Jump to content

מיכאל רדמיני

 • הודעות

  130
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של מיכאל רדמיני

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

11

מוניטין

 1. קיה סיד סטישן 2019 הכי לא מנקר עיניים שיש
 2. יש פתרון יותר זול בלובינסקי... mg חשמלית במחיר הזה יש גם קוגה חשמלית שנראית עמו אמבטיה 😓
 3. לא בדיוק הסקאלה הרגילה יש לה מנוע 1.0.ולספורט יש מנוע 1.5... אגב ציפיות בהתאם למחיר חוקי לגמרי... אתן דוגמא נהגתי על XT6 לא מזמן , בקרת הסטיה מנתיב שלו מזגזת על הכביש כמו שיכור, ולרכב אין אוטו הולד, שלא נדבר על מסך מולטימדיה קטן ובסיסי... מצד שני כמה ימים קודם נהגתי על סורנטו בסיסית שהייתה מהנה פי אלף מהקאדילק. בבטיחות, במסך המולטימדיה ובאיבזור לא רע בכלל אז נכון מדובר במנוע דיזל ובקאדילק יש v6 וזה רכב עממי וזה יוקרתי כאילו וכן יש פער של 150 אלף בין הרכבים? ודווקא בגלל זה...הציפייה גדולה יותר. לרכב שכזה שלא יפול בדברים כאלו קטנים. אז כן, לנהוג ב 208 ולקבל עיברית מלאה ואחכ לעלות ל508 ולראות שלא טרחו לשים גירסא בעברית זה מאד מאכזב. זה רכב יקר, רכב הדגל של פיזו, ולא אמור להיות לו נפילה כזו. וזו רק דוגמא לסיבה שממש לא התלהבתי מה508. היו עוד, אבל אני כבר לא זוכר, עברו כמעט שנתיים
 4. אתה יכול לנסות....😆 אתה לא באמת מכיר אותי, את הניסיון שלי בעולם רכב ואת הידע שלי. עכשיו ברצינות אני מקווה שאתה מדבר על הסקאלה ספורט. זה שיש לה פחות כוחות סוס, לא רלוונטי. (למשאית לצורך העניין יש יותר כוח סוס...) ולא השוואתי לרגע בין שניהם, ברור שאם יש צורך, אז הסופרב היא הראויה להשוואה. ולא כתבתי שהיא יותר זריזה, אין לי את הנתונים תחת ידי אבל די ברור לי שבמאוץ ל100 ה508 תנצח כתבתי שהסקאלה ( בגרסת הספורט) מרגישה הרבה יותר זריזה, וב508 אין תחושת כח גם במצב ספורט וזה בסדר אם הרגשת הפוך, זו התחושה שאני קיבלתי ברור גם שהמחיר המופרז של ה508 כחדשה משפיע.. במחיר כזה אתה מצפה להרבה יותר ובאמת יכול להיות שבתור יד שניה זו אחלה רכישה, בטח בצבע האדום של ה gt זה הרכב היפה ביותר בקטגוריה!.
 5. פחות רלוונטי, אני נוהג על הרבה רכבים בדרך כלל אני יכול להגיד לך. שכמה ימים אחרי ה 508 נסעתי בסקאלה ספורט והיא הרגישה הרבה יותר נמרצת...
 6. ה508 עם 225 כ"ס לא הרגיש לי מספיק חזק, ההרגשה הייתה של נתונים על הנייר שלא מורגשים בפועל בכלל הרכב די מאכזב ביחס לצפיות לרכב במחיר כזה.
 7. הלוואי ואני טועה התייחסות שלי היא לפי המפורט בקטלוג היבואן שם כתוב שיש רק מעל 600 ליטר בקודם היה כתוב מעל 900 ליטר כך גם אמר לי הנציג באולם התצוגה ברחוב המסגר, (הקטע שהוא לא היה בטוח. אז הוא נכנס לעשות השוואה באתר של i car) והלוואי שזו שיטת מדידה אחרת ואין שינוי. בפועל.
 8. אמנם זה נתון למכורים... ואפילו באולם התצוגה לא ידעו לענות לי על זה ובכל זאת אני מציין שתא המטען הרזה בכמה מאות ליטר מהדגם הקודם. וזה אולי הנקודה היחידה שהשתנתה במעבר בין מיניוואן קלאסי לקרניבל כפי שהוא כיום. בכל שאר הדברים הוא רק השתבח.
 9. הי עדיין בודק עבור מקום העבודה רכב יד שניה. מתקשים לקבל החלטה... נקווה שנוכל להיעזר כאן די סגורים על הכיוון מבחינת הצרכים פיקאסו c4 דיזל מנוע 2000 בציר 2017 כמה שאלות. 1.בהנחה שטופל במוסך מורשה האם אכן הדגם הספציפי הנל אמין מספיק ויכול לשמש אותנו חמש שנים לפחות? או שידוע על בעיות ספציפיות לדגם. 2. האם זה נכון שאם ירצו, יהיה ממש קשה למכור את הרכב? 3. שאלה הכי חשובה: כמה לשלם על הרכב? מחירון, מעל המחירון, הרבה מתחת למחירון? מה מחיר הוגן לרכב כזה?
 10. איזה מנוע בחנת? את הדיזל או הבנזין? לפי צריכת הדלק אני מנחש שזה הדיזל
 11. אכן רעה חולה של התעשיה וממזמן לא שייכת רק ל"צרפתיות".... ואם psa סימלו את המעבר ל"הכל דרך המסך" ב2014 אולי אפשר להתנחם שהם בכיוון ההפוך? אם הבחנתי נכון, בc4 החדשה מתגי המיזוג יצאו מהמסך סוף סף הלוואי.
 12. שלום מבקש לברר למקום העבודה שלי. מתלבטים על שני רכבי פיקאסו / ספייסטורר יד שנייה לאחד מנוע 1600 דיזל, לשני 2000 דיזל לרכב יוצמד וו גרירה בשביל לגרור עגלה מידי פעם שאלות: 1.איזה מנוע אמין יותר ויחזיק לאורך שנים 2. בהנחה שהרכב יצטרך לסחוב עגלה מידי פעם הוא עלול להתאמץ יותר, איזה מנוע מתאים יותר ויישחק פחות לאורך הזמן בגלל הנגרר. המוסך שלנו מתעקש על מנוע ה2000, האם הוא צודק?
 13. יותר מרווח מאאוטלנדר פחות מרווח מקרניבל צריך גם לבדוק פתחי מיזוג בשורה השלישית
 14. מבחן מעולה ברשותך חסר התייחסות לרעש מהגיר הרציף הבלתי נסבל ואאל"ט אין איורור למושבים. וגם ההשוואה הי לא ללנד-קרוזר אלא לאוולטיס או טרוורס או פאלסייד ההילינדר זול מהם וחסכוני מהם. אבל הוא חסר חיים ובקיצור אפור כמו המושבים של רכב המבחן, חסר לו את שמחת החיים של המתחרים...
×
×
 • תוכן חדש...