרון של של אותה הסלידה מהמותג.

אישית -בחרתי בג'ולייטה.

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני יש משהו יומרני,מתנשא בלהשתייך למותג שמכריז על עצמו כ"אלפא" באותה מידה BMW - תחשוב שהיו קוראים לעצמם "ארי" - סתם דוגמא.

למי שלא מכיר את ההומור הסובייטי של לנוספורס, האיות הוא Alfa, לא Alpha.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי בשום תופעת הייטרים, והיו לי שלוש ג'ולייטות...

מזכיר לי בדיחה, על שני יהודים חזרו מברלין. אומר האחד לשני - "בכל מקום שהסתובבתי, ראיתי רק בתי-ז!נ!ת". עונה לו השני, "מוזר, בכל מקום שהסתובבתי ראיתי רק בתי כנסת". כנראה משנה היכן אתה מסתובב ומה אתה מחפש :-)

אגב, בשל שחיטת הערך על ידי לוי יצחק, הסחירות של הרכבים (לפחות מבחינתי) היתה פנטסטית.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוך הקהילה המוטורית לא ראיתי שיש לאלפא ממש הייטרים, להפך, יש לאלפא קהל מעריצים לא קטן.

אבל אם אתה מדבר על עם ישראל באופן כללי אז כן, כל מה שאיטלקי וצרפתי נחשב רע ואסור לגעת בזה עם מקל "כי ככה המוסכניק אמר" או איזה חבר ש"מבין".

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה, אפשר למצוא שפע של בעיות גם אצל ב.מ.וו, מרצדס ואאודי. הבעיה הכי גדולה של אלפא זה שהיא פשוט לא מחדשת ומתומחרת, בארץ לפחות, בצורה מוגזמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נשים בצד לרגע רגשות למיניהן כגון אוהב/שונא -

האמינות הגרועה בעבר לא הייתה סטיגמה, אלא אמת.

פשוט מכוניות מתפרקות עם שלל בעיות וכשלים תכנוניים.

היום מדובר במכוניות אחרות לגמרי, האמינות השתפרה כי האמינות השתפרה בצורה רוחבית בכל התעשייה,

אבל היא עדיין לא בשורה הראשונה. תוסיף לזה איכות הרכבה בינונית (פלסטיקים רועשים וכיו״ב) + מחיר גבוה יחסית, וקיבלת מה שקיבלת.

בנוגע לעיצוב - לא מתחבר לג׳ולייטה, אבל הג׳וליה מ-ה-מ-מ-ת, אני לגמרי מבין מי שמוכן לשלם יותר רק עבור העיצוב (נניח).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...