Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכש החדש- Abarth 595 Competizione

shandor
שימו לב! השרשור הזה בן 2673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נסעתי בשנה אחרונה כמעט בכל רכב בקטגוריה, וגם רכבים מקטגוריות אחרות; קופר אס, OPC, קופרע, 208GTI...

האוטו יפה מאוד וגם נוסע היטב, תתחדש.

רק הערה קטנה, ככל הזכור לי, התמחור שלה הוא כזה שההשוואה הנכונה היא לגולף GTI, מגאן קופה, לאון קופרה, 135M וכשאלה נכנסות למשוואה, לא בטוח שזו הייתה הבחירה שלי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו יפה מאוד וגם נוסע היטב, תתחדש.

רק הערה קטנה, ככל הזכור לי, התמחור שלה הוא כזה שההשוואה הנכונה היא לגולף GTI, מגאן קופה, לאון קופרה, 135M וכשאלה נכנסות למשוואה, לא בטוח שזו הייתה הבחירה שלי.

לא רואה איך ה135\140 מתחרה של הקומפיצטיונה ובלי קשר נהגתי גם בלאון קופרה וב125M.

עלויות עקיפות מבחנתי הן פאקטור שפסלו הרבה רכבים כמו שרשמתי על הBRZ (ביטוח יקר) וקופרה ממש לא לטעמי.

באופן כללי היו לי הרבה וואגיות ולא אגע ברכב מהקונצרן הזה. המגאן קופה זה רכב שהייתי אמור ללכת ולבדוק בערב שסגרתי על הקניה, אבל שוב ציינתי האבארט היא לא בחירה הגיונית היא בחירה (קצת קלישאה אבל זה האמת) מהלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע,

היא נראית סוף הדרך.

ממש אהבתי.

זה מצחיק כי תהיתי איך אתה מעלה את הרכב שלך למכירה, כי דרך הפורום היה רושם שאתה מבסוט ממנו מאוד... (:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את העקרב הקודם שלי ברמות קשות, גם הגעתי איתו לרמות שליטה מטורפות, אבל הרגשתי שהגיע הזמן להתקדם.

זה רכב שנכנס ללב, ואיתו גם האנשים שמסביב.

פתחתי קבוצת ווטסאפ בערך חודש אחרי שקניתי היום יש שם 50+ חברים עם מפגשים וטיולים שבועיים הרבה עזרה ואהבה אחד לשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואהבה אחד לשני.

לא מתפלא...

סתם, סתם.

אחלה אוטו, אם היתה ידנית קבריו היא כבר היתה שלי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אם אמרת.. למכירה 595 קמפיטציונה אדום רוסו.

:lol:

עדיין מקטלגים רכב לאישה / גבר (אם ככה כל אישה שאני רואה על ג'יפ צריכה לרדת ממנו מיד)

שיפרו את הנוחות? יש לחבר את הדגם מ 2015 והוא מתלונן על קשיחות יתר (עם קיט אסהאסה) וכאבים בגב לפעמים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילך לכירופרקט, יש לי אחד טוב להמליץ לו...

או בעצם יש אחת קוראים לה מזדה גם תסדר לו את הגב וגם תחסוך לו ג'ובות בכיס..

עריכה אחרונה על ידי shandor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...