Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היה ב-6.11.16 השקה לקיה נירו - למישהו יש פרטים?

stas12
שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שמפתיע זה שהמון אנשים מתעניינים ולא פוחדים מרכב היברידי, לדעתי זה בגלל הסמל הנכון על החזית של הרכב מבחינת הצרכן הישראלי. כל הכבוד ליבואן על זה.

קיה נכון יותר מטויוטה?

וואלה, זה חדש.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 263
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפריוס והאוריס עדיין עדיפות מבחינת צריכת דלק וביצועים, שלא לדבר על שמירת ערך.

איך הגעת למסקנה הזו? נהגת בשני הרכבים באותו אופן באותו מסלול והשוות את צריכת הדלק? מה גם ההשוואה האמיתית צריכה להיות מול האיוניק. נירו צריך להשוות ל C-HR שיגיע בתחילת שנה הבאה. שנראה כמו גרסה משודרגת של ניסן ג'וק. לא הטעם שלי. אבל מי שחושב שלנירו עיצוב סתמי אולי יאהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטויוטה יש ג׳יפון היברידי בארץ? וואלה, זה חדש.

חדש לך אולי, אבל כן, יש להם ג׳יפון היברדי בארץ.

בלי קשר, כתבת שזה בגלל הסמל הנכון על החזית, וגם אני הסקתי מזה שאתה מדבר על זה שמדובר בקיה בלי קשר לסוג הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לטויוטה גיפון היברידי בארץ: RAV 4. רק שהוא הרבה יותר יקר. בכלל לא ברמת המחירים האלו, אלא משהו כמו 190 אלך ש"ח.

בקרוב גם יגיע ה-CHR ההיברידי של טויוטה ויהיה המתחרה של הנירו גם בטווח המחירים.

הג'יפונים ב-2017 הולכים לקבור עוד יותר את המשפחתיות הקומפקטיות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

הגיע הזמן להחליף את הפריוס 2013 למשהו יותר חדש.

ראיתי בחו"ל את הנירו ודי אהבתי והיום יש השקה שלה בארץ ע"י היבואן.

יש מישהו שעובד אצל היבואן או בעל פרטים נוספים על ההשקה?

אשמח אם מישהו בעל פרטים נוספים יעדכן אודות המחירים, מפרטים וכדומה...

תודה.

גם אני גם אני.

אני כבר די סגור על הקניה של הספורטאז׳ אבל עכשיו הם באים עם הנירו שעולה כמה גרושים יותר, עם אותם מערכות בטיחות מתקדמות, קצת יותר קצר אבל לעומת זאת היברידי.

מה עושים? בלי להציע לי רכבים אחרים אלה משני אלה, מה הייתם הולכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני גם אני.

אני כבר די סגור על הקניה של הספורטאז׳ אבל עכשיו הם באים עם הנירו שעולה כמה גרושים יותר, עם אותם מערכות בטיחות מתקדמות, קצת יותר קצר אבל לעומת זאת היברידי.

עולה כמה גרושים פחות !

לך לסוכנות תבצע נסיעת מבחן ותחליט מה הכי מתאים לך ‚שני הרכבים מציעים עיסקה מעולה וכל אחד אוהב או מחפש משהו אחר ‚ החלטה שלך בלבד .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני גם אני.

לספורטאז' אין בקרת שיוט אדפטיבית. מעבר לזה מה שאמרו לך. ההבדל בתא מטען מספרית לא כזה ענק אגב. 401 בנירו מול 466 בספורטאז'. בדגם הקודם זה היה 560 ליטר, שזה כבר הבדל רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לטויוטה גיפון היברידי בארץ: RAV 4. רק שהוא הרבה יותר יקר. בכלל לא ברמת המחירים האלו, אלא משהו כמו 190 אלך ש"ח.

אז הוא לא מהווה תחרות...

התכוונתי באותה רמת מחיר ובאותו גודל בערך. אולי כשה CHR תגיע לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתפיסת העולם של טויוטה, לתמחר ראש בראש מול מתחרה ישיר מקוריאה זו זילות המותג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...