Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור מסריח - חבר פלצן. לא מצחיק!

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 2026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות שלחבר שלכם יש בעיה יותר עמוקה מעודף מתאן וגופרית במערכת העיכול.

נשמע שהבחור פ33ה כימית איראנית...

למה בכלל הכנסת את נושא הכימה לאשכול ? ריח מסריח זה רע ולא משנה ההרכב הכימי שגורם לפלוצים המסריחים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקו בדיוק סיימנו לימוד של הושענא רבה ולא ידעתי מזור למצוקתי זו

הלימוד הבא: שו״ע או״ח ע״ט ס״ט ודברי המ״ב שם.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מפליץ ללא הפסקה- אולי תוכלו לבצע ניסוי קטן: האם הדלקת הפלוצים מבטלת את הריח?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רוצים שבמקום פלצן יהיה מישהו שהוא כמו דרקון, אבל מהצד השני? נראה לי יותר גרוע.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחממות גלובלית זה פייק ניוז

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה. לפני איזה חצי שעה התפזרנו מישבתנו לרגל צאת החג. דיברנו על ליבו והוא בחר להיעלב ולהיפגע. ניסינו להסביר לו שזה לא נעים (לאיש אין טאקט אפילו מול אשתי/נשים של חברים וזה דוחה אותן). הוא קם בהפגנתיות והלך, קצת העיב על הישיבה אבל ניחא.

דיברנו אחרי שהוא הלך ודי לא מפריע לנו להוא החליט להיפגע - הבחור סוג של למל"מ ולא יחסר לדעתי, אהיה עצוב אם אתבדה. בינתיים מד סכנת הפיצוץ מעודף גז מתאן עדיין נמצא על 0.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה הוא צריך אתכם? עם כישרון כמו שלו, הוא יחבור לאנשים כמו יצחק תשובה ויגיע רחוק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הוא צריך אתכם? עם כישרון כמו שלו, הוא יחבור לאנשים כמו יצחק תשובה ויגיע רחוק.
או לפחות יגיע להיות עובד מצטיין באסדת קידוח גז.

שם בטוח לא יהיה אכפת לאף אחד מההפלצות שלו. או, אם יפטרו אותו משם בגלל זה, יהיה מצחיק.

או שיהיה סוכן מכירות של חברת גז. אני מדמיין מישהו כזה בא לאנשים הביתה אחרי ארוחת חמין, משחרר ענן שיספיק כדי לבשל עוד ארוחה כזאת, ואומר "רוצים עוד? תשאלו אותי איך".

או מופיע בפרסומת בטלוויזיה שבה הוא משחרר גז במשך דקה שלמה, ואז מופיע הלוגו של פזגז, וסלוגן "העוצמה של הגז שלנו אצלך בבית". בסך הכל מתאים לרמה של הטלוויזיה בארץ.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעו לרייקיאויק. שם ריח ההידרוסולפיד עולה מכל מקלחת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...