Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היה ב-6.11.16 השקה לקיה נירו - למישהו יש פרטים?

stas12
שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 263
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ברור לי למה חושבים שרמת האבזור גבוהה? זוהי רמת אבזור בסיסית - מינוס כמו בכל רכב משפחתי אחר. היתרון היחיד הוא באבזור הבטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע במערכת הניווט בטלפון הנייד שבו מסך בגודל "5 - "5.5.

שצריך להלביש אותו על הדש. לפעמים הזוית לא נוחה, זה רועד, לפעמים נופל, משאיר סימנים, יש לך חוט מדלדל באמצע הדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה חושבים שרמת האבזור גבוהה? זוהי רמת אבזור בסיסית - מינוס כמו בכל רכב משפחתי אחר. היתרון היחיד הוא באבזור הבטיחות.

זאת בדיוק הסיבה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה טוב לדעתי, פרופורציות נאות וגימור פחות מנקר עיניים ומפלצתי מאשר הספורטז׳. באופן אישי, מעדיף את העיצוב הזה. מזכיר קצת את המעבר של פיג׳ו עם ה 3008 דור קודם לדור החדש, רק הפוך...רק שפה אלה שני רכבים שונים. אין לי ספק שימכרו ממנה הרבה, השוק כבר יותר בשל להיברידיות היום מבעבר והמחיר אטרקטיבי יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה במערכת השמע המקורית יתרון, היא תמיד עובדת טוב יותר מהמקומיות.

לגבי רמת האבזור, אני חושב שהיא כן מעל הממוצע, מעבר לאבזור הבטיחותי, איזה משפחתית או ג'יפון ברמת המחירים האלה מגיע עם ריפוד משולב עור, הארדיסק פנימי במערכת, חיישני רוורס מקוריים ובקרת שיוט אדפטיבית?

לי קצת חסר סאנרוף, אבל אני אסכים עם אלה שיגידו שזה לא אבזור שחשוב ל-90% מהלקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחות: 7 כריות אויר, בקרת שיוט אקטיבי (עד לעצירה מלאה ותחילת נסיעה), שמירה על נתיב אקטיבית, מערכת בלימת חרום אוטונומית,

הרכב שומר אותך במרכז הנתיב או מתקן רק כשאתה סוטה?

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת אקלים דו-איזורית (מה שעושה את זה באמת בקרת אקלים), פתחי איוורור מאחור, מושבים משולבי עור זה לא איבזור סטנדרטי. מעבר לזה אפשר למצוא דברים לכאן או לכאן. למשל יש מראות מחוממות מתקפלות, אבל אין תא כפפות מקורר, אבל אין רכב שיש בו הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר פשוט שובר שוק ‚ רק חבל שאין עם מי לדבר שם ‚ לא במרכזי ולא בעיר מגוריי התקשרתי בצהריים אין מענה ‚ בראשי ענתה פקידה אמרה שיחזרו וכמובן שלא חזרו‚ בקיצור הם יודעים מה יש להם ביד ולא ממצמצים ‚ אמא שלי ואחי דיי מתלהבים מהרכב וכמובן מהמחיר ‚ ניראה עם יחזרו כי ‚ כרגע אין נירו בסוכנויות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

niro007 - למה לדבר בשיחה טלפונית,

באפשרותך לתאם קביעת מועד לנסיעת מבחן,

במידה והרכב מצא חן ומתאים לדרישותיך

תוכל לפתוח הזמנה לרכב.

כל הפרטים לגבי מפרט וקטלוג הרכב נמצאים באתר היבואן.

ניתן לצפות במפרט הרכב

כאן

ובקטלוג הרכב כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר פשוט שובר שוק ‚ רק חבל שאין עם מי לדבר שם ‚ לא במרכזי ולא בעיר מגוריי התקשרתי בצהריים אין מענה ‚ בראשי ענתה פקידה אמרה שיחזרו וכמובן שלא חזרו‚ בקיצור הם יודעים מה יש להם ביד ולא ממצמצים ‚ אמא שלי ואחי דיי מתלהבים מהרכב וכמובן מהמחיר ‚ ניראה עם יחזרו כי ‚ כרגע אין נירו בסוכנויות .

מה אתה רוצה לדעת?

יש לך בשרשור הזה הרבה מידע על הרכב. אין עדיין רכבים בתצוגה (עד יום רביעי בסוף היום יהיו) וגם אין עדיין רכבים לנסיעה מבחן.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...