Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידני סביבות 20K- פאביה,איביזה,208,I20

BBon
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקום לפתוח שרשור חדש.

מישהו יכול לשפוך מעט אור על היתרונות או חסרונות בין סקודה פאביה 1.4 ידנית 2011-2

לבין 1.2 ידנית רגילה או ספורט טורבו. (מלבד בכוח עדיף, בעיות  בטיפולים, אולי יותר  בעיות עתידות, תחזוקה יותר ירקה וכד')

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לספורט מתלים קשיחים יותר, אבל ה1.2 משמעותית חזקה יותר.

חבר מחזיק לא מעט שנים פאביה 1.4, אמינות טובה מאוד ואחזקה ממוצעת.

ה1.2 ידנית גם די אמינה, עיקר הבעיות היו בגיר האוטומטי.

חבר שהחזיק איביזה 1.2 אשר בעלת מנוע דומה לפאביה דיווח על עלות טיפולים גם ממוצעת.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשובה לי אמינות כי אני אתחזק גם את הרכב הזה, ככה שזה משמעותי מבחינה כלכלית. (בטח בתקופה הזו)

כמובן שמדובר על גיר ידני, לא נכנס להרפתקה של dsg. (מעדיף שקט נפשי, אחרת  הייתי רוכש גולף עבורי מזמן)

1.2 הרגילה מספיק חזקה? כי את הטורבו יהיה קשה למצוא. (גם מבקשים מעל המחירון  לרכבים שמורים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פאביה עם מנוע 1.2 אטמוספרי.

יש רק 1.4/1.6 ו1.2 טורבו.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לתת חוות דעת על i20 208 ואיביזה ידניות.
שלושתם עברו לי בידיים , אחת במשפחה, שניים שלי.
ה208 הרגישה הכי צפופה, תנוחת ישיבה לא נוחה כמה שמנסים לשחק בשביל לראות את לוח השעונים.
האיביזה הייתה הכי מומלצת מבינהם לטעמי, פשוטה ,אמיננ, קצת פחות חסכונית מה2 האחרות וכנראה גם הכי פחות חסכונית.
הi20 אחלה רכב, בסיסי למדי, מנקודה א לב, לא בייתי קונה אותה למשפחה.

רוצה להוסיף לך להשוואה את הפונטו איבו ( במקרה יש גם אחת מפורסמת בלוח, אין לי קשר למוכר) אבל מבחינת נוחות לא נופלת מהמתחרות למעלה, חסכונית כמוהן אם לא יותר זולה יותר לקניה.
ומניסיון מפגינה אמינות מצוינת, אפילו טובה מה208 לטעמי

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208 גם עלתה בתור אופציה כי אפשר לרכוש אחת יותר מתקדמת (מחירים נמוכים יחסית) אני מעדיף קיה פורטה (מחפש אמינות/שקט)

אבל זאת לא החלטה שלי, אני רק מממן. הכי עדיף לראות  את הרכבים ביחד פיזית,  ואז להחליט. (כולל לעשות נסיעת מבחן)

לגבי סקודה 1.4, יש לה מספיק כוח לנסיעות לירושלים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי 3 שנים על פאביה ידנית שנת 2012, ממליץ בחום.

לא יודע להשוות לאחרים אבל היא מאוד אמינה, רק טיפולי 10000 ונוסעת מצוין :)

עריכה אחרונה על ידי ofek300
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...