Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היה ב-6.11.16 השקה לקיה נירו - למישהו יש פרטים?

stas12
שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא. אצלי הדיל הכולל הוא הקובע. גובה/אורך/מיתוג/פוזה מעניינים אותי כשלג דאשתקד.

כן נכון שהמועמדות היו ברובן מהקטגוריה הזו, אבל זה בשל שיקולי מרחב ותא מטען.

ואגב, הנירו גבוה מהבראבו ב...5 ס"מ בסה"כ.

אז אולי לך להמתין ליונדאי המקבילה ולבחון אותה גם לפני שאתה מזמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 263
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

פחות מתלהב מהעיצוב שלה. בכל מקרה מניח שעד רגע ההזמנה (לא מיידי) גם יפורסם מחירה ונהיה חכמים יותר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו - מבחן הדרך.

באגירה שנשכב על הגדר ויצא לפגוש את הנירו מטעם הפורום ציפה לפגוש i-robot מוטורי, אבל בסוף אפילו חיבב את הקרוסאובר ההיברידי.

האם הוא באמת כל כך טוב, או שבגירה קשישא התרכך לנו?

המבחן כאן...

kia-161107-217.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי נסיעת מבחן-אם לסכם ב 2 מילים-הצליח להם .

את המנוע לא שומעים כלל במהירות עד 60 קמ"ש.

תחילת הנסיעה (עם הגיר הרובוטי) חלקה לגמרי .

הישיבה הגבוהה במקצת מישיבה במשפחתית סטנדטית , מאוד נוחה .

אמנם הרכב מעודד נסיעה רגועה אך אם רוצים ,כוח לא חסר ( לי לפחות).

ההגה קל מדי ואין אפשרות להקשיח אותו (כמו בסיד לדוגמא).

מערכת השמע די פשוטה ולא תואמת רכב מודרני - נציג קיה החליט להדגיש את טיבם של הרמקולים ברכב ולא הזכיר את מערכת השמע עצמה.

בלם רגל =מאוד לא נוח , ממוקם גבוה מדי.

התמיכה בצידי הגב לוקה בחסר-עשיתי פרסה בכיכר ,הגב יצא מהמושב ולא הרגשתי שליטה ברכב

זהו החיסרון הבולט מבחינתי .

הבלמים עבדו בצורה מוזרה -הם היו טובים והאוטו עוצר אבל צריך להתרגל אליהם וללחוץ קצת יותר מוקדם .

סה"כ רכב מוצלח , לא נוצץ מדי עם "מקדם פוזה" נמוך, לדעתי זה יתרון די גדול על המתחרים למינהם .

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמקריאת המבחן צריכת הדלק מאכזבת.

הנתון מזכיר יותר נתון של מנועי טורבו בנזין קטני נפח מודרניים מאשר רכב היברידי.

מבחינת חסכון דיזל לוקח בגדול, וגם הרכבים ההיברידיים של טויוטה.

הופך את העניין לגימיק. אם היו עובדים על מנוע טורבו בנזין חסכוני, או מציבים דיזל חסכוני בספורטאז' היו מגיעים לאותה תוצאה לפחות.

החבילה הכללית עדיין מאוד משתלמת. הביקורת שלי היא לביצועי המערכת ההיברידית.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מערב שני דברים שונים, הורדת זיהום אויר וחסכון בדלק.

מערכות היברידיות מלכתחילה נועדה לצמצם פליטת CO, לא לחסוך בכיס, צריכת דלק נמוכה היא רק פעולת לוואי.

לחסכון בכיס לך על חשמלי לחלוטין או כמו שאמרת על דיזל אבל על הדרך תיקח בחשבון שאתה מזהם ושמחיר הקניה ההרבה יותר גבוהה לדיזל יכסה על החיסכון בדלק.

כל מתחרות הסגמנט נעות בין צריכת דלק של 1:10-1:12 כן ש 1:16 עם רגל כבדה זה שיפור משמעותי.

אני לא מצליח לחשוב על אף מתחרה בסגמנט בתצורת דיזל שיכול להיות קניה עדיפה על הנירו אבל אשמח לשמוע.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנאמר המערכת ההיברידית יעילה הרבה יותר בתוך מדיזל או בנזין כי המנוע החשמלי אוגר אנרגיה מבלימה ועוזר חמנוע הרגיל בהאצה.

בגלל ההנחה בשווי שימוש יש סיכוי ששוק הליסינג יקבל בהתלהבות את הרכב. ועדיף ליהיות בפקק מאחורי רכב היברידי מאשר דיזל. נקווה שלא תיהיה בעיה עם הסוללה בעוד 5 שנים. אחרת אני מניח שיהיה קשה למכור רכב עם סוללה בסוף חייה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמקריאת המבחן צריכת הדלק מאכזבת.

