Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור מסריח - חבר פלצן. לא מצחיק!

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 2033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן כולם

יש לי חבר שברוך ה' איך נאמר? ישבנו מפיק ענני ניחוח לא ערבים במיוחד לאף העדין שלנו. ניסינו את כל הדרכים לומר לו שלא מתאים הכמות והאיכות והוא לא מבין. פשוט מתעלם ממה שאנחנו אומרים לו.

לפני שאנחנו זורקים אותו תנו לי עצות לביצוע כי הדבר האחרון שאנחנו רוצים זה לפגוע בו. הסיפור אכן מסריח. פעם צחקנו וזה כנאה נתן לו גושפנקא להמשיך והיום אין לנו איך להתמודד. הוא חושב שזה עדיין מצחיק!

ריססנו דאודורנטים/מבשמי שירותים והוא עדיין ממשיך.

הצילו!!!

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא לומד, אז להתחיל לנתק איתו קשר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתוק מגע. על מה יש לדבר?

מגיעים מתישהו לגיל שמבינים שמי שלא עושה לכם טוב - אין סיבה להיות בחברתו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי באוניברסיטה למד עמי בחור טוב, באמת, שהיה נחמד והגון. הפכנו להיות חברים.

יום אחד הוא הזמין אותי לדירה שלו, להכיר את אשתו (ואת הכלבה)

עודנו עולים במדרגות, והוא לפני, הוא שחרר נפיחה הגונה. לפני שהספקתי להתפלא הוא התנצל ואמר כי אכל ארוחת צהריים כבדה.

נכנסנו לדירה, הכרתי את אשתו ואת הכלבה, באמת שתיהן נחמדות, ואז, בהיות כולנו בסלון, הוא משחרר עוד נפיחה הגונה, וצוחק בחצי מבוכה. הביקור מלכתחילה היה אמור להיות קצר אבל גם כך הוא היה עמוס בריחות...

לא ידעתי כיצד להתייחס לזה. נשארתי ביחסים טובים עמו. לא סבלתי מאירועים דומים כשהיינו יושבים באוניברסיטה או במזנונים שונים.

יתכן שמדובר בבעיה רפואית, אבל במקביל יש בד"כ פתרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקו בדיוק סיימנו לימוד של הושענא רבה ולא ידעתי מזור למצוקתי זו. חשבנו על בעיה בריאותית, אבל איך לומר לו בצורה יפה שרופא צריך לעשות לו "מוריד מחתונים בבקשה"?

מביך קצת. אנשים מתחילים להתרחק ממנו ולי ולעוד שניים זה ממש לא נעים לעשות לו את זה. :oops:

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זאת דווקא בעיה פסיכולוגית.

יכול להיות שהוא גדל בתור ילד מנודה שסובל מביריונות, ומתישהו בילדות גילה שזה שהוא מפליץ, גורם לשם שינוי לתגובה שונה מבעיטות וקללות, וזה בעצם מה שמגן עליו מאותן בעיטות וקללות, לכן הוא פיתח לעצמו דמות של ליצן, שמפליץ ומצחיק את כולם, כי זה עדיף מלהיות ילד מסכן ומנודה שמתעללים בו.

לכן הוא ראה שזה מצחיק אותכם, וממשיך בשלו, בגלל שהוא מפחד מזה שאם הוא יפסיק להפליץ, אתם תעלו על זה שהוא בעצם ילד מנודה ומסכן בגוף של גבר בן 20-30, ותתחילו גם להציק לו, כמו שהילדים האחרים הציקו לו בבית ספר.

ככה אנשים דיכאוניים נהיים מצחיקים.

אני רציני לגמרי

https://www.learning-mind.com/funniest-people-saddest/

יכול להיות שלחבר שלכם יש בעיה יותר עמוקה מעודף מתאן וגופרית במערכת העיכול.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני היתי עושה:

- אומר לו עוד פעם אחת בחצי רצינות להפסיק כי זה לא נעים לכם.

- אם הוא לא מפסיק , לוקח אותו עם עוד כמה חברים ומדברים איתו בשיא הרצינות ברמה שאתם אומרים לו שאם הוא לא מפסיק אתם מתחילים להתרחק ממנו.

עוד לא נולד החבר שינתק קשר בגלל פלוצים אבל אם הוא מנתק איתכם קשר אחרי שאמרתם לו את זה הוא כנראה לא חבר מספיק טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומכם הייתי מחרים אותו עד שיגיע ליאוש ויצא למסע לבדו במדבר שם יפגוש סוריקטה בשם טימון שתחנך אותו על רזי ה״אקונה מטטה״.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוד בקטנה, באחת הקבוצות בוואצאפיאדה יש אחד שנהנה לשתף אותנו במיטב האלבומים שלו מחדר האסלות בלייב ; לאף אחד אין אומץ לומר לו שזה כבר פתאטי. מקווים מתישהו שהוא פשוט יעזוב מרצונו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתגיד לו שזה לא במקום, או שתצא מהקבוצה. או שהאדמין של הקבוצה יעיף אותו משם.

מילא חבר שלא רוצים לפגוע בו, אבל מישהו ששולח בוואטסאפפ את תוצרי העיכול שלו (מקווה בשבילכם שלא עם תמונות של המוצר המוגמר), ומסתתר מאחורי מסך של סמארטפון? לפח וחסל.

כל פעם שאני חושב שאני דפוק, אני רואה שיש הרבה יותר גרועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...