Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

208 HDI

ik3
שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר תקופה מחפש שמחפש סופר מיני ידנית, בגדול עיקר החיפוש התקמד ב208 1.2 שנותנת הכי הרבה value for money עד כמה שמצאתי נכון לעכשיו.

היום עלה בראשי הרעיון הפרוע הבא 208HDI לא חשבתי עד עכשיו בכלל בכיוון של רכב דיזל כי אני לא נוסע המון (בעיקר נסיעות מהבית לעבודה ופעמים בשבוע נסיעה מרכז- צפון וחזרה מאמין שזה איזור ה14-15K בשנה)

למה בכל זאת חשבתי בכיוון הזה

א. הפעם הראשונה שראיתי 208 למכירה בצבע שאני רוצה.

ב. 100 כ"ס- נראלי שהרכב לא יהיה עגלה כמו ששלי כרגע(מאזדה 3), וזה בכלל בלי להתייחס ל(torque)

ג. חסכון- כרגע נושא נורא כאוב כי המאזדה שלי חזירת דלק, וכאן מדובר על צריכה של 1ל25(דיי מדהים)

שאלות למומחים-

האם זה הגיוני לקנות רכב דיזל לנסועה לא מאוד גבוהה בשנה?

אשמח לשמוע מבעלי רכבים עם אותו המנוע(1600 דיזל של PSA) על אמינות המנוע, לא מצאתי כלכך בעיות עם המנוע הנל עד עכשיו מחיפוש באינטרנט.

עד עכשיו נהגתי על בנזין, רציתי לדעת עד כמה שונה התחזוקה בין רכב בנזין לדיזל?

מה ההבדלים בין האבזור בין ה208 1.2 ACTIVE לHDI? (בינתיים מה שמצאתי זה הגה וידית הילכים מצופים בעור)

האם דעתכם זה רעיון טוב לקחת את ה208HDI על פני ה208 הרגילה?- מבחינת מחיר מדובר על בערך

פי 2 על הדיזל(+-65 בדיזל - 30 וקצת בבנזין) ושנתון מתקדם בשנתיים(16בדיזל, 14 בבנזין)

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי 208 דיזל כשנה וחצי.

רכב חזק, חסכוני וללא בעיות כלשהן (בתקופה המשותפת שלנו).

האבזור הנוסף בגירסה הנ״ל הוא כמו שציינת, הגה עור וידית עור. ג׳אנטים שונים.

נהנתי מאוד מהרכב אך החלפתי אותו מכיוון שהיה לי קושי פיזי עם רכב נמוך.

ירידת הערך הייתה לא נעימה כמו בעיטה לביצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אפשר לרכוש דיזל גם אם אתה לא נוסע המון, אתה עדיין תהנה זמינות כוח מעולה לעומת מנוע ה1.2 האוטמוספרי וצריכת דלק מעולה, בנוסף הדגם הזה מאובזר לעומת רמת איבזור הבסיסית של ה208 אקסס.

מבחינת תחזוקה אין שוני מיוחד למעט תוסף הזה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?648588-%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%94-%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%94-%D7%91%D7%A4%D7%99%D7%92-%D7%95-208-%D7%9C%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D

ההבדל במחירים שהצגת גדול מאוד, ודיזל שיהיה חיסכוני יותר לא יחזיר לך את ההשקעה עקב נסועה נמוכה, מה שכן תקבל רכב חזק יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...