הנתון מזכיר יותר נתון של מנועי טורבו בנזין קטני נפח מודרניים מאשר רכב היברידי.

מבחינת חסכון דיזל לוקח בגדול, וגם הרכבים ההיברידיים של טויוטה.

הופך את העניין לגימיק. אם היו עובדים על מנוע טורבו בנזין חסכוני, או מציבים דיזל חסכוני בספורטאז' היו מגיעים לאותה תוצאה לפחות.

החבילה הכללית עדיין מאוד משתלמת. הביקורת שלי היא לביצועי המערכת ההיברידית.

טורבו בנזין קטן לא יגיע לצריכה כזו ברכב בגודל כזה.

אני מקבל בייטי 12 קמ"ל. רכב בערך באותו גודל ומשקל כמו הנירו עם מנוע טורבו 1.2 שעל הנייר אמור להיות חסכוני.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי השרשור הזה וחייב לציין שהרכב נראה מעולה, עיצוב הפנים נהדר, לא הייתי קורא לו קודר, יש רכבים שיפה להם שחור מוחלט מבפנים.

לגבי הבלם ברגל, זה לא משהו שנעלם מהעולם או ששייך לשנות ה70, אני כרגע עם רכב של $110k ויש לו את אותה דוושה מעצבנת, אני חושב שבגלל העיצוב של הקונסולה ליצרן יש 2 אופציות, חשמלי או באמצעות דוושה, מנסים לצמצם עלויות? דוושה תתן מענה, במקרה שלי אני עם רכב ששוקל כמעט 3 טון אז לחיצה עם הרגל מרגישה טוב יותר מאשר לחיצה על כפתור.

אני שמח לראות את המחיר של הרכב בישראל ואני בטוח שהצלחה במכירות תביא עימה גרסאות נוספות של הרכב.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira

ברמת המחיר הזו, ברמת האבזור הזו, בגודל הזה ובקטגוריה הזו (ג'יפונים) באמת שאני לא מוצא מתחרה עם מנוע דיזל.

יש קאדג'ר דיזל מיד 0 ב135. הוא בטח מגיע די עירום. מה שכן מבחינת מימדים יש לו יתרון וגם בחסכון.

מה שכן יד 0 זה לא חוכמה.

ה3008 צריך להגיע בהמשך. נראה מה הוא יביא.

למי שמחפש חסכון ולא חייב ג'יפון יש אופציות טובות יותר. מגאן דיזל/טויוטה אוריס הייבריד.

בכל מקרה זה לא רלוונטי לביקורת שלי, וגם לציין את נתון פליטת המזהמים לא משנה את התמונה. תצרוכת הדלק עדיין לא מרשימה, טובה כן מרשימה לא.

יש לי הרגשה שהמתחרה מבית טויוטה שיגיע בהמשך (ובטח יתומחר יקר יותר) יציג נתונים טובים משמעותית.

בכל מקרה אני רואה ברכב עסקה מצויינת וחבילה מעולה ואני צופה לו הצלחה רבה אם למישהו יש ספק.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צריכת דלק, נכתב במבחן שרובו הגדול היה בינעירוני, קשה לחשוב על סביבה פחות מתאימה לרכב הברידי. מהנקודה הזו המבחן הוא פיספוס. מי שרוצה חיסכון נטו ונוסע הרבה בינעירוני - דיזל יתאים יותר.

bagira, מערכות עזר לסימוס או לא, זה שהן יעילות ועוזרות לשמור על בטיחות אקטיבית זה מעולה. תמיד יש את האפשרות השניה שזה יפריע ויציק סתם (לא נזכיר פה שמות :lol:) והיעד הסופי זה באמת לעזור לנהג לסמס בנהיגה (בין היתר) - רכבים אוטנומיים לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך חצי שעה של נסיעת מבחן שמעתי שני צפצופים:

הראשון היה על מעבר נתיב ללא איתות (שמירה על נתיב) -הייתי מגדיר אותו כדי יעיל .

והשני לאחר כיבוי הרכב -די מצחיק אבל יכל לעצבן לאורך זמן.

הרכב כפי שהזכרתי , מעודד נהיגה רגועה .

מי שאוהב לעבור נתיבים בלי סוף ,יצתרך ללמוד להפעיל את רכבו כחוק ולהשתמש באיתות 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יותר אנשים יתחילו לאותת סופסוף :) יש את המערכת גם בספורטאז' נדמה לי, אשים לב האם בעליהם מאותתים או שלא. אגב יש ברכב איתות משלש בנגיעה קלה? אם כן, האם זה מספיק למעבר נתיב. כשאין שום בעיה לעבור נתיב אני תמיד משתמש בזה..

ועוד שאלה לא קשורה, כל החלונות חשמל אוטומטיים ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...