Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו GT LINE בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה אומר עליך אחד מהשניים: או שאתה מטומטם שחושב שזה באמת רכב ספורטיבי, או שאכפת לך רק מאיך הוא נראה (ובוא, גם במקרה הזה לא מדובר במקבילה לבר רפאלי של עולם הרכב). בשני המקרים, זה קצת עצוב.

את זה אתה קבעת. הפיקנטו מכונית טובה, ולא סתם נמכרת היטב. התוספות ב-GT רק תורמות למראה.

אף אחד לא חושב שהיא ספורטיבית, חוץ ממך שחושב שכולם חושבים כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לפי קיה הוא ספורטיבי, אין לרכב שום קשר לנסיעה ספורטיבית!!!

​מקס

זה מה שאני טוען, לפי קיה הוא ספורטיבי כי הוא בא עם יחידת הנעה אחרת ויכול להיות שגם אחרים חושבים כך (משמעות המילה לפחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אין מנוע טורבו וזה בהחלט לא רכב ספורט אך לפחות שילוב המנוע עם גיר ידני היה הרבה יותר תורם לאווירה העיצובית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת הספורט (3 דלתות) הקודמת היתה נראית באמת אחלה. אם מתעלמים לרגע מהשטות של רכב ספורטיבי, לדעתי היא היתה הכי נאה מבין כל הקטנות. זאת פשוט מכוערת.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הגרסה האנושית לרכב הזה היא הילדים השמנים האלה שלובשים תמיד בגדי ספורט יקרים ונעליים של נייקי אבל לא מסוגלים לרוץ 100 מטר או להרים חפץ כבד יותר מלאפה עם שאוורמה בלי לאבד את ההכרה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

All show no go

רכב משעמם ומיותר.

איזה ממורמרים אתם. אם זה לא 205GTI שעקרו לה את המזגן לצורך הורדת משקל זה לא עובר אצלכם? זה מה שאנשים רוצים שיקנו.

יותם כתב בדיוק את התגובה שרציתי.

רכב משעמם ומיותר? למה? כי הוא לא מדבר אליך? יופי. אז הוא משעמם ומיותר בשבילך.

מת על התגובות האלה. בדיוק כמו התגובות כנגד אופנת הג'יפונים. לכתוב כנגד סגמנט שהוא לא ספורטיבי או מיוחד מראה על הבנה גדולה בתחום הרכב.

מעניין אותי אם בכלל נהגת על הפיקנטו החדשה, כי אני כן נהגתי ודווקא מאוד נהניתי ממנה. כמובן שגם לא ציפיתי ממנה להיות חורכת אספלט שמיישרת עיקולים, אבל לרגע לא התבעסתי לנהוג בה והיא אפילו הצליחה להעלות לי חיוך על הפנים.

משעממת? אולי. מיותרת? ממש ממש לא.

מעניין אותי על מה כבודו נוהג שמבחינתו הפיקנטו משעממת. לפי הסמלון זה פולקסוואגן כלשהיא, שזה בערך הרכב הכי משעמם בכל סגמנט שבו הוא מתחרה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הבנת הנקרא לא מזיקה.

נושא השרשור הוא הפיקנטו gt line, לא פיקנטו באופן כללי, שהיא כמובן לא רעה בכלל לסגמנט (וכתלות במה שאתה מחפש אפילו המובילה שלו).

מכיוון שגם אתה מסכים שהפיקנטו היא לא "חורכת אספלט שמיישרת עיקולים", להדביק לה סממני ספורט בלי שום שינוי מכני עשוי להראות לרבים כאן מעט מיותר, עד כדי תמוה.

אבל זה לא אומר שום דבר על הפיקנטו עצמה כרכב, בעיקר למטרה שלשמה היא נועדה.

וכמובן שגם אפשר לאהוב את הפיקנטו המקושטת החדשה, חלקנו פחות התלהב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסממנים מראש לא אמורים להוות אינדיקציה ליכולות הרכב. זה בסך הכל מהלך שיווקי של היצרן/יבואן על מנת למכור לאותם אלה שלא מעוניינים בשינויים המכאניים אבל רוצים את הקוסמטיקה והאבזור.

מיותר זה בטוח לא, וכמובן שאתה לא חייב להתלהב מזה. גם אני לא מתלהב מזה, אבל אני גם לא יורד עליה כי יש לה את הסממנים ואין לה את היכולוץ

פשוט כי אני מבין את המטרה המקורית של מהלך שכזה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הבנת הנקרא לא מזיקה.

נושא השרשור הוא הפיקנטו gt line, לא פיקנטו באופן כללי, שהיא כמובן לא רעה בכלל לסגמנט (וכתלות במה שאתה מחפש אפילו המובילה שלו).

מכיוון שגם אתה מסכים שהפיקנטו היא לא "חורכת אספלט שמיישרת עיקולים", להדביק לה סממני ספורט בלי שום שינוי מכני עשוי להראות לרבים כאן מעט מיותר, עד כדי תמוה.

אבל זה לא אומר שום דבר על הפיקנטו עצמה כרכב, בעיקר למטרה שלשמה היא נועדה.

וכמובן שגם אפשר לאהוב את הפיקנטו המקושטת החדשה, חלקנו פחות התלהב.

קצת פרופורציה. בסך הכל קוסמטיקה. למה לא לתת לרכב סממני ספורט, אם זה תורם למראה ומביא אנשים לסוכנויות?

זה לא מיותר. זה נעשה כבר הרבה שנים ע"י כל יצרן בערך, ועובדה שזה עובד. רק אתה מתעקש שרכב עם תוספות קוסמטיות שקורצות לספורטיביות, חייבות להיות מגובות גם בשינויים מכאניים כלשהם לטובת ביצועים או התנהגות.

מה עם כל הדגמים שנמכרו אי פעם עם המילה "ספורט" ואין להם שום קשר לספורטיביות?

שייוק שיווק ועוד פעם שיווק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה פשוט די מגוחך, זה הכל. הרכב לא מיותר כי כנראה לא יחסר ממנו על הכביש.

כמו שגם לא חסרים ג'יפונים עם הנעה קדמית ועבירות של רכב רגיל.

כמו שגם לא חסר אנשים עם עודף משקל רציני שהולכים עם טייץ וביקיני.

זה פשוט לא הרכב שמגיע למר ישראלי אלא הרכב שהוא צריך (באנגלית זה נשמע יותר טוב). בגלל זה אנחנו נמשיך לרדת עליו כי מה זה משנה, יקנו אותו בכמויות בין כה וכה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת פרופורציה. בסך הכל קוסמטיקה. למה לא לתת לרכב סממני ספורט, אם זה תורם למראה ומביא אנשים לסוכנויות?

זה לא מיותר. זה נעשה כבר הרבה שנים ע"י כל יצרן בערך, ועובדה שזה עובד. רק אתה מתעקש שרכב עם תוספות קוסמטיות שקורצות לספורטיביות, חייבות להיות מגובות גם בשינויים מכאניים כלשהם לטובת ביצועים או התנהגות.

מה עם כל הדגמים שנמכרו אי פעם עם המילה "ספורט" ואין להם שום קשר לספורטיביות?

שייוק שיווק ועוד פעם שיווק.

ברור שזה עובד, וברור לגמרי למה היצרן עושה את זה.

לי לא ברור למה מישהו קונה את זה, כלומר, הלוגיקה שלי אומרת שקצת פאדיחה להראות ברכב שצועק "ספורטיבי" בלי מינימום של גיבוי למראה, כזה שכל מאזדה 3 תעקוף ברמזור. אבל זה אני.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